Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjski ranking popularności z rekordem gry Assassin's Creed

55 postów w tym temacie

Mieszkam w UK i sytuacja tutaj jest bardzo przykra, z mojej szkoły znam tylko jedną osobę która gra na kompie - cała reszta x360 i zdarzy się czasem jakiś odmieniec z PS3... dlatego niskie miejsce Crysisa nie powinno dziwić, ludziska z mojej szkoły grający na x360 nawet o nim nie słyszeli ~~


no i chwila OT:
@kuba9876543210
"Ale ci Brytyjczycy nie doceniają gier PeCetowych...taka świetna gra, na tak marnym miejscu. Widać, że jest to kraj stricte PeCetowy..."

Jedyne co widać to jest to że pan Jakub używa słów których nie zna. Polecam sprawdzenie znaczenia wyrazu przed jego użyciem w takiej dużej książeczce zwanej słownikiem, lub na sjp.pwn.pl

Ze stricte poszanowaniem,
MoA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie, czy w Empiku można zagrać w Assassin'' s Creed? Kurczę, sprawdziłbym, co to jest, szczególnie, jeśli jak kocham zabijać z ukrycia ;]
Szkoda, że dla Wiedźmina miejsca tam nie ma... Może Atari zbyt słabo rozreklamowała Wiedźmina w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:19, petkok napisał:

Tak się zastanawiam dlaczego wszyscy zawsze się wzorują na grach i ich pozycjach jakie zajmują
na wyspach.A kogo obchodzi jak się tam sprzedają i jakie mają miejsce na liście.Czy wyspy brytyjskie
są jakąś kolebką świata gier.A co z Polską????Gdzie my jesteśmy??

Wlk. Brytania to po USA i Japonii największy rynek zbytu gier na świecie, ergo jest najwiekszym rynkiem gier w Europie. Dlatego sa jej zestawienia.
Polska sie nie liczy a jej zestawienia mialy by charakter co najwyzej ciekawostkowy, mało kogo obchodzi zestawienie kraju ktory w top 10 empikowskim ciągle trzyma takiego starucha jak Diablo2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry piłkarskie mocno spadły na korzyść AC i CoD 4 które mam nadzieje że w miare długo się tak wysoko utrzymają, troche zaskakuje mnie The Simpsons Game tak dużym zainteresowaniem, chyba zagram z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:05, Sebat1 napisał:

Gry piłkarskie mocno spadły na korzyść AC i CoD 4 które mam nadzieje że w miare długo się tak
wysoko utrzymają, troche zaskakuje mnie The Simpsons Game tak dużym zainteresowaniem, chyba
zagram z ciekawości.

wg. mnie trzeba być prawdziwym fanem serii żeby czerpać z tej gry przyjemność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 00:08, penny napisał:

wg. mnie trzeba być prawdziwym fanem serii żeby czerpać z tej gry przyjemność :/


Ta gra jest aż tak słaba nie wiedziałem, oprócz słabej grafiki co tam jeszcze nie trybi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:55, Sebat1 napisał:


> wg. mnie trzeba być prawdziwym fanem serii żeby czerpać z tej gry przyjemność :/

Ta gra jest aż tak słaba nie wiedziałem, oprócz słabej grafiki co tam jeszcze nie trybi ?

zastrzegam, że grałem tylko w demo, ale... sterowanie koszmarne, rozgrywka jakaś taka badziewna. w pierwszej chwili jest trochę śmiechu, ale potem robi się z tego jakieś bezsensowne bieganie po planszy. w sumie to powiem szczerze, że im dłużej grałem tym bardziej się zniechęcałem. po prostu nie czerpałem przyjemności z gry. lubię pokręcone gry z oryginalnym pomysłem, ale tutaj po prostu autorom nie wyszło. ocena 7.0 na gamespocie mówi sama za siebie. jak amerykanie - czyli fani serialu dają jej tylko 7.0...
a co do grafiki - wydaje mi się, że to jedyna mocna strona tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 23:41, penny napisał:

zastrzegam, że grałem tylko w demo, ale... sterowanie koszmarne, rozgrywka jakaś taka badziewna.
w pierwszej chwili jest trochę śmiechu, ale potem robi się z tego jakieś bezsensowne bieganie
po planszy. w sumie to powiem szczerze, że im dłużej grałem tym bardziej się zniechęcałem.
po prostu nie czerpałem przyjemności z gry. lubię pokręcone gry z oryginalnym pomysłem, ale
tutaj po prostu autorom nie wyszło. ocena 7.0 na gamespocie mówi sama za siebie. jak amerykanie
- czyli fani serialu dają jej tylko 7.0...
a co do grafiki - wydaje mi się, że to jedyna mocna strona tej gry ;)


Czyli wychodzi na to że to zwykła, przeciętna konsolówka, całe szczęście że nie plamowałem tego kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:54, Sebat1 napisał:

Czyli wychodzi na to że to zwykła, przeciętna konsolówka, całe szczęście że nie plamowałem
tego kupić.

raczej po prostu przeciętna gra na licencji, dla fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować