Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Darmowe gry MMORPG czyli Tibia vs Gulid Wars

138 postów w tym temacie

OMG!....
co za temat ? ;oooo
zaraz ktoś zrobi temat :
Drapanie się po głowie lewą ręką VS drapanie się po głowie prawą ręką

jak dla mnie poprstu porownianie tych gier jest troche bez sesu
to tak jakby porowynywac Malucha z najnowszym Audi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dość bezsensowny, bo to jak wybierać między, Porsche a Składakiem :) Ale napiszę mimiowszystko, że w każdym aspekcie GW jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Guild Wars to gra z bardzo ładną grafiką natomiast tibia to raczej zbiórka kolorowych pikseli.
2.Guild Wars to gra z rewelacyjną ścieżką dźwiękową znanego kompozytora natomiast w Tibii dźwięku nie ma wcale..
3.Guild Wars to emocjonujące walki i mecze nie mniej emocjonujące niż te w FPS-ach natomiast w Tibii emocje śą tylko w tedy gdy goni nas jakoś piksel z czachą obok główki.
4.Guild Wars ma ciekawą fabułę i bardzo dużą ilość questów w tibii raczej fabuły nie odczujemy bo jej zwyczajnie nie ma.
5.Guild Wars ma miłą atmosferę ludzie są dla siebie mili i inteligentni natomiast w tibii ok 60% to raczej chamy niż gracze z prawdziwego znaczenia :/
6.Guild Wars posiada wspaniałe Eventy najlepsze ze wszystkich gier MMO za to w tibii event wygląda w taki sposób że raz na jakiś czas po mieście zaczynają biegać Gobliny lub inne piksele :)

Na mocy wyżej przedstawionych argumentów oznajmiam iż Guild Wars jest grą zdecydowanie lepszą :)

Pozdrawiam! W tibię grałem tak samo jak w GW grałem ok 2 lat więc wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można porównywać te 2 gry. 1sza, nie dość że stara to w zupełnie innym środowisku graficznym, 2ga nowsza, i do tego płatna... Jak już porównywać to gry chociaż podobne do siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 07:11, The Assassin napisał:

hahaha co za temat za GW płacisz kupują ją w sklepie a tibie za darmo ściągasz sobie z neta
już nie było innych gier ?

Tak samo zrobiłeś z GW i Silkroadem... Stworzyłeś temat o porównywaniu ich.

A do tematu:
Tibia po prostu nie ma szans być lepsza bo... tam wszystko jest gorsze. Grafika, przedmioty, zadania, skille (w Tibii chyba nie ma skilli jako takich tylko wskaźniki), dźwięk (którego też nie ma). I już lepiej zapłacić za GW niż wydawać kasę na te pace po 90 zł...

EDIT: O PtaQ15 tam wyżej dobrze podsumował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh.... ja już od tych dwóch gier razem wziętych wolę triala WoW(wzdycha)
Ale mój prywatny ranking darmowych:
1.GW
ostatnie.Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi choć jedno źródło skąd można pobrać darmowego GW to już się biorę za ściąganie!! mi się wydawało że GW jest płatne! (clienta trzeba kupić...) a co do tematu to i tak GW choć mi się nie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat (wiem powtórzę się, ale co tam) jest potwornie bez sensu. Tibia jest w PEŁNI darmową grą, a GW trzeba kupić w sklepie i coś wybulić... W ogóle same porównywanie owych gier jest bez sensu na jakość obu... Jedna jest (nie można powiedzieć że stara bo ciągle updatowana) brzydka, bezdźwięczna itd. a druga ma piękną grafikę z muzyką i niesamowitym klimatem. Już wielu porównań wcześniej padło (typu porsche do malucha) i rzeczywiście tak jest... Nie da się nic na to poradzić bo w Tibii nie zostanie zmieniona grafika. Ona ma swój urok... W ogóle jeśli POTRAFI się grac i mniej więcej wie się o co w Tibii chodzi to można w to grać miesiącami (jak ja) a nawet latami, jednakże ona potwornie zabiera czas i często się nudzi lub denerwuje... nie wiem jak jest w GW, ale wiem.. że to porównanie nie ma jakiegokolwiek sensu.
Pisałem to ja - ongiś grający w Tibię, a wybierający tu GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się ale dla mnie obydwie gry są tak samo denne. Nie mają żadnych szans z porównaniem do prawdziwych MMO jak np. WoW czy Lineage 2. Dobra powiecie że jak to GW nie jest MMO!? Prawdziwe MMO to takie MMO gdzie 15 ludzi idzie sobie expic i spotyka po drodze kolejnych 15 ludzi i tak dalej i kończy się na tym że 80 osób leci na jakiegoś wypakowanego RAIDA. A nie że spotyka się parę osób w mieście, robią party, wychodzą z miasta... no i co dalej? Są skazani tylko na siebie. To dla mnie nie jest prawdziwy MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 16:54, W.S.A.D napisał:

Temat dość bezsensowny, bo to jak wybierać między, Porsche a Składakiem :) Ale napiszę
mimiowszystko, że w każdym aspekcie GW jest lepsze...

No dobrze to powiedziałeś że porsche a składak. To ja aragorn75 pamiętasz mnie? wejdz na mój temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38178
Tu chodzi o sterowniki bo kidyś mi z nimi pomogłeś. Ale nie syfie teamtu xD ale i tak zresztą jest bez sęsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować