Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - premiera w styczniu

133 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że - Gry komputerowe są niezwykle złożonymi produktami, które wymagają wielu testów i pracy, by mieć pewność, że gracze otrzymają produkty dopracowane i o najwyższej jakości. Ale zrobienie lokalizacji w Polsce to zawsze jest straszliwy problem, który zabiera masę czasu a przynosi żenujące efekty. Jakoś inne nacje dają sobie z tym radę i ich wersje językowe ukazują się zazwyczaj w terminie ogólnoświatowej premiery a u nas to zawsze zatrudnią kogoś, kto nie zna języka obcego albo własnego a robotą się zajmuje w Niedzielę przy kawce. Do diaska, przecież nie opracowujecie całej Encyklopedii Britannica, tylko raptem parędziesiąt stron maszynopisu prostego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kacza twarz... chociaż jeśli dodatek teraz miałby wyjść i mieć od groma błędów (tak jak w przypadku podstawki - ponad 5 łatek)... to już wolę poczekać na wersję bez większych błędów... ale jeśli po wyjściu okaże się, że jest zabugowana to będę bardzo zdegustowany... bo jeśli wyjdzie wszystko OK to jak najbardziej rozumiem decyzję o przesunięciu wydania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowem komentarza napiszę tylko to...
MUHHHAHAHAHAHAHAHHAHAAHA.

Kpina nic więcej.
Za wiedźmina przyznaję należą się gorące słowa uznania. Pełen profesjonalizm. Nic zarzucić nie można. No, ale żeby tak inne gry dostały po d... Żal d... ściska i chce się powiedzieć <a zresztą no commentare>

A potem się dziwić, że ludzie piraty z neta ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja liczyłem już dni do premiery. Wierzę tylko, że polonizacja będzie o klasę lepsza od tej z Kuźni Przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, ale jeżeli gra miałaby się ukazać w październiku, a być niedopracowana, to lepiej poczekać trochę i dostać naprawdę dobrą grę. Nie zmienia to jednak faktu, że żałuję bardzo, że nie pogram prędko w ten dodatek i że jestem trochę rozczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Nie macie, chłopaki z CDP, szczęścia do świąt. W zeszłym roku Dark Messiah, w tym - Sam & Max i Dzikie Hordy.

...Z drugiej strony, jakby to miało wyjść tak, jak SpellForce 2, to chyba lepiej poczekać. Zwłaszcza, że po dłuższym oczekiwaniu Dark Messiah PL był (prawie) idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się było tego spodziewać. Do premiery zostawały już tylko dni a nie było żadnych konkretnych informacji w ostatnim czasie. Nie przypuszczałem jednak, że poślizg będzie aż tak duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee...? Współczuję tym, którzy tę grę zamierzali kupić...

"(...) Gry komputerowe są niezwykle złożonymi produktami, które wymagają wielu testów i pracy, by mieć pewność, że gracze otrzymają produkty dopracowane i o najwyższej jakości. Niestety czasami jest to powodem tego, że planowane terminy wydawnicze ulegają przesunięciu."

LOL! Kopiuj - Wklej. Kopiuj - Wklej... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno określenie - ŻAL! Najpierw problem z Samem & Maxem (ostrzyłem zęby na tą grę :)), teraz z Dzikimi Hordami. :/ A miało być tak pięknie - w tym tygodniu paczka z CoH: Opposing Fronts (Kompania Braci: Na linii frontu, jakby ktoś nie skumał ;)) a na Mikołajki druga z NWN2: Maską Zdrajcy i HoMM V: Dzikimi Hordami.Jednak z drugiej strony może lepiej poczekać i dostać dopracowany produkt? Tego nie wiem, musiałbym się zastanowić. Mam tylko nadzieję, że po przesunięciu premiery polonizacja będzie lepsza od tej z Kuźni Przeznaczenia (tragedia!!!), co najmniej na poziomie podstawowego HoMM V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha... dobry żart, na szczeście ja nie czekam na dodatek, bo dla mnie herosy się na III skończyły.
Można by to przeboleć, gdyby nie fakt, że przy każdej grze wypuszczacie podobny (identyczny?) komunikat. Ile to można robić polonizację? Wasz śmieszne, polskie gwiazdy robią wielką łaskę i tak się ociągają?

Czy nie można poprosić producenta o wydanie plików, które należy spolszczyć, a są już w pełni gotowe, a potem jeśli to naprawdę koniecznie i dojdzie do wpadki u producenta, wnieść małych poprawek do plików? CHyba jakiś tam programistów zatrudniacie?

I czy nie łatwiej wydać grę w j.ang, a potem po polsku? Ja Crysis''s dostałem prawie z premierą światową i to chyba w 5 językach, polskim także. Czemu tylko Wy robicie takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech to szlag jaśnisty trafi! jak tak dalej pójdzie to przeniosą na czerwiec 2008! a gierka zamówiona już od września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wasz śmieszne, polskie gwiazdy robią wielką łaskę

Dnia 20.11.2007 o 17:48, ArnoldAnhilator napisał:

i tak się ociągają?


W pierwszym dodatku nie było już tych rozreklamowanych gwiazd. Głosy niektórych postaci w dodatku były tragiczne, np. Raelaga, który mówił tak, jakby chciał powiedzieć swoją kwestię jak najszybciej i móc w końcu pobiec do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł. W ogóle nie wydawajcie TotE w Polsce. Po co, skoro ważnieszy jest np. Wiedźmin i z jego powodu ZNOWU premiera w Polsce jest opóźniona :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eejjj... No nie to już jest trochę przesada. Ile razy można przekładać premierę 1 gry ?!?!?!?! Rozumiem, że programiści i tłumacze chcą mieć 100% pewności, ale jakim kosztem? A już na gwiazdkę miałem sobie sprezentować dwa dodatki do HoMM V :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę bluzgał jak to kolega powyżej napisał ... nieeee ja porostu kupię wersję Ang za granicą (tak jak podst i 1 dodatek) i będę miał ale CD Projekt traci klienta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować