Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - premiera w styczniu

133 postów w tym temacie

Gdybym napisał to, co myślę dostałbym degrada!!!! <wrrrr> Gra miała mieć pierwotnie premierę w połowie października, myślę sobie: ok, zamówię razem z wiedźminem, to tylko tydzień czekania więcej na wysyłkę przez wiedźmina. A tu nagle okazało się, że premiera Wiedźmina byłą już dawno, a tu na Heroes będę czekał aż do nowego roku i nie pogram ani w Wiedźmina, ani w Herosa. (miejsce na plugawy wyraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotlf , LOL , BWAHAHAHAHA. Ile to już będzie , 3 miesiące opóxnienia? Zamierzałem kupić na mikołajki , ale widze , że poczekam. Znowu... Ale jesli premeirę Mask of Betrayer tez przesuną , to stracę cały szacunek do CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh myślałem że pogram jeszcze w tym roku... Cóż czekamy zatem na produkt dopracowany do granic możliwości. I ciekawe czy to będzie ostateczny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:34, Asthariel napisał:

, to stracę cały szacunek do CDP...


Ja szacunek do CDP straciłem dzisiaj po przeczytaniu o przesuniętej premierze Sama & Maxa. A ten news znaaacznie pogorszył moje stosunki do tej firmy. Jak widać wolą przesuwać premiery, aniżeli wydać niedorobioną wersję. Ja jednak wolał bym tą drugą opcję. Wolę zagrać wcześniej, nacieszyć się grą i poczekać na patcha uzupełniającego, niż czekać pół roku dłużej od premiery światowej na polską.

Niepotrzebnie zamawiałem prezent na Gwiazdkę z Dzikimi Hordami. Po prostu szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (już po przesunięciu premiery na bodajże 27 listopada) zamówiłem jedną przesyłką Heroes V Dzikie Hordy, Age of Empires the Asian Dynasties i podkładkę pod mysz - Lineage. Dzisiaj musiałem zmienić to zamówienie, bo wolę zapłacić 2 razy za przesyłkę i grać w AoE: AD, niż czekać jeszcze 2 miesiące na obydwie gry. Myśle, że może przydałaby się jakaś rekompensata za opóźnienia np. jakaś stara gierka za darmo, albo jakiś plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, sama podstawka HoMM5 nie byla tak fajna jak myslalem to tez zaluje ze wogole kupilem kolekcjonerke xP. Dodatkow nie bede kupowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z (początkowo) października na styczeń.. nieźle ;P Przypuszczam że posypią się jak zawsze w takich sytuacjach (już się posypały jak widzę) wyrzuty ze strony zbulwersowanych tym faktem graczy. Cóż, nie ma co się dziwić, choć mnie to absolutnie nie przeszkadza.. miłośnikiem serii Heroes jestem wielkim, ale na ten ostatni kwartał złożyło się akurat tyle oczekiwanych przeze mnie premier, że nie starczyłoby mi nie tylko pieniędzy ale i czasu żeby w to wszystko pograć.. No a poza tym wolę otrzymać profesjonalnie spolszczony i dopieszczony program niż wydać 60 zł i potem przeklinać CDP, że tak beznadziejnie wykonali swoją pracę.
Przypuszczałem, że tak może się stać, dlatego nie jestem zaskoczony, ani jakoś strasznie zły z tego powodu, ale tak jak powiedziałem- wiele osób może być, delikatnie mówiąc, rozczarowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować