Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Dungeon Lords doczeka się sequela

24 postów w tym temacie

Ta gra to kicz , grałem . Brzydka grafika nawet jak na 2005 , nie wiadomo co robić na początku gry , zagrałem bo myślałem " o podobne do Gothica" i nie spodobało mi się . To nawet nie nadaje się jako zabijacz czasu przed oczekiwaną grą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:43, Mistic napisał:

A ilu was w tą pierwszą część grało skoro jej nawet w Polsce nie wydano?


Ja gralem ;] w Polsce planowal ja wydac IQ Publishing ,ale widac cos upadl ten pomysl

Tylko kto bedzie odpowiedzialny za dodatek i druga czesc ekipa Bradleya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A koszta wysyłki jakiego rzędu?

I brałeś może z jakiegoś sklepu internetowego? Jeśli tak, to możesz podać link? Grałem raz u znajomego i chętnie kupiłbym własny egzemplarz.

Ciekawy był system otwierania zamków, najbardziej utkwił mi w pamięci poza upierdliwymi spawnami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w starusieńkim GameStarze, to gra nie wyszła zbyt dobrze. Czyżby sprzedała się jednak na tyle dobrze, że doczeka się sequela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się jedynka nawet spodobała ;) Szczególnie, że można było grać przez sieć, robiąc fabułę we dwóch ;) A to się raczej rzadko spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Lords, Dungeon Lords...... Hmm....
Słabo kojarzę ten tytuł, pewnie dlatego, że po prostu jakoś był taki cichy u nas w Polsce.
Po recenzjach tego w necie, ta gra to niezły średniak, nic więcej. Ciekawe czy kontynuacja będzie lepsza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować