Zaloguj się, aby obserwować  
Jozeph

Literatura Fantasy

2681 postów w tym temacie

Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie tego opracowania.

Spoiler

toterus@wp.pl

Pozostaje mi jeszcze Conan (do którego ciężko coś znaleźć) i Władca Pierścieni (tu z kolei trudno o rzetelność) ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 10:55, miodus napisał:

Witam czy można gdzieś kupić warhammer Ucieczka Eisensteina ? Jest jakieś info o premierze
albo przybliżonej dacie ?


Fabryka miała, albo nawet wciąż ma jakieś bliżej nie określone problemy z licencją. Póki co wiadomo jedynie że premiera w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos cos wie na temat Duchow Gaunta (Gaunt''s Ghosts) Fabryki Slow ? Jeszcze tydzien temu byly w zapowiedziach na stronie, a teraz usuneli wszystkie newsy na temat tej serii ze strony... porzucili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 07:32, kerkas napisał:

/.../

Zrzut ekranu wyjaśnia sprawę


to wyjasnia tyle ze takie newsy/zapowiedzi byly i teraz ich nie ma... o czym wiem. ostatni news o duchach jest z wrzesnia... dlatego sie martwie naglym zniknieciem.

ps: wpisujac:

http://fabrykaslow.com.pl/aktualnosci/emperor-to-boss

dostaniemy taki sam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 20:54, kerkas napisał:

Napisz maila do wydawnictwa.


Nie odpowiadają, nawet ludziom z grupy konsultacyjnej którą sami wcześniej ustanowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 20:57, EmperorKaligula napisał:

> Napisz maila do wydawnictwa.

zrobilem to, czekam na odpowiedz. nie szkodzilo zapytac tutaj, moze ktos cos wie.


Spokojnie, nie pisałem tego w złej wierze i broń Boże nie chciałem Ciebie urazić.
Oczywiście, ten temat jest od takich pytań.
Kto pyta nie błądzi :)

Biorąc pod uwagę odpowiedź @Nagarot-a
oto inne sposoby:
- Napisz do http://esensja.pl/esensjopedia/index.html?rodzaj_epedii=2&idcyklu=2426
kiedyś w podobnej sytuacji ten serwis mi pomógł.

- napisz bezpośrednio do autora

- czy mi się wydaje czy na allegro są te książki tylko wydane przez inne wydawnictwo ?
http://allegro.pl/listing.php/search?string=Duchy+Gaunta&category=0&sg=0

Pozdrawiam i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:03, Nagaroth napisał:

> Napisz maila do wydawnictwa.

Nie odpowiadają, nawet ludziom z grupy konsultacyjnej którą sami wcześniej ustanowili.


Czyli mają w przysłowiowym nosie czytelników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 09:04, kerkas napisał:

Czyli mają w przysłowiowym nosie czytelników ?


Prawie że tak, sporo ich męczyliśmy razem z kilkoma innymi członkami tejże grupy i jedyne co udało nam się uzyskać to "Czekać na informacje, książki będą w 2013". Zero wyjaśnień, zero choćby lekko przybliżonych terminów wydania, nic. Potem zaczęli i nas ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 12:38, Nagaroth napisał:

> Czyli mają w przysłowiowym nosie czytelników ?

>/.../

Dnia 02.02.2013 o 12:38, Nagaroth napisał:

Zero wyjaśnień,
zero choćby lekko przybliżonych terminów wydania, nic. Potem zaczęli i nas ignorować.


Biorąc pod uwagę, iż 50% Polaków nie czyta wcale książek oraz to, że na rynku jest spora konkurencja jest to, co najmniej dziwne.
Z drugiej strony
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=170
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=275802&n=171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gramowicze, pomocy! Przeczytałem w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy praktycznie wszystko, co sobie założyłem (dokończenie Kronik Diuny, Trylogia Husycka, Pieśni Lodu i Ognia, cykl Hyperion, książki Zajdla...) i teraz, niestety, nie mam czego czytać. Wczoraj "padła" ostatnia strona Nieba ze stali, Opowieści z meekhańskiego pogranicza wciągnęły mnie jak bagno i niestety szybko się skończyły...

No więc, mógłby polecić ktoś jakąś fajną książkę/cykl (najlepiej już zamknięty) fantasy? Fajnie gdyby było to coś podobnego do ostatniej wspomnianej przeze mnie książki. Ewentualnie może być też jakieś science-fiction. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sięgnij po autora o imieniu Bernard Cornwell i liźnij Trylogię Arturiańską albo Wojny Wikingów. Chociaż są to książki otagowane jako powieść historyczna to i tak myślę, że pochłoniesz je jak burza i naprawdę przypadną Ci do gustu :) Ręczę głową :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malazańską Księgę Poległych czytałeś? Długie to, rozbudowane, rozmach może przyprawić o zawrót głowy i co najważniejsze - cykl jest skończony.
Z dłuższych serii SF z czystym sumieniem mogę polecić prozę P. Hamiltona, S. Donaldsona. Obaj napisali długie i wciągające sagii. Po szczegóły odsyłam do recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 07:55, Reffanov napisał:

Drodzy gramowicze, pomocy!

Jeżeli chodzi o SF, to przyłączam się do GanD''a. Polecam cykl P. Hamiltona zapoczątkowany "Dysfunkcją rzeczywistości". Sporo nowatorskich pomysłów i niezła akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 07:55, Reffanov napisał:

/ cięcie


Przygody Gotreka i Felixa? Całkiem niezła akcja w świecie Warhammera.;)
Księga poległych też całkiem niezła, no i nie ma w niej przypadku, że autor się zapętlił i nie wiedział co pisać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za propozycje. Na sam początek wezmę się za czytanie Malazańskiej Księgi Poległych (...a myślałem że to Diuna jest długaśnym cyklem :) a potem jeszcze zobaczymy. W każdym razie, będę miał co czytać przez długie miesiące. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować