Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Ja widziałem ducha,bardzo fajny film polecam;].W strefie 51 robią tajne przyszłościowe bronie,samoloty i inne pojazdy militarne.Ale nie wieże że tam UFO badają.Jest dużo obiektów blisko strefy 51 które są uważane za istoty pozaziemskie a to dlatego że testują jakiś samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:12, Samildanach napisał:

co do ufo... tego nie jestesmy w stanie powiedziec. jednak co znaczy UFO? to znaczy tyle
co (po polsku) NOL-niezidentyfikowany obiekt latajacy. wiec uzywajac tego okreslenia
mylnie mowimy o innych cywilizacjach. zas skrot ten mowi jedynie o obych technologiach.
jednak wracajac. nie jestesmy w stanie powiedziec ze innych cywilizacji nie ma. nasza
technologia jest narazie na zbyt niskim poziomie bysmy mogli cos na ten temat stwierdzic...


Tak na czasie to powiem że UFO to nazwa powstała od do dziś niewyjaśnionego zjawiska II wojny światowej której nadano nazwę "Foo Fighter". Zapraszam do wikipedii jak chcecie się więcej dowiedzieć ja powiem tylko ogólnie, że były to obiekty - jak powiedziałeś - latające w kształcie najczęściej kuli, o szybkości niemożliwej na tamte czasy (jeśli chodzi o samoloty). Były tezy, że to tajna broń nazistów, zwiastun wielkiej bitwy itd., kilka razy stoczono walkę z takimi obiektami (np. nalot na Los Angeles, w czasie którego wystrzelono kilka tys. pocisków do jednego obiektu, który nic nie zrobił i któremu nic nie zrobiono, ofiary to kilkoro ludzi zmarłych ze strachu i kilka rozwalonych domów od odłamków :)) a czemu ludzie pomyśleli że UFO to teraz są kosmici, to ja nie wiem, stereotypy zapewne i te rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem Ufa, ducha ani nic z tych rzeczy, co nie zmienia faktu, że w nie wierze. W końcu jakie mamy dowody by twierdzić że jesteśmy sami w kosmosie? Nie zbadaliśmy dokładnie ani 1% wszechświata, a tu już takie teorie. Dobrze że jest jednak dużo ludzi, którzy wierzą w ''''niezydentyfikowane obiekty latające''

PS. W to że kręgi na polach robią przybysze z innej planety już nie wierze. Widziałem w programie że można zrobić duże i bardzo skomplikowane wzory w zaledwie 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny, że nie jesteśmy sami na świecie i mam pytanie, wiadomo coś dokładniej co stało się w Roswell w 1947 roku, oprócz tego co pisze na wiki, jestem ciekawy czy na prawde jest szansa, że to było ufo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:12, wale z axa napisał:

jestem pewny, że nie jesteśmy sami na świecie i mam pytanie, wiadomo coś dokładniej co
stało się w Roswell w 1947 roku, oprócz tego co pisze na wiki, jestem ciekawy czy na
prawde jest szansa, że to było ufo ;]

I tak to pozostaje tajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierze w zjawiska paranormalne, są one fascynujące.
Ja sam spotkałem się z zjawiskiem "paranormalnym", ba, sam w nim uczestniczyłem.
Mianowicie, podczas mojego chrztu, gdy trzyma mnie chrzestny widać wyraźnie nad nim i nade mną "obłoczek". Do tej pory nie wiem co to może być, oglądam to zdjęcie dużo razy i to jest chyba nie do wytłumaczenia. Tłumaczy to za to jakiś pseudo doktor, według którego powinienem już nie żyć.
Ossowiecki mówił, że czasami nad głową człowieka widzi jasny „obłoczek”, który mówił wyraźnie o zbliżającym się końcu życia takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 10:20, Shadover napisał:

Jak bym spotkał kosmite to bym się spytał czy mają już GTA 10 ;d


Jak byś spotkał kosmite to nie miał byś siły sie odezwać ze strachu i narobił byś w gacie albo zszedł na zawał.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 00:24, Rangarog napisał:

Przeszukując youtube natrafiłem się na to coś:
http://www.youtube.com/watch?v=ikmXXu8WQh8&feature=related
no i to http://www.youtube.com/watch?v=4pNDx-CAyAk&feature=related (kilka podobnych filmów
jest na liście po prawej)
Co to ma być? To jakaś bajka czy faktyczna choroba?



To nie jest choroba tylko zabawa ludzkim i zwięrzęcym DNA w labolatoriach i wyniki tych eksperymentów...duzo tego jest w necie i sporto artów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chupacabra, kojarzycie?
http://www.youtube.com/watch?v=SmHmnfgON4A

Chciałbym też skomentować duchy, zjawy etc.
Otóż to się odnosi do tak zwanej "ciemnej energi" (ponad 70% wszechświata).
Na ten temat mógłbym się pochwalić niemałą wiedzą, jako że rozmawiałem z egzorcystami i profesorami fizyki :)
Możecie sobie poczytać o 5 światach: astralnym, duchowym, eterycznym, mentalnym i ten w którym my jesteśmy - fizyczny.
Nie będę śmiecił forum, od tego jest wikipedia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 15:19, Marked_One napisał:

> Przeszukując youtube natrafiłem się na to coś:
> http://www.youtube.com/watch?v=ikmXXu8WQh8&feature=related
> no i to http://www.youtube.com/watch?v=4pNDx-CAyAk&feature=related (kilka podobnych
filmów
> jest na liście po prawej)
> Co to ma być? To jakaś bajka czy faktyczna choroba?


To nie jest choroba tylko zabawa ludzkim i zwięrzęcym DNA w labolatoriach i wyniki tych
eksperymentów...duzo tego jest w necie i sporto artów na ten temat.



To jest rzeźba z wosku, kiedyś na płytce CDA była cała galeria tej artystki ( Imienia zapomniałem )
XD hahahahahaha I to jest cała istota wiary, wierzymy w to co dla nas wygodne, jazda po najniższej linii oporu! XD Aż wierzyć mi się nie chce hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 18:24, Dragus_123 napisał:

> > Przeszukując youtube natrafiłem się na to coś:
> > http://www.youtube.com/watch?v=ikmXXu8WQh8&feature=related
> > no i to http://www.youtube.com/watch?v=4pNDx-CAyAk&feature=related (kilka podobnych

> filmów
> > jest na liście po prawej)
> > Co to ma być? To jakaś bajka czy faktyczna choroba?
>
>
> To nie jest choroba tylko zabawa ludzkim i zwięrzęcym DNA w labolatoriach i wyniki
tych
> eksperymentów...duzo tego jest w necie i sporto artów na ten temat.


To jest rzeźba z wosku, kiedyś na płytce CDA była cała galeria tej artystki ( Imienia
zapomniałem )
XD hahahahahaha I to jest cała istota wiary, wierzymy w to co dla nas wygodne, jazda
po najniższej linii oporu! XD Aż wierzyć mi się nie chce hahahaha


Blee... głupota...są badania genetyczne i mieszanie DNA ...i wychodzą różne wytwory..poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować