Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy - premiera w styczniu

133 postów w tym temacie

Holera czyli w następny piątek :/. A chciałem pograć w ferie . Mam nadzieje że przyślą w piątek bo jerzeli w poniedziałek paczka miałaby dojść to miałbym powarzny poroblem bo nie miał by kto paczki odebrać ;//.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem tutaj pisze inaczej http://www.ultima.pl/Heroes_of_Might_and_Magic_V_Dzikie_Hordy_PL/i5059/ wierzę w tą date :> ale z CDP nic nie wiadomo.Moim zdaniem przełorzenie tego terminu 18.01.2008 było by wielce niekompetentne jerzeli wszystkie sklepy dostały juz o tym wiadomośc i ludzie pozamiawiali licząc , że przyjdzie 18 a tu bach to nietylko CDP mialo by niekompetetnośc ale takrze te sklepy.(moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUrde to ostatecznie potwierdza date 25 styczeń ;/////// kurde czy CDP nie myśli o tych co mają teraz ferie ? Szkoda wielka za 2 tygodnie :/.I mam jescze ostatnie pytanie czy jak wyślą w piatek kurierskom to dostane w piątek ogulnie cyz dostane w piątek kurierem bo jeżeli nie to odwołam zamówienie nie będzie miał kto odebradz w pon. pojade do empika poprostu. Jest to dlamnie bardzo warzne prosze o odpopwiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, CDP nie myśli o tych co będą mieli ferie za miesiąc dopiero. Biedacy, będa musieli wytrzymać ten miesiąc/2 tygodnie nauki żeby móc zagrać w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no ale CDP troche przesadziło 4-5 razy prełorzyli premiere :/.Dalej czekam na odp z mojego ostatniego posta jest to bardzo warzne dla mnie.Jak tak dalej pójdzie to zagramy w herosa ale w 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba ostateczna data premiery Dzikich hord o ile CDP czegoś nie wymyśli.21 styczeń tak jak widac na screenie , dodam też strone http://www.gram.pl/sk6_8QTjGu2_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Dzikie_Hordy.html myślę ,żę temat morzna zamknąć po 21 (poniedziałek) jak żeczywiście heroes zostanie rozesłany.Podaje to bo morze ni kardzy co pare godziń sparwdza gram czy np. poprzez google szuka a np. zagląda na forum gram :).

20080115215055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha urególowanie opłaty bankowej tzw. przy wyborze płatności plewem xD. CDP ciągnie do kaski ojj :>. Jeszcze maila z potwierdzeniem nie miałem dzis muszę dostac jak 21 wyślą.Dzikie hordy ale czy to heroes 5 dzikie hordy czy CDP są morze dzikim hordami którym nie chce się tłumaczyc gier :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować