Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu_ciast

2012 - koniec świata czy mistrzostwa w piłce nożnej

410 postów w tym temacie

jak sądzicie czy rok 2012 będzie definitywnym końcem wszystkiego czy początkem niezłego cyrku(no bo skoro w Polsce były by mistrzostwa ktore w dodatku Polska by wygrała to by był niezły cyrk) a może wydaży sie i początek i koniec. Czekam na propozycje w jaki sposób świat przestanie istnieć, lub w jaki sposób Polakom uda sie wybudować stadiony i autostrady na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:02, marcinshinoda napisał:

ja tam wkoniec świata niewierze

koniec świata to nie znaczy odrazu że zaczne padać 40 dni i nocy. to może być spowodowane na przykład konfliktem atomowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje w kalendarzu Majów bodajrze koniec świata był w 2012 roku ponieważ wtedy się ten kalendarz skończył. Inna teoria głosi że koniec świata będzie w 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:01, jasiu ciast napisał:

jak sądzicie czy rok 2012 będzie definitywnym końcem wszystkiego czy początkem niezłego cyrku(no
bo skoro w Polsce były by mistrzostwa ktore w dodatku Polska by wygrała to by był niezły cyrk)
a może wydaży sie i początek i koniec. Czekam na propozycje w jaki sposób świat przestanie
istnieć, lub w jaki sposób Polakom uda sie wybudować stadiony i autostrady na czas.


Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki.
Temat o końcu świata:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5934#u_1077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:09, mike91 napisał:

> jak sądzicie czy rok 2012 będzie definitywnym końcem wszystkiego czy początkem niezłego
cyrku(no
> bo skoro w Polsce były by mistrzostwa ktore w dodatku Polska by wygrała to by był niezły
cyrk)
> a może wydaży sie i początek i koniec. Czekam na propozycje w jaki sposób świat przestanie

> istnieć, lub w jaki sposób Polakom uda sie wybudować stadiony i autostrady na czas.

Na przyszłość korzystaj z wyszukiwarki.
Temat o końcu świata:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5934#u_1077


to jest temat o tym czy będzie koniec świata czy mistrzostwa naucz sie korzystyać z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:10, Mr Red napisał:

Koniec świata to będzie jak nie wyrobimy się ze stadionami

popieram może w zwiąsku ze zmianą władzy uda sie przyspieszyć ten proces

Gdyba ten koniec świata nadszedł to tutaj mam arykuł o tym jak odbudować po nim naszą cywilizacje http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:40, ziomal1234 napisał:

No tak ja myśle że koniec świata będzie w finale ME albo zaraz po tym bo raczej przed to niema
szans.

też uważam że oba wydarzenia będą ze sobą powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 16:31, jasiu ciast napisał:

to jest temat o tym czy będzie koniec świata czy mistrzostwa naucz sie korzystać z głowy


A czy w tamtym temacie nie można pogadać o ME które odbędą się w w 2012 ? tylko trzeba robić dziesiątki tematów tym samym ? widać że umiesz korzystać z głowy...
A ten temat ma odpowiedz,niby ten koniec świata będzie w grudniu więc po ME które będą zapewne w czerwcu/lipcu. Ale tak na prawdę nie będzie żadnego końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:49, napster6 napisał:

Tylko Bóg wie kiedy będzie koniec Świata. A co do stadionu to mogą być niemałe problemy...

nie wierze w boga więc stwierdzam że nikt nie wie, zresztą już wole zginąć niż żeby nash kraj znów sie ośmieshył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez... X Files nam się tu tymi nowymi tematami robi... nie lepiej zrobić MEGA temat ogólny o wszystkich końcach światów, Yeti, Zombie...
Co do "kalendarza majów" to według niego "koniec świata" ma niby się wydarzyć w Grudniu. więc stadiony będą niezależnie od końca świata ;) (w który ja oczywiście nie wierzę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:01, jasiu ciast napisał:

jak sądzicie czy rok 2012 będzie definitywnym końcem wszystkiego czy początkem niezłego cyrku(no
bo skoro w Polsce były by mistrzostwa ktore w dodatku Polska by wygrała to by był niezły cyrk)
a może wydaży sie i początek i koniec. Czekam na propozycje w jaki sposób świat przestanie
istnieć, lub w jaki sposób Polakom uda sie wybudować stadiony i autostrady na czas.


Jasiu??Widzę ,że ty dalej działasz ;).
Czy świat przestanie istnieć to nie wiem...ale na pewno nadszarpnie to pozycje Polski w Europie :P.Ja mam nadzieje ,że zdążą ,ale nie jestem tego taki pewien (jak chyba wszyscy :P). Można dodać ,że już raz przenosili Mundial to czemu by nie mieli przenieść Euro do Włoch??

Dnia 17.11.2007 o 16:01, jasiu ciast napisał:

nie wierze w boga więc stwierdzam że nikt nie wie, zresztą już wole zginąć niż żeby nash kraj znów sie ośmieshył


Następny ateista ;).Zabijać się dla Euro...bezsens ;).Niech się śmieją...w końcu my będziemy mieli okazje się śmiać z Europy ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie te pokemonowe pismo. :p
ME odbęda się przed domniemanym końcem świata (w który nie wierze, i zapewne nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy;P)
Zresztą, konieć świata miał być kolejno w 96, 99, 00, 06 a mimo wszystko nadal żyjemy :P
Polecam przenieść sie do WW tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:57, jasiu ciast napisał:

> Tylko Bóg wie kiedy będzie koniec Świata. A co do stadionu to mogą być niemałe problemy...

>
nie wierze w boga więc stwierdzam że nikt nie wie, zresztą już wole zginąć niż żeby nash kraj
znów sie ośmieshył


Chcesz to sobie giń :P (ja nie zamierzam), a nasz kraj i tak się w 2012 ośmieszy. Od naszych polityków zależy tylko jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:12, Rusell napisał:

Zresztą, konieć świata miał być kolejno w 96, 99, 00, 06 a mimo wszystko nadal żyjemy :P
Polecam przenieść sie do WW tematu.


Tak jak koniec świata ma być w 2060 roku :P...ile tych końców świata jeszcze będzie? XD

@jasiu ciast

Dnia 17.11.2007 o 18:12, Rusell napisał:

każdy ma swój koniec świata kiedy indziej


Koniec świata??Jeśli się zabijesz to będzie koniec świata dla ciebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować