Zaloguj się, aby obserwować  
Albatros

Jaka to melodia? - zapraszam do konkursu :)

68 postów w tym temacie

Witam i zapraszam wszystkich do mojego konkursu. Z góry mówię, że nie ja go wymyśliłem, podpatrzyłem to na innym forum ;P
Jak można wywnioskować z tematu konkurs będzie polegał na przesłuchaniu poniższego utworu. Waszym zadaniem jest rozpoznanie z jakich gier pochodzą utwory. W empetrójce jest 10 kawałków. Punktacja wygląda następująco:
- 1 pkt za podanie tytułu gry
- 1 pkt za podanie w jakim momencie uaktywnia się dany utwór w grze (wystarczy krótko np. Spellforce - walka)

Jeden utwór jest bonusowy i można otrzymać za niego aż 4 punkty. Te dodatkowe 2 punkty można otrzymać za podanie pełnej nazwy piosenki (wykonawca/zespół - tytuł piosenki).

Konkursowy mix jest do ściągnięcia stąd >> http://www.megaupload.com/?d=G31KCECM <<

UWAGA! Swoje odpowiedzi wysyłajcie na mojego maila albatros88 [małpa] gmail [kropka] com. Nie podawajcie tytułów w wątku, nie psujcie zabawy innym ;) Konkurs potrwa dobę. Osoba, która zdobędzie największą ilość punktów otrzyma w nagrodę 200 wPLN... nie no żartuję ;) Zwycięzca otrzyma... ekhem... konto pocztowe gmail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:01, Rayic napisał:

5 jestem pewien, 3 strzelalem, 2 nie wiem :p no ciekawe jak to przejdzie :p


Na pewno lepiej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albatross, muszę przyznać, że to był świetny pomysł z podrzuceniem idei tego konkursu na forum. Ja jestem na razie pewny 4 tytułów, a co do jednego mam wątpliwości. Reszty chyba nigdy nie słyszałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole to smieszna sprawa z tym wyszla. Gdyby ktos zarzadal, zebym zanucil melodyjke z danej gry i danego momentu, to w zyciu bym sobie nie przypomnial, a tu? Uslyszalem kawalek i juz identyfikacja bezproblemowa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie trzy odgadłem, ale prześlę zgłoszenie (a co tam). Trudne to trochę jest, bo w duże ilości gier to ja nie gram a do tego konkursu trzeba raczej duuużo grać żeby znać te wszystkie utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować