Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brytyjski ranking popularności z rekordem gry Assassin's Creed

55 postów w tym temacie

pepsi

Assassin's Creed zadebiutował na pierwszym miejscu list sprzedaży w Wielkiej Brytanii w minionym tygodniu. Co więcej, gra Ubisoftu to najszybciej sprzedająca się na pojedynczej platformie nowa marka od czasów wydanego w 2002 roku tytułu SCEE, The Getaway.

Przeczytaj cały tekst "Brytyjski ranking popularności z rekordem gry Assassin's Creed" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nono, a przed nami jeszcze przynajmniej dwie równie potężnie zapowiadające się marki: Mass Effect i Rock Band ;)
oczywiście na razie żadnej z nich na piecach nie zobaczymy :) a crysis raczej nie dziwi - mimo że ładny... wszystko to już było. no i te wymagania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie w AC nie grałem, miałem już okazję kupić, ale trochę zraziły mnie podzielone zdania na temat tej gry. Od ogłoszenia daty premiery na wrzesień bardzo na nią czekałem, niestety się przesuwała. A teraz mam mieszane uczucia... Teraz kupił bym chyba Smackdowna vs Raw 2008, w demko gra mi się znakomicie, tylko boje się, że gra innymi zawodnikami nie będzie się od siebie różniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto tak Crytek popełnił największy błąd w życiu nie wypuszczając Crysis''a na konsole...
Jednak szybko to się pewnie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma Crysis''a na tej liście, można powiedzieć, że brytyjscy gracze są bardziej za konsolami. ;P

A AC na PC(fajnie się zrymowało....) na pewno nie będzie w top10......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie Crysis?" - pyta się autor newsa.
A gdzie Wasz wiedźmin? - pewnie aż wstyd napisać, że nigdzie?

Zresztą co to za pytania. Widać, że w tym top 10 są gry przeznaczone na konsole, a żadna z nich nie jest poświęcona wył. PC. I to 14 miejsce to całkiem wysoko, skoro tylko na jedną platformę, która cieszy się coraz mniejszą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, że Assassins Creeda widzimy na pierwszym miejscu - gra zapowiadała się wyśmienicie, a efekt? Zapewne udało się Ubisoftowi wykonać świetną gierkę, bo większość jej posiadaczy jest bardzo zadowolona. Co prawda ma ona kilka błędów, ale przy grywalności można przymknąć na to oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować