Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Darmowe gry MMORPG czyli Tibia vs Gulid Wars

138 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 00:30, hammerfall87 napisał:

> > Jezuuu...
> > Kto porownoje tibie do Guild Wars???
> > Tibia wyglada jakby byla zrobiona na paincie - W GW jest kozacka grafa.
> > W Tibii... dobra nie bede sie wyzywal:P
>
> Eh gdzie się podziały te czasy gdy w grę sie grało nie dla grafiki tylko dla grywalności
v.v
>
> > Co do nazwy "COOP-RPG" to bodajze sami tworcy tak GW okreslili ;]
>
> Dokładniej to CORPG (tylko co tutaj robi RPG to ja nie mam pojęcia)
>
> Tak czy inaczej porównywanie Tibii do Gw to jest jak porównywanie hmmm Warcrafta I albo
Dune
> do Supreme Commandera albo C&C 3 TW. Hmmm ale gdybym miał wybierać między tymi grami to
wybrałbym
> hmmm pinballa z windy XP.
>
> WoW FTW!

oj dzieci dzieci wy tylko patrzycie na grafe niebronie tibi ale zeby tak obrazic warcrafta
1 czy dune to naprawde
widac ze dziecko to pisało


Hmmmm a gdzie ja tu obrażam te gry? =''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:09, Sashion napisał:

> > > Jezuuu...
> > > Kto porownoje tibie do Guild Wars???
> > > Tibia wyglada jakby byla zrobiona na paincie - W GW jest kozacka grafa.
> > > W Tibii... dobra nie bede sie wyzywal:P
> >
> > Eh gdzie się podziały te czasy gdy w grę sie grało nie dla grafiki tylko dla grywalności

> v.v
> >
> > > Co do nazwy "COOP-RPG" to bodajze sami tworcy tak GW okreslili ;]
> >
> > Dokładniej to CORPG (tylko co tutaj robi RPG to ja nie mam pojęcia)
> >
> > Tak czy inaczej porównywanie Tibii do Gw to jest jak porównywanie hmmm Warcrafta
I albo
> Dune
> > do Supreme Commandera albo C&C 3 TW. Hmmm ale gdybym miał wybierać między tymi grami
to
> wybrałbym
> > hmmm pinballa z windy XP.
> >
> > WoW FTW!
>
> oj dzieci dzieci wy tylko patrzycie na grafe niebronie tibi ale zeby tak obrazic warcrafta

> 1 czy dune to naprawde
> widac ze dziecko to pisało

Hmmmm a gdzie ja tu obrażam te gry? =''(


sorry ale jak dla mnie dales beznadziejne porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest lekka przesada... może odrazu porównać Tibię do WoW''a? Tibia to denna gra, z kiepską grafiką, bez dźwięku(lol) w którą naparza większość polskich gimnazjalistów, bo nie pójdzie im nic innego, a tworząc tego typu tematy próbują zrobić z Tibii porządną grę, dzięki opiniom im podobnych ludzi. W Tibii nie ma craftingu, kultura graczy jest wprost powalająca (zwłaszcza polskich), a znajomość angielskiego też nie jest zbyt dobra. Chociaż w sumie, języka polskiego także. Naprawdę, zamiast grać w Tibię już lepiej poczekać pare dni i ściągnąć sobie SRO czy Archlorda, które są o niebo lepsze. Żeby nie być gołosłownym, grałem w Tibię 2 lata. Potem stwierdziłem, że to strata czasu i , że nie mam ochoty przebywać w towarzystwie chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:26, Harvenar napisał:

To już jest lekka przesada... może odrazu porównać Tibię do WoW''a? Tibia to denna gra, z kiepską
grafiką, bez dźwięku(lol) w którą naparza większość polskich gimnazjalistów, bo nie pójdzie
im nic innego, a tworząc tego typu tematy próbują zrobić z Tibii porządną grę, dzięki opiniom
im podobnych ludzi. W Tibii nie ma craftingu, kultura graczy jest wprost powalająca (zwłaszcza
polskich), a znajomość angielskiego też nie jest zbyt dobra. Chociaż w sumie, języka polskiego
także. Naprawdę, zamiast grać w Tibię już lepiej poczekać pare dni i ściągnąć sobie SRO czy
Archlorda, które są o niebo lepsze. Żeby nie być gołosłownym, grałem w Tibię 2 lata. Potem
stwierdziłem, że to strata czasu i , że nie mam ochoty przebywać w towarzystwie chamów.


Prawda...Dodam swoje trzy czy pięć groszy.W Tibię gra się gdy ktoś ma tego samego kompa od...dłuższego czasu (5-7 lat) i nie udźwignie grafiki typu GW,a chciałby zagrać w coś on-line(nie mówię o grach przeglądarkowych).Ja też grałem w Tibię...na starym kompie.Jedyne co zrobiłem to "awans" na 5lvl...i koniec.Oczywiście Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole, żal mi takich ludzi, ktorzy graja w Tibie i tak się jarają tą gra, jakby to niewiadomo co bylo. I jeszcze probuja mi wmawiac, ze glupi jestem kupujac co jakis czas dodatki do Guild Wars...bo oni to samo maja za free >.< (w sumie idzie sie przyzwyczaic..niektorzy nigdy nie pojmą, że kupowanie oryginalow, a nie piratow to fajna sprawa;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat stary ale nie zamknięty więc się wypowiem. Tibia ma słabą grafikę, grywalność wybitnie dobrą jak na tak kiczowatą grę. GW jest lepsze bo ma super fabułę, więcej profesji, lepszą grafikę, lepszy, bardziej rozbudowany tryb PvP i GvG (w tibii nie ma rozgrywek GvG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dziwię się ponieważ GW nie do końca jest darmowe. A poza tym co tu porównywać? -.- Proste że GW. Ja nawet bym nie porównywał Tibii do GW. Już lepiej GW vs WoW -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:26, Harvenar napisał:

To już jest lekka przesada... może odrazu porównać Tibię do WoW''a? Tibia to denna gra, z kiepską
grafiką, bez dźwięku(lol) w którą naparza większość polskich gimnazjalistów, bo nie pójdzie
im nic innego, a tworząc tego typu tematy próbują zrobić z Tibii porządną grę, dzięki opiniom
im podobnych ludzi. W Tibii nie ma craftingu, kultura graczy jest wprost powalająca (zwłaszcza
polskich), a znajomość angielskiego też nie jest zbyt dobra. Chociaż w sumie, języka polskiego
także. Naprawdę, zamiast grać w Tibię już lepiej poczekać pare dni i ściągnąć sobie SRO czy
Archlorda, które są o niebo lepsze. Żeby nie być gołosłownym, grałem w Tibię 2 lata. Potem
stwierdziłem, że to strata czasu i , że nie mam ochoty przebywać w towarzystwie chamów.

Zgadzam się z tobą co to każdej literki.Też grałem w Tibie 2 lata i co ? Straciłem tylko czas i nerwy bo w Tibii jest tak, że idzio sobie koles z 12 levelem, który właśnie wbił a tu nagle wyskakuje typ z 23 levelem i zaczyna dzie nawalać.
Poza tym zachowanie graczy jest KARYGODNE.Chamstwo i wsiuństwo rządzi Tibią a poza tym w moim mieście ludzie grający w Tibie (połowa dzieciaków) są chamscy nie tylko jako Dzieci Neo, przed kompem.Ale i też w normalnym życiu są złodziejami, chuliganami, chamami a nawet hakerami (instalacja keyloggerów na kawiarenkach internetowych).
W Tibie grałem i już nigdy więcej nie będe w nią grał.Żal mi tej gry z grafiką gier na Game Boy Advance robioną wręcz w PAINCIE i ludzi co w nią grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto mówi o GW że jest darmowe musi mieć sporo kasy w kieszeni. Tibia vs GW? Wybieram GW. To porównanie nie było trafne. To tak jakby porównać hmm... Wagę/rozmiar Słonia i mrówki. Kto jest większy? Oczywiście że słoń, to każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 18:26, Oloninho napisał:

Już lepiej GW vs WoW -.-


To porównanie jest tak samo sensowne jak tibia z gw... gw nie należy porównywać z większością mmo, ponieważ ma zupełnie inne mechanizm rozgrywki i różni się już podstawami. Z takich bzdurnych porównań biorą się opinie, że gw to syf czy wow dla biednych, ponieważ lvl cap wynosi 20, nie ma otwartego świata, perf sety są śmiesznie tanie i można używać tylko 8 skilli na raz.

Co do porównania gw vs tibia: uzasadniłem już czemu porównania tak różnych gier nie mają sensu...

Co do tibii: ludzie, nie pasuje wam tibia to po co się wypowiadacie w tematach o niej...
Z drugiej strony: po co ci co lubią tibie tworzą takie tematy? By spotkać się z krytyką? Zmieszaniem z błotem? Bez sensu >.<

Sama tibia nie jest wcale taka fatalna, szczególnie OTS''y: opiera się na grindzie, wiele osób to lubi a OTS''y pozwalają grać w darmowe mmo na przyzwoitym poziomie... Sam nie grałem zbyt długo w tibię, ale nie była to dla mnie jakaś straszliwa kara, i udawało mi się spotkać ludzi na poziomie, dzięki którym gra miała sens. Bardzo dobrze wspominam jednego z graczy w tibi, dzięki niemu zrozumiałem jaki sens ma nieograniczone pvp, również w miastach...

Poza tym pamiętajcie: grafika to nie wszystko, ludzie grali w mudy i nie narzekali, cały czas popularne są gry przez przeglądarkę, chociażby taki ogame czy genialny cantr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z typu wyższości Świąt Bożego Narodzenia, nad Wielkanocą. Ale skoro już jest... to GW wśród darmowych. A dlaczego? Bo druga opcja, czyli Tibia, sux. Niepoukładany świat, skopane community, brak jakiejkolwiek głębi, ogólnie hack''n''slash. GW to niby to samo, ale jednak i ładniejsze, i przyjemniejsze i ogólnie lepsze. No i jednak trochę inne community.
A z ogółu MMOs (bo wiele osób korzysta, by reklamować WoWa) to ja powiem że dla mnie najlepsze i tak pozostaje EVE ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu mówi, że tibia jest darmowa jeśli po osiągnięciu pewnego poziomu niemal konieczne jest wykupienie PACC-a jak to mój genialny kolega zrobił. I teraz uwaga to nie jest żart za 3 miechy z góry przelewem 90 zł za darmową grę, nie rozumiem tego kompletnie. Najlepsze są arguenty bo tibia jest lepsza do jest darmowa, a potem kiedy mówi się, że świat jest mały to ci odpowiedzą, że trzeba se kupić PACC-a to będzie 2 razy większy fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 08:49, Ari Zmc napisał:

Tibia MMORPG !!
GW CORPG !!

Pozdrawiam ;)

P.S. GW NIE JEST DARMOWE !! ;)


Pff, Tibia to RPG? Jest ona tylko pod to podporządkowana, bo nie było gdzie tego gówna wsadzić.
Według mnie Tibia to MMON-BUG[OI] - Massively-Multiplayer Online No-Brain Use Game[Only idiots]

*Topic
Guild Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować