Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Gra która nie spełniła waszych oczekiwań

10 postów w tym temacie

Doom 3 - zapowiadany od kliku lat. Zapowiadał się na wielki hit, który miał zmienić gatunek FPSów. Okazał się grą tylko dobrą. Dlatego trochę mnie rozczarował bo spodziewałem się tytułu o wiele lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie takich gier było o tej pory całkiem sporo. Wyżej wspomniane Neverwinter traktowałam jako grę która może dorównać Baldursom, ewentualnie Tormentowi, a tutaj po przejściu (parę już ładnych lat temu) pozostał ogromny niedosyt. Grze po prostu brakowało "magii", czegoś co sprawiało, że chce się do niej wracać, no i zagrać też w drugą część. Kolejną grą z którą wiązałam ogromne nadzieje była Syberia, przeszłam i 1 i 2, chyba tylko ze względu na sentyment do przygodówek, zero emocji, bardziej cieszyły mnie całkiem niezłe w niektórych momentach zagadki niż w tym przypadku tragicznie żenująca fabuła. Half Life 2 - tyle lat czekania! Pierwsza część przechodzona dziesiątki razy z wypiekami na twarzy, dwójkę ruszyłam, skończyłam, zapomniałam. Chyba miałam wygórowane oczekiwania co przesądziło o porażce tej gry w moim skromnym mniemaniu;). Pewnie znalazłoby się kilka innych tytułów ale te ww najbardziej zapadły mi w pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za krótki to on nie jest. Gram go około 20 godzin a dopiero na początku III aktu jestem. Nie mam czasu.
Problem raczej w tym, że brak w nim swobody poruszania się. Ograniczają tę swobodę krzaki, płoty itd. Irytujące to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm własnie dla nie których tez moze byc to ale tez moze byc to ze mogą nie miec czasu ja grałem w tą gre od 22:00 do 5:00 6:00 nad ranem wiec średnia to gdzie do 8 godzin dziennie przed grą a raz cały weekend napierałem hmmm teraz sie tak zastanawiam jak bym tak w nią nie grał w takich ilościach czasu to moze moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować