Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu_ciast

2012 - koniec świata czy mistrzostwa w piłce nożnej

410 postów w tym temacie

Degrad -2 dostałem od Hellmuta za to, że on ma inna interpretację ironii i sarkazmu niż ja, nie zamierzam tego tu omawiać, omawiałem to z nim poprzez e-mail, dostałem go na mniej więcej takiej zasadzie na jakiej mógł by go dostać sam Hellmut bo mi jego nick kojarzy się ze zbrodniarzem wojennym Helmutem Wetterem a to analogicznie kojarzy się z ludobójstwem [na tej zasadzie, takich analogi, moderator Hellmut mógł by zbanować dobre 95% userów serwisu gram.pl, nie mniej chyba nie zrozumiał że np pisanie o tym, że powinno się zmienić jakieś prawo nie równa się nawoływaniu do zmiany tego prawa, tak jak pisanie, że powinno się wytępić neonazistów nie równa się z nawoływaniem do linczu na nich]


Zaspokoiłem twoją ciekawość ?

P.S.
Nigdzie nie napisałem, że mnie obraziłeś [no nie licząc tego pożałowania godnego ostatniego dziecinnego posta], odnosiłem się do twojej chamskiej wypowiedzi z poprzednich stron względem innego usera [no i trollingu z tematu o WKU]
Jeśli uważasz, ze jak ktoś zwraca ci uwagę to "rzuca się jak Buszmen" to ujmując słowami księdza Natanka "wiedz że coś się z tobą dzieje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 16:18, 4RileH napisał:

> Przestańcie się już kłócić i tyle ;P cieszcie się ze nie ma końca świata ;D

Amaros przepraszam że cię wcześniej obraziłem.

Nie no ok nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad Chełmem przybywają czarne chmury, które wywołają trzęsienia ziemi :D

A tak na poważnie, ciekawe jakie prochy bierze ten kolo co przepowiedział na dzisiaj koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 16:57, Sericulum napisał:

Nad Chełmem przybywają czarne chmury, które wywołają trzęsienia ziemi :D

A tak na poważnie, ciekawe jakie prochy bierze ten kolo co przepowiedział na dzisiaj
koniec świata.

koks ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrady na gramie wcale nie są sprawiedliwe, więc często nie mówi to nic o rozmówcy. Jeden może bezprawnie wyzywać, a drugi dostaje coś za prawie nic.
Ja w dawnym temacie o Haiti dostałem degrada za to, że nazwałem gościa idiotą, dokładny cytat brzmiał "kolejny idiota", bo cieszył się z tego, że dokładny cytat "Nareszcie te małpy zginęły, szkoda, że nie było ich więcej". W treści degrada dostałem, że to za chamstwo... Na następny dzień jeden z użytkowników m.in. mnie nazwał idiotą i to kilka razy pod rząd mówiąc jeszcze, że "wszyscy konsolowcy są ograniczeni umysłowo" i co dostał? Ledwo ostrzeżenie. Także jeśli ktokolwiek ma tu jechać po innym za rangę, to niech najpierw dokładnie się dowie za co to dostał, bo jeden może wszystko, a drugi za byle głupotę dostanie degrada. Nie mówiąc już o błędach systemu, które awansują i degradują jak to się stało wielu osobom na tym forum, z czego m.in. mi.

Ale kończę off-topa. Końca świata jak nie było tak nie ma i prócz docierających z daleka odgłosów burzy, nie zanosi się na to, żeby zmieniło się coś w czasie najbliżej godziny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:19, woko27 napisał:

Na wschodniej półkuli jest już niedziela. :) Powodzenia.

To teraz czekać do 21 Grudnia 2012 :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:20, raper3333 napisał:

zorstało 40 min ja zastanawiam isie czy ni ezwalic sobie czy zaczac juz sie modlic

eh.... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok koniec tego dobrego... Degrad -1 za spam, to nie jest temat o wykłócanie kto co zrobił a czego nie zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:22, Amaros napisał:

eh.... bez komentarza


Skoro bez komentarza to po co ów komentarz dodajesz? Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:35, Isildur napisał:

> eh.... bez komentarza

Skoro bez komentarza to po co ów komentarz dodajesz? Ostrzeżenie za spam.

Raczej nie powiedziałbym ze to jest spam ? .. napisałem bez komentarza do tego co on napisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za spam... Czy degrady są sprawiedliwe czy nie to nie w tym temacie poruszamy tę kwestię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 17:38, Malevyn napisał:

dzisiaj o 18 ma byc pierwszy koniec swiata. drugi dopiero w 2012 :(

Jak napisał woko27 Na wschodniej półkuli jest już niedziela
i nic się nie stało ;D boże ... jak mnie to wnerwia jak piszą bzdury na tym necie o końcu świata miał być 2 lata temu bo miały w nas palnąć asteroidy .. a dziadkowi już na stare lata odbija i tyle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam do 21 grudnia, wystarczy do sylwestra tego roku doczekać i zaraz po nim zobaczysz, co 2-5 dni będzie kolejny "łarmagejdon", sama data 2012 jest tak apokalipsogenna na przestrzeni ostatnich lat i obrośnięta taka miejska legendą, ze przyszły rok będzie pod tym kątem niewątpliwie interesujący [zapewne przeżyjemy w nim najmniej 12 końców, przynajmniej jeden na miesiąc]

Najgorsze jednak nastąpi w 2013.. jak amerykanie z plasteliną zamiast mózgów zorientują się, że załadowano ich w pytona.
Bo piję do oszołomów, którzy dali się naciągnąć na niekiedy milionowe kredyty, z czego cześć pieniędzy przekazywali na organizacje innych oszołomów [a raczej cwaniaków] twierdzących, że organizują "barkę na marsa" albo inne cuda wianki.
Jak to mówią w 2013 ktoś powie w tv - "the shit have hit the fan" i posypią się gromy na poniektórych cwaniaczków dorobkiewiczów =) [ale prawnicy mogą ręce zacierać, będą mieli na czym kabzę zbijać przy zbiorowych pozwach =)]

Akcja z Rzymem pokazał nam jak absurdalne są ludzkie zachowania.
No ok z Rzymem było z deczka inaczej, bo tam była nie tyle przepowiednia co przypuszczenia i obliczenia pewnego znanego dosyć sejsmologa który to przewidział ze Rzym zniknie z mapy świata [a rok wcześniej jakieś pobliskie miasto spotkał taki los we Włoszech, zniknęło z mapy świata pochłonięte przez ziemie].
Choć byłą tu jakaś niewielka doza prawidłowości - bo w końcu tego dnia było trzęsienie ziemi, co prawda nie tak biblijnych rozmiarów i w Hiszpanii ale jednak.
Nie mniej to jak ludzie panicznie dzień wcześniej uciekali z Rzymu dowodzi, że jednak społeczeństwo 21 wieku strasznie podatne jest na różnorakie zabobony i przypuszczenia różnorakich wieszczy zagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować