Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na "łikend"

94 postów w tym temacie

Lista z grami, które nie miały jeszcze premiery w Polsce- ciekawe. ;) A kupować ich w Ameryce nie będę. :)
Co mogę polecić na ten weekend? Gry warte uwagi to: Call of Duty 4 oraz PES 08. Jeśli chodzi o te niedawne polskie premiery, nie wymienię żadnego innego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podanych w niusie tytułów poleciłbym Crysisa. Jednak ja obecnie gram w Neverwinter Nights 2 i Wiedźmina. Obie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy xD namówił mnie kolega do zalorzeniac kąta na gram.pl i miał racje zrobilem gramslajd na temat kultowego anime dragon ball polecam zobaczenie moje gram slajda moze wam się spodobba co do zagraRANIA NA WEEKEND POLECAM bIYTWA O SRUDZIEMIE 2 ;D POZDRAIWAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tego "towarzystwa" najchętniej zagrał w Assasin`s Creed... Ale na prawdę przydał by mi się kącik "Gry na łikend które mi pójdą" :/ - ja na razie zagrywam się w starusieńkiego (i darmowego!) Hidden & Dangerous...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:59, Ekenei napisał:

jestem nowy xD namówił mnie kolega do zalorzeniac kąta na gram.pl i miał racje zrobilem gramslajd
na temat kultowego anime dragon ball polecam zobaczenie moje gram slajda moze wam się spodobba
co do zagraRANIA NA WEEKEND POLECAM bIYTWA O SRUDZIEMIE 2 ;D POZDRAIWAM

Internet od 18 lat, PROOOOOOOOOSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis (PC)
Strzelanie do niegodziwców w tropikalnej scenerii będąc zamkniętym w futurystycznym kombinezonie jeszcze nigdy nie wymagało... zakupu nowego komputera.

I dalej nie wymaga, na moim starym sprzęcie gra wygląda bardzo ładnie i do tego chodzi płynnie na medium.
Nie ma sensu wymieniać sprzętu specjalnie pod tą grę, bo moim zdaniem jest średnia.
Po kilku godzinach grania w crysisa wracam do wiedźmina, bo reszty gier to nawet powąchać bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasin''s Creed - najciekawsza gra z tej listy
Beowulf - gra na podstawie filmowej licencji...i wszystko jasne
Crysis - tylko dla kogoś kogo komp potrafi udźwignąć tą grę w full detalach (czyli dla niewielu)
NFS ProStreet - kolejna żałosna gra, tek żałosnej serii
Rayman - popierdółka dla dzieciaków
SimCity - no comments dla hardocerowców z Pentium II na pokładzie ;D
Viva Pinata - dla fanów podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko Crysisa nawet mi się podobało, więc polecam. Obecnie gram w FM''a 2008 i Wiedźmina. Ten drugi wciągnął mnie niemiłosiernie :D.

P.S. Zaitsev, to że jakiś palant dorwał się do klawiatury, to nie znaczy, że wszyscy "osobnicy" poniżej 18 roku życia są niczego niewarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "Assassin''s Creed" to przypadkiem nie w Akce?

Ale jak patrzę na tę listę, to poza AC nic właściwie na niej nie ma ciekawego... No, może SimCity - zakładając, że jest w JAKIMKOLWIEK stopniu inne, niż poprzednie 5-6 edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w FM 2008 ;) W najbliższej przyszłości poluję na PES, ale to raczej na gwizdkę. Chciałbym Crysisa, ale...właśnie jest jedno "ale" potworne zaległości w sprzęcie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta lista, bardzo mało tytułów, kilka pominiętych (wiedźmin, huehue! :D) i na dodatek macie błąd w opisie Pro Street'' a, bo nie całkiem jeździmy po ulicach miasta...

Weźcie się przykładajcie, bo jesteście świetnym serwisem o grach szeroko pojętych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować