Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - premiera w styczniu

133 postów w tym temacie

No, wielka szkoda. Ale zwróciłem uwagę na jedną rzecz... Gra nie potrzebuje podstawki ? Czy w grze będzie również Zwykły Heroes V i lokacje z niego itd. czy po prostu tylko Dzikie Hordy, i do dyspozycji jeden zamek, lub tylko dzikie hordy, a do dyspozycji parę zamków, hm ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat z "newsa": Gry komputerowe są niezwykle złożonymi produktami, które wymagają wielu testów i pracy

Czy Wy nas macie za idiotów? Dostaliście gotową grę, którą wystarczy spolonizować - przetłumaczyć teksty i nagrać dialogi. Jeśli nie jesteście tego w stanie zrobić... cóż - chylę czoła - nie ma to jak pełny "profesjonalizm". Warto by jednak otwarcie przyznać się do swojej nieudolności zamiast sprzedawać ludziom ciemnotę. Jeśli jeszcze nie zauważyliście to MY Was utrzymujemy. Warto też przypomnieć sobie sobie taką starą dobrą zasadę - "nasz klient - nasz Pan".
Aby tylko się nie okazało, że będzie lokalizować do stycznia, ale 2009... Choć szczerze mówiąc wcale bym się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEHEHHEH!!
Ludzie z CD-PROJEKT''u! - to co wyprawiaćie jest żałosne!
Powedzcie wprost że zajmujecie się Wiedźminem i NIE RÓBCIE Z LUDZI IDIOTÓW!
"Gry komputerowe są niezwykle złożonymi produktami, które wymagają wielu testów i pracy" - taaa jasne.... A potem wychodzi coś takiego jak Podstawka HV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, coraz bardziej tracicie w moich oczach. Trzy miesiące obsuwki to ''troszeczkę'' za dużo, prace lokalizacyjne nie ciągną się aż tak długo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem to czytać to miałem nadzieję że to jakiś żart niesmaczny.

Niby co wymaga testów. Przecież wystarczyło jedynie zrobić tłumaczenie. Nawet nie podstawki, a dodatku.
Ludzie przecież to nie jest BD II który to miał kilkaset stron tekstu do tłumaczenia i nagrania.
Podejrzewam że w Dzikich Hordach nie więcej jak 50 stron tekstu.
Szkoda gadać.

Takie postępowanie potwierdza jedynie tezę że wraz ze wzrostem wielkości firmy upada jej jakość.
Ale to akurat to jest niestety specyfika rynku w kapitalizmie.

Pamiętajcie tylko o jednym. Nie każdy gra w Wiedźmina i nie zawsze będzie na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie będzie na co czekać, ten tytuł według mnie na pewno będzie super, jeśli się pomylę to trudno, ale mam nadzieję że będę miał okazje w tą gierkę kiedyś zagrać :) Poczekam zobaczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to poprostu jest skandal... co tu dużo gadać, rozumiem że z punktu widzenia marketingowego ważniejszy był Wiedźmin, ale to nie powód by AŻ TAK olewać fanów HOMM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem dzisiaj taki dobry humor...
Bez przesady. Czy spolonizowanie dodatku do gry, w którym tekstu nie jest chyba aż tak dużo, zajmuje aż tyle czasu? Wydaje mi się, że gdybyście dali mi ten tekst, to byłbym go chyba w stanie przetłumaczyć w ciągu kilku miesięcy, nawet mimo szkoły i tego typu rzeczy. Bo nie wydaje mi się, żeby to wymagało aż tak dużej ilości czasu. Ale mam nadzieję, że przez to opóźnienie mogę liczyć na grę perfekcyjnie spolszczoną, czyli pozbawioną jakichkolwiek błędów. Bo jeśli chcecie to tłumaczyć tyle czasu... Ja Wam mogę nawet w tym pomóc, jeśli sobie nie radzicie. Mogę być testerem, bo wyszukiwanie błędów i innych literówek idzie mi całkiem dobrze. Poza tym jak będą jakieś błędy, to i tak na pewno znajdzie się grupka osób (w tym na przykład ja), która zajmie się poprawianiem niedoróbek. Bo Heroes 5 jest grą, w której da się to bardzo łatwo zrobić.
Ech, ale to tak, delikatnie mówiąc, dziwnie wygląda... Podstawka była uznawana przez Was jako największa polonizacja roku, a z każdym kolejnym dodatkiem dbacie o tłumaczenie, a co za tym idzie, fanów, w coraz mniejszym stopniu. To smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL to było śmieszne xD tyle czasu polonizować gre xD myślałem że padne xD

Ale skoro uważają że chcą to TAK dobrze przetłumaczyć to gdy kupie (jeśli wogóle wyjdzie) to będe wszystko dokładnie sprawdzał i jeśli sie okaże że tych błędów jednak troche jest to już zupełnie będzie śmieszne xD


PS:Wydalibyście gre po ang. a potem najwyżej wstawili spolszczenie albo coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na Was. Mam wrażenie szanowny CDP, że wcale nie obchodzą Was gracze. Podstawka HOMM V była reklamowana, szybko wydana z świetnym dubbingiem. Tak jest w przpadku wszystkich premierowych głośnych tytułów. Natomiast Kuźnia przeznaczenia była zrobiona na "odwal", aktorzy (już nie sławy znane z podstawki) wypadli okropnie, a i premierę przesuwaliście. Obawiam się, że z Hordamii jest tak samo. Powód jest prosty: teraz macie dużo premier innych hitów i trzeba je dobrze zrobić, a dodatek każdy fan podstawki i tak kupi więc :( NIE ŁADNIE, OJ NIE ŁADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uła, widzę, że ostatnio kłopociki z lokalizowaniem gier.
A w sumie, to czy "Tribes of East" wyszedł już na zachodzie?
ps. na szczęście AoE3:TAD będzie miało premierę 6 grudnia (przynajmniej narazie jej nie przełożyli ...)
choć to i tak prawie półtora miecha później niż reszta świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt z CDP nie raczy tutak zajrzeć, żeby z nami na ten temat porozmawiać... Strategii chowania głowy w piasek ciąg dalszy?
Choć w sumie to im się nie dziwię - mnie też byłoby wstyd się pokazywać publicznie gdybym zawalał każdą robotę, która trafi mi w ręce. A właśnie z tego ostatnimi czasy słynie ta firma. To co się dzieje jest zwyczajnie żałosne... Brak mi słów:/
Mam szczerą nadzieję, że kiedy przyjdzie czas na szóstą część Heroes, to CDP nigdy nie dostanie tej gry w swoje ręce. To co udało im się zepsuć do tej pory w zupełności wystarczy. Do poważnych spraw potrzeba poważnych ludzi - w CDP takich najwyraźniej brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym tu używać ostrych słów ale już mnie coś trafia.od paru tygodni nic nie było słychać o dzikich hordach widać było że cd projekt cichcem wycofuje się z priorytetu dotyczącego tego dodatku.Przecież od paru tygodni wszędzie tylko Wiedżmin .Juz sie ży... od tego chce.Niedługo będzie już miesiąc z wiedżminem.Po cho... to komu potrzebne. buu.A dodatek do kultowej serii mające w Polsce dziesiątki tysięcy fanów leży odłogiem. Po prostu wstyd i hańba. I to by było na tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla... skomplikowany proces tja ? myślowy chyba... cóż trudno...
jak dla mnie kwestia przyzwyczajenia do CDP i jego lania na klienta... cóż my możemy ? pobluzgamy sobie i co ? nic... inne gry też przesuną... grochem o ścianę. Bo w sumie i tak kupujemy ich gry więc co dla nich za różnica kiedy gra wyjdzie ? Skoro i tak zarobią... rok fiskalny kończy się w marcu...
Oby tylko AoE: TAD nie tknęli bo nie podaruję ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować