Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy chip od Nvidii wcześniej niż zapowiadano

24 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 11:47, Papa dance1222 napisał:

Dawno już planowałem wymiane karty graficznej.


chyba nie myślisz poważnie o 8400?

nvidia chce być dalej przed amd-ati i pewnie tylko dlatego została przyspieszona premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvidia to komerka... gdyby tylko ATI bardziej się starało to byly by 100 razy lepsi tak jak kiedys... raz miałem GeForce''a i szczerze mówiąc się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:02, zwiezak napisał:

Nvidia to komerka... gdyby tylko ATI bardziej się starało to byly by 100 razy lepsi tak jak
kiedys... raz miałem GeForce''a i szczerze mówiąc się zawiodłem.

a oni sie nie starają przecierz tu chodzi o kase... mysle ze robią co mogą.. tylko dlaczego nie wychodzi ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:31, hugg napisał:

Ja planuje zakupic 8800gt. W Stanach sa tak srednio po 250 USD niedlugo bede wiec moze tam
kupie;]

Racja, ja też tak zrobię. Babcia jedzie do wujostwa akurat i jak wróci, to będzie akurat z nową grafą, niby prezent świąteczny będę mieć. Na dodatek nieźle zaoszczędzę..... ;>

A ciekawe czy 8400 będzie aż takim shitem. jak 8500 i 8600.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<zwiezak
Przodownik
19.11.2007, 15:02

Nvidia to komerka... gdyby tylko ATI bardziej się starało to byly by 100 razy lepsi tak jak kiedys... raz miałem GeForce''a i szczerze mówiąc się zawiodłem.>

Ja tak miałem jeśli chodzi o Radeony. To indywidualna sprawa każdego klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ciekawe czy 8400 będzie aż takim shitem. jak 8500 i 8600.... ;/

Bedzie gorszym shitem , wkoncu same cyferki wskazuja ,ze bedzie w niej czegos brak. Karta tylko dla ludzi ktorzy na kompie beda ogladac filmy i grac w pasjansa.Po jaka cholere robia takie karty. przeciez 8500 jest taki tani ,ze kazdego na niego stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze!!! Mam nadzieję ,że gorsze od poprzednich nie będzie.Szczerze mówiąc nie przepadam za Nividii ale może po tej premierze moje zdanie się zmieni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej karty nie można polecić w zasadzie nikomu kto gra w jakieś gry. Ona będzie sie nadawała tylko dla tych którzy komputera używają do przeglądania stron internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze to juz zapowiedz GF9xxx a to 8400 GS haha nie wiem po co sie uwzieli na produkcje low-endowych kart, 8600, 8500 teraz 8400, niedlugo dojda do 8100 tylko co na tym pojdzie ? moze gry pod Windows Vista a i to niepewne. Filmy mozna z powodzeniem ogladac tez na GF2, za 20 zl taka karte mozna kupic, a dx10 do filmow nie potrzebny choc ludziom kupujacym komputery sie tego nie mowi i mami ich telewizja HDTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować