Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet: Extreme Condition - okiem Szarego

23 postów w tym temacie

Lost Planet: Extreme Condition to typowe japońskie action-science-fiction
Ja się z tym nie zgodzę ale przeczytam bo się zastanawiam nad kupnem tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Z najnowszej konsoli Microsoftu na ekrany pecetów trafia coraz to więcej gier. Niebawem będzie można pograć w GoW i Viva Pinata a już teraz można udać się na śnieżną planetę E.D.N. III i stoczyć epicką walkę ze śnieżnymi robalami, dzięki Lost Planet: Extreme Condition. Czy konwersja się udała? Sprawdźcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Lost Planet: Extreme Condition - okiem Szarego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm.... Na tę grę jakoś się zbierałem od czasu premiery na PC, ale jeszcze poczekam sobie na nowy komputer, wtedy sobie tako dokupię, bo ponoć świetna akcja...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj gra naprawdę wymaga uwagi fabuła nie jest genialna ale tak naprawdę kto przy gre akcji zwraca uwagę na takie bzdury? poza tym w artykule zabrakło najważniejszego bossów 15 metrowe robactwo przytłaczajce wręcz swym rozmiarem piszą, że za trudne nie prawda bez przesady, trudniejsze niż reszta, ale za to jaka satysfakcja z ich pokonania. Poza tym GRAFIKA grałem z XP bo Vista to głupota i grafa i tak jest genialna (zresztą podobno różnic i tak nie wdać za bardzo futerko ładnijesze i takie tam) a co do T-ENG to jest to trochę dziwne bo raz jest jej za mało i trzeba lecieć na łeb na szyję zabijać robale, ale pzy walkach z ludźmi z mechów wypada jej tak dużo, że przwie przez całą misję mam jej 9999 (bo więcej nie można mieć), ale to szczegół problemem może być jedynie długość o prawda dla bossów grę można przechodzić parę ray, ale mimo wsystko to góra 12h
Ogólnie gra bardzo dobra, warto o ile nie będzie wam przeszkadzała jej dłudość
A jeśli boicie się wymagań to grałem na moim kompie za 1500zł z przed roku (gf 7600GS 512 VRAM athlon 64 3200+ 2 Ghz i 512 RAM-u) prawie wszystko na high i animacja nie spadała poniżej 15 klatek także aż taki straszny nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:02, Janol napisał:

ojj gra naprawdę wymaga uwagi fabuła nie jest genialna ale tak naprawdę kto przy gre akcji
zwraca uwagę na takie bzdury? poza tym w artykule zabrakło najważniejszego bossów 15 metrowe
robactwo przytłaczajce wręcz swym rozmiarem piszą, że za trudne nie prawda bez przesady, trudniejsze
niż reszta, ale za to jaka satysfakcja z ich pokonania. Poza tym GRAFIKA grałem z XP bo Vista
to głupota i grafa i tak jest genialna (zresztą podobno różnic i tak nie wdać za bardzo futerko
ładnijesze i takie tam)


Ja tam różnice widzę i to dosyć znaczną w rozdz. 1680x1650 pod Vistą tekstury lepiej wygladaja.

a co do T-ENG to jest to trochę dziwne bo raz jest jej za mało i trzeba

Dnia 20.11.2007 o 17:02, Janol napisał:

lecieć na łeb na szyję zabijać robale, ale pzy walkach z ludźmi z mechów wypada jej tak dużo,
że przwie przez całą misję mam jej 9999 (bo więcej nie można mieć), ale to szczegół problemem
może być jedynie długość o prawda dla bossów grę można przechodzić parę ray, ale mimo wsystko
to góra 12h


fakt faktem gra nudzi na dłuższą metę - jedno i to samo ale zobaczyć grafe w LP na prawdę warto.

Dnia 20.11.2007 o 17:02, Janol napisał:

Ogólnie gra bardzo dobra, warto o ile nie będzie wam przeszkadzała jej dłudość
A jeśli boicie się wymagań to grałem na moim kompie za 1500zł z przed roku (gf 7600GS 512 VRAM
athlon 64 3200+ 2 Ghz i 512 RAM-u) prawie wszystko na high i animacja nie spadała poniżej 15
klatek także aż taki straszny nie jest

To chyba grałeś na malutkiej rozdzielczości na takim cfg kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe, że nie najgorsza, ale też nie wybitna gra na konsolę zbiera takie uznanie wśród PCtowców. Może poprostu czegoś brakuje nawet tym najbardziej zagorzałym fanboyom PC i znajdują to w grach konsolowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hakken - w drugą stronę to też działa. Wcale nie jakieś super C&C 3 i BfME 2 sietam przyjęły, podczas gdy na PC lepsze od tego są gry sprzed 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost Planet jest mocno, ale to mocno przereklamowana. Grafika wcale nie jest tak ładna jak się wydaje, prawdę mówiąc jest taka sobie, ma sporo niedoróbek, np. słabe skalowanie tekstur w perspektywie, problemy ze śladami na śniegu i jego fizyką. Poza tym wieczne problemy rodem z konsolówek ze sterowaniem i pracą kamery. Natomiast różnice pomiędzy wersją DX9 a DX10 są prawie niewidoczne.
Mnie ta gra jakoś zupełnie nie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz to planuje kupic od pokazania sie w sklepach i jakos niemoge odlozyc drobnego korci mnie ta gra od dlugiego czasu, starsznie mi sie podoba klimat zawsze cos wypadnie ze niemoge kupic tego a teraz trzeba oszczedzac na Swieta kiedy jak to kupie :( jak bedzie kosztowac 20zl he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby ta gra jest super? Fajnie się gra? Super grafika? Żartujecie??? Grafika (i to na full detalach) jest średnia.. gra się.. no nie wiem.. idzie się i strzela.. i co w tym fajnego? Jest STRASZNIE monotonna.. nie wiem.. pograłem w demko 5 minut i wyrzuciłem - może na konsolach to jakaś rewelacja, ale PC nie jest od takich bezmyślnych łupanin.. jak dla mnie - gra totalnie przereklamowana.. nie ma w sobie nic ciekawego, ba - jest wręcz puściutka.. taki automat, jak kiedyś w salonach.. ale żeby tak się tym podniecać? Daaajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !Mam problem z gra Lost Planet mianowicie nie moge wpisac klucza rejestracyjnego na steamie i nie wiem co jest grane .Jesli sie ktos spotkal z podobnym problemem to napiszcie dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować