Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 00:10, EmoDarius napisał:

Ja nie jestem pewien jeszcze, na co dzień o tym nie myślę, ale jak widzę takie fotki
to pewne wąty mam.

Aha. To żart był z tymi duchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:05, Qetza napisał:

> Ja nie jestem pewien jeszcze, na co dzień o tym nie myślę, ale jak widzę takie fotki

> to pewne wąty mam.
Aha. To żart był z tymi duchami.


Lol,gratuluje refleksu szachisty,zapomniałem że nawet się w takim temacie wypowiadałem :P ja tam nie wiem może i duchy i inne są,ale to zasługa photoshopa wielki pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 21:58, EmoDarius napisał:

> > Ja nie jestem pewien jeszcze, na co dzień o tym nie myślę, ale jak widzę takie
fotki
>
> > to pewne wąty mam.
> Aha. To żart był z tymi duchami.

Lol,gratuluje refleksu szachisty,zapomniałem że nawet się w takim temacie wypowiadałem
:P ja tam nie wiem może i duchy i inne są,ale to zasługa photoshopa wielki pic.

Masz racje w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:06, Dindane17 napisał:

Ale wiele przypadków trzeba by było nazwać wtedy zbiegiem okoliczności i to na dużą skalę.

Nie na dużą, ale na pewno mocno nagłaśnianą przez wszelkich entuzjastów "paraczegośtam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:43, Paladzior napisał:

Wejdzcie sobie na moj gramsajt i zobaczcie te filmiki. Jak dla mnie to nie są halucynacje
albo fotomontaze.

No niby według Ciebie co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "filmiku z... czymś" jest słaba jakość ale i tak wygląda mi to na jakiś montaż.
Co do tego drugiego to nie jestem pewien ale to pewnie jakiś człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem sie na film z sekcji kosmity przeprowadzonej w Strefie 51 w 1947 tuż po lądowaniu w Roswell(stamtąd są ciała). Co o tym sądzicie? Ja myśle że wbrew pozorom to nie musi być mistyfikacja tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśłe ze obcy ciągle nas obserwój nie raz widziałem w jkaimś programch jak z satetelit widać ile lata obiektów niezidentyfikowanych. Było kiedyś o tym w Nie do wiary, w tym odcinku z h. hermaszewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno UFO to tylko tajne obiekty wojenne USA. Ciekawe dlaczego Amerykanie tak bronią tej strefy 51? Ja myślę że tam naukowcy pracują nad maszynami na które mówimy latające spodki.
Nie oszukujmy się. TERAZ PYTANIE NA SERIO- Czy widział ktoś z was ducha, UFO jakąś chupacabrę...?

P.S. To tylko moja i tylko moja teoria. Czekam na reakcję i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przypomnieć, że UFO to Niezidentyfikowany Obiekt Latający, a może być nim np. samolot którego nie potrafimy zidentyfikować. Na pewno część tych obiektów które widzimy (którym się to udaje zaobserwować) to projekty wojskowe, ale również statki cywilizacji pozaziemskich, które nas odwiedzają.

jakubg7

Wydaje mi się, że Strefa 51 jest już zbyt osławiona, aby trzymali tam "UFO", jednak na pewno testują tam nowe technologie i projekty wojskowe.

EDIT: Ten post miał być to wątku UFO, przez pomyłkę go napisałem tutaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować