Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu_ciast

2012 - koniec świata czy mistrzostwa w piłce nożnej

410 postów w tym temacie

O Mamo... Czym wy tak się przejmujecie? Już 10 razy miałbyć koniec świata, i co? No nico, dalej żyjemy jakoś...
Nie ma co się przejmować tymi głupotami, bo jestem pewny, że w 2012 nie będzie końca świata. Polska ma euro i od razu koniec? Taaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płakać mi się chce ze strachu;].A tak na serio to ja w to nie wieże,chociaż ten temat lubię,ale tyle razy był że teraz już nie chce mi się czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:01, smarPL napisał:

Polecam książke "Apokalipsa 2012" Wtedy wreszcie zacznienie wierzyć w koniec świata...


oraz Budep

Powinniście trochę poczytać, że nie będzie końca świata tylko zmiana.
Np: http://divinatio.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką teorię iż w 2012 Polacy wygrają Euro a potem nastąpi koniec świata:) Ale tak na poważnie ja już nie pamiętam ale ileś set razy miał być koniec świata? Koniec świata będzie wtedy gdy będzie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ani końca świata ani żadnej zmiany bo to wszystko to typowe New Age''owe pseudoezoteryczne pieprzenie głupot nie mające żadnego pokrycia z rzeczywistością. Ot tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś "przepowiednie" dotyczące rzekomego końca świata? ;D Mnie w szczególności spodobała się taka jedna, opasła książeczka, a w niej jest napisane "nie znacie dnia ani godziny". Tja, jak każdy na świecie tak "wymyśli" datę końca świata, to może któryś trafi, i niechcący zostanie "Wielką Wyrocznią" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ten temat bardzo mi się podoba :]
Popieram w całości tą teorie KONIEC ŚWIATA W 2012 ROKU :
-uno : eura 2012 nie będzie.........znaczy się coś będzie - ale tylko wielka kompromitacja
-dos : no jak wiemy kończy się w tedy kalendarz majów

Jeżeli chodzi o EURO2012 to najbardziej przygotowanymi miastami są TURYN, RZYM, MEDIOLAN, FLORENCJA


smarPL na pewno książka znajdzie się na mojej półce DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że prędzej będzie koniec starej epoki i początek nowej. Raczej nie zginiemy w 2012 z jakiś niesamowitych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe te wszystkie przepowiednie itd. to można wsadzić miedzy bajki ;p nic innego jak głupota dla ludzi zacofanych w średniowieczu itd. :) chcecie poznać realny koniec Ziemi ? poszperajcie o wybuchu naszego kochanego słońca to zobaczycie kiedy tak naprawdę nadejdą kresy błękitnej planety i na bank nie będzie to 2012 a wcześniej ani sami ludzie się nie wbija do nogi czy inne kataklizmy ich nie wytępią nauka już dowiodła że człowiek był wiele razy na granicy przetrwania a jak widać dalej żyje.

Jeśli kogoś obraziłem to przepraszam ale bardziej można się martwic czy jutro was nie potrąci samochód itd. niż w 2012 spadnie coś na Ziemie co i tak by jej nie zniszczyło i nie wybiło ludzkiego gatunku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata miał być w roku 0, w 1000 r naszej ery, w 1999 (rok szatana) a teraz 2012 (w międzyczasie było jeszcze wiele innych końców świata) znowu, bo Majowie w swoim kalendarzu nie doliczyli się innych dat. Nie wiem jakby się to miało niby stać. Sylwester 2011, punkt 24:00 i co? Big Boom? Z punktu widzenia naukowego jest to po prostu stek bzdur, a w 2013 pewnie padnie kolejna sensacyjna data, "bo kiedyś w końcu ktoś trafi".
Czasy wiedzy i nauki, a ciemnota jak w średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 06.01.2009 o 10:13, paweusz napisał:

Czasy wiedzy i nauki, a ciemnota jak w średniowieczu.

Widzę, że mit o średniowiecznej ciemnocie jeszcze nie umarł. Najwięcej procesów o czary odbyło się w "epoce rozumu", czyli w renesansie. Europejska nauka ma swój początek w ciemnym średniowieczu. Pomijając już nacisk jaki na edukację kładł Karol Wielki, popatrz kiedy powstały pierwsze uniwersytety, które wykształciły "światłych" renesansowców, ludzi nauki. Ciemnota i zabobony. Na koniec jeszcze wypowiedź ciemnego, średniowiecznego klechy na temat czarowników i wieszczy:
„Najlepszym lekarstwem na te chorobę(czarnoksięstwo), jest trzymanie się twardo wiary, nie dawanie posłuchu kłamstwom i nie zwracanie uwagi na takie godne politowania szaleństwa”.
- biskup Chartres, Jan z Salisbury, XII wiek

Proszę mi tu więcej o ciemnym średniowieczu nie opowiadać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to koniec świata dla polskiej piłki jak i reprezentacji już w fazie grupowej, większego sukcesu im nie wróżę, Choć już wielkim sukcesem będzie zorganizowanie tych mistrzostw i wybudowanie wszystkich obiektów na czas nie mówiąc już o całej sieci dróg i autostrad. Tak, będzie to koniec świata dla polskiego sportu jak i całej polskiej polityki.
Z tego co słyszałem w całej historii tylko jeden kraj został odsunięty od organizacji tych rozgrywek ale to z powodu zamieszek czy wojny domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować