Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 22:12, ziomal1234 napisał:

Dobra na ta tym temacie robi sie coraz większa wiocha więc może przejdźmy do innego.
Np. co sądzicie o telekinezie i o osobach które posiadają "specjalne" zdolności.


nie widziałem i dopóki nie zobaczę nie uwierzę,choć wiem ze ludzki mózg używa tylko 10 % swoich możliwości i gdyby dopuści tam więcej tlenu może było by to możliwe może właśnie z powodu wiary w to kiedyś tak bardzo było popularne było to że ludzie wiercili sobie wiertarką dziurę w czaszce żeby dopuści do mózgu tlen,gdzieś miałem link do artykułu o tym tylko muszę znałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:12, ziomal1234 napisał:

Dobra na ta tym temacie robi sie coraz większa wiocha więc może przejdźmy do innego.
Np. co sądzicie o telekinezie i o osobach które posiadają "specjalne" zdolności.

superbohaterowie/ większośc przypadków takich mocy to były fake więc co do tego mam wątpliwośći o ile w jasnowidzów wierze to w telekineze niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ciekawe co by było gdyby człowiek umiał wykorzystać 100%. Ja też wierze w jasnowidzów a w telekineze raczej nie.A co sadzicie o takiej 17-latce z Rosji, ona ma podobno rentgen w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:24, ziomal1234 napisał:

No tak ciekawe co by było gdyby człowiek umiał wykorzystać 100%. Ja też wierze w jasnowidzów
a w telekineze raczej nie.A co sadzicie o takiej 17-latce z Rosji, ona ma podobno rentgen w
oczach.

w to moge uwierzyć ale nie w takiego co wyzywa duchy i przenosi rzeczy siłą woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:28, jasiu ciast napisał:

> No tak ciekawe co by było gdyby człowiek umiał wykorzystać 100%. Ja też wierze w jasnowidzów

> a w telekineze raczej nie.A co sadzicie o takiej 17-latce z Rosji, ona ma podobno rentgen
w
> oczach.
w to moge uwierzyć ale nie w takiego co wyzywa duchy i przenosi rzeczy siłą woli

No tak ale wiesz cos o tym więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:32, ziomal1234 napisał:

> > No tak ciekawe co by było gdyby człowiek umiał wykorzystać 100%. Ja też wierze w
jasnowidzów
>
> > a w telekineze raczej nie.A co sadzicie o takiej 17-latce z Rosji, ona ma podobno
rentgen
> w
> > oczach.
> w to moge uwierzyć ale nie w takiego co wyzywa duchy i przenosi rzeczy siłą woli
>
No yak ale wiesz cos o tym więcej?

czytałem o tym dużo artykułów i wiem ze nawet najsłynniejsi duchprzywoływacze mieli jakieś wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:36, jasiu ciast napisał:

> > > No tak ciekawe co by było gdyby człowiek umiał wykorzystać 100%. Ja też wierze
w
> jasnowidzów
> >
> > > a w telekineze raczej nie.A co sadzicie o takiej 17-latce z Rosji, ona ma podobno

> rentgen
> > w
> > > oczach.
> > w to moge uwierzyć ale nie w takiego co wyzywa duchy i przenosi rzeczy siłą woli

> >
> No yak ale wiesz cos o tym więcej?
czytałem o tym dużo artykułów i wiem ze nawet najsłynniejsi duchprzywoływacze mieli jakieś
wpadki

a o śmierci klinicznej wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 22:37, ziomal1234 napisał:

a o śmierci klinicznej wierzysz?

tak bo w końcu to że czyjeś serce na chwile przestanie działać to nie zaczy że zginął, a jeżeli tak jest to ludzie bez tętna mogą żyć dłużej, nie znamy w końcu tak dokładnie naszego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:39, jasiu ciast napisał:


> a o śmierci klinicznej wierzysz?
tak bo w końcu to że czyjeś serce na chwile przestanie działać to nie zaczy że zginął, a jeżeli
tak jest to ludzie bez tętna mogą żyć dłużej, nie znamy w końcu tak dokładnie naszego organizmu

A słyszałeś o czymś takim jak przeszczep jakiegoś narządu i odbiorca nabierał cech dawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:48, ziomal1234 napisał:

>
> > a o śmierci klinicznej wierzysz?
> tak bo w końcu to że czyjeś serce na chwile przestanie działać to nie zaczy że zginął,
a jeżeli
> tak jest to ludzie bez tętna mogą żyć dłużej, nie znamy w końcu tak dokładnie naszego
organizmu
A słyszałeś o czymś takim jak przeszczep jakiegoś narządu i odbiorca nabierał cech dawcy?

nom to mi sie wydaje troche komiczne podobno jest dużo takich przypadków szczególnie u tych co przeczepiali se serca jak mi pokarzą 5 takich osób to spokojnie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:51, ziomal1234 napisał:

Nie wiem aleczy możliwy jest przeszczep mózgu?

czytałem, arykuł o tym i to może sugerować że serce też ma pewne funkcje których do końca nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:51, ziomal1234 napisał:

Nie wiem aleczy możliwy jest przeszczep mózgu?


A co to do jasnej cholery ma wspólnego z tematem??widząc jaką wieś robicie w tym temacie naprawdę sie załamałem sayonara kończę z wami dyskusje pomimo usilnych stara trzymania tego tematu w ryzach to jest niewykonalne z wami,naprawdę szkoda ze taki temat tak marnie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:56, Xsaw napisał:

> Nie wiem aleczy możliwy jest przeszczep mózgu?

A co to do jasnej cholery ma wspólnego z tematem??widząc jaką wieś robicie w tym temacie naprawdę
sie załamałem sayonara kończę z wami dyskusje pomimo usilnych stara trzymania tego tematu w
ryzach to jest niewykonalne z wami,naprawdę szkoda ze taki temat tak marnie kończy.

wyluzuj koleś co my takiego zuego robimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:56, Xsaw napisał:

> Nie wiem aleczy możliwy jest przeszczep mózgu?

A co to do jasnej cholery ma wspólnego z tematem??widząc jaką wieś robicie w tym temacie naprawdę
sie załamałem sayonara kończę z wami dyskusje pomimo usilnych stara trzymania tego tematu w
ryzach to jest niewykonalne z wami,naprawdę szkoda ze taki temat tak marnie kończy.

Ale o co ci chodzi trzymamy się tematu bo chyba przekazywanie cech przez przeszczep jest chyba dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:57, jasiu ciast napisał:

wyluzuj koleś co my takiego zuego robimy??


hmm,spam?spam?mielonka?no i wygłaszanie idiotycznych teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:59, Xsaw napisał:

> wyluzuj koleś co my takiego zuego robimy??

hmm,spam?spam?mielonka?no i wygłaszanie idiotycznych teorii.


każda teoria jest dobra dlas mnie jest idiotyczne to co ty piszesz o mnie powinienieś nas wysłuchać a nie sie burzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:22, Domaku napisał:

Proszę oblookajcie sobie tą stronkę:
http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html
Może spojrzycie na ten temat z trochę innej strony (chociaż według mnie niektóre rzeczy z tej
strony są nieprawdą).

fascynująCe nie przeczytałem jeszcze wszystkiego ale wydaje mi sie to troche wyssane z palca(przynajmniej po części)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 09:22, Domaku napisał:

Proszę oblookajcie sobie tą stronkę:
http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html
Może spojrzycie na ten temat z trochę innej strony (chociaż według mnie niektóre rzeczy z tej
strony są nieprawdą).

przyznam iz ciekawie opisane. jesli to jest jakies wiarygodne zrodlo...
w kazdym badz razie jest juz pewne wyjasnienie (a raczej hipoteza) co to byly dyski na niebie w roznych miejscach. eksperymenty, badania naukowe-to wszystko wyjasnia. bo na pewno nie problem stworzyc latajacy dysk w chwili kiedy po niebie lataja F-117 czy B-1B i inne mile zabawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować