Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjski ranking popularności z rekordem gry Assassin's Creed

55 postów w tym temacie

Nom trzeba przyznać że Assasin Creed jest naprawde bardzo dobrze zrobioną gierką , niegrałem ale tak słyszałem i widziałem po screenach , może w przyszłości będę miał szanse zagrać narazie Wiedzmina on first place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego wszyscy zawsze się wzorują na grach i ich pozycjach jakie zajmują na wyspach.A kogo obchodzi jak się tam sprzedają i jakie mają miejsce na liście.Czy wyspy brytyjskie są jakąś kolebką świata gier.A co z Polską????Gdzie my jesteśmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że na zachodzie królują konsole. Crysis potrzebuje mocnego komputera, większość ludzi takich nie ma. A konsola, to konsola. Jak Crysis wyjdzie na X360 lub PS3, to na pewno będzie na samej górze toplist. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:31, lewak napisał:

Widać, że na zachodzie królują konsole. Crysis potrzebuje mocnego komputera, większość ludzi
takich nie ma. A konsola, to konsola. Jak Crysis wyjdzie na X360 lub PS3, to na pewno będzie
na samej górze toplist. ;)


Jakiś czas temu ogłoszono, że trwają prace na konwersią Crysisa na xkloca,a o PS3 nic nie wiadomo.
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:19, petkok napisał:

Tak się zastanawiam dlaczego wszyscy zawsze się wzorują na grach i ich pozycjach jakie zajmują
na wyspach.A kogo obchodzi jak się tam sprzedają i jakie mają miejsce na liście.Czy wyspy brytyjskie
są jakąś kolebką świata gier.A co z Polską????Gdzie my jesteśmy??

w tym zaścianku europy pewnie nikt nie robi takich badań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze AC jest super mam na ps3. Konsolkę tez polecam, bardziej mi przypadła do gustu niż X360 na którego żadnych ciekawych tytułów dla mnie nie ma . PC same beznadziejne tytuły co 10 może dobry jest.
PS - CD - Projekt nie szukacie może testera gier, mam dość pracy w Help Desku ?? :P
pozdrawiam wszystkich
DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wiedźmin ?! :-P

No, może mają za słabe sprzęciory na Crysisa ? W każdym bądź razie, gry niezłe, no i oczywiście, Assasins Creed ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie Crysis? - to pytanie zapewne nasunęło się na usta niejednego z Was."
Polecam czasem przeczytać newsa przed komentowaniem.

Mnie wyniki zbytnio nie dziwią, choć podejrzewałem że to COD4 raczej będzie na pierwszym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK Wiedźmin owszem super max detale, COD 4 nie grałem ale się przymierzam, Crysis tak samo. Komp core 2 duo 2,4, gf 8800 gts 320 MB i 3 gb ram(2 X 1 Kingston i 2 X 512 Geil wszystkie 667 i te same timingi ). Te 2 ostatnie boje się odpalić bo mało pamięci w karcie graficznej mam.
PS - nie wiem czasem czy pamięć mi się nie zepsuła bo : Gothic 3( wszystkie poprawki) , Wiedźmin, HellGate London, wywala do Windy błąd z przepełnieniem pamięci - Hell Gate - "przekroczono limit pamięci, aplikacja będzie zamknięta" - sorry ale wkurza mnie to już rozwiązywanie zagadek związanych z kompem od ponad 10 lat. Dlatego napisałem że chyba przerzucę sie na konsole.
pozdrawiam wszystkich
D.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że konsole są tam górą, szczególnie po Assasin Creed którego jeszcze nie ma na PC ;/
Call of Duty 4 uważam że ma zasłużoną pozycje ale moge być pewien że i tak lepiej się sprzedaje wersja na konsole. To że nie ma Crysisa jest dla mnie zaskoczeniem, czy tam wszczyscy grają na konsolach?!
Moim zdaniem w pierwszej trójce powinien być Wiedźmin którego niestety nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować