Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Przykro mi dzieci, Mikołajowi skończyły się Wii"

41 postów w tym temacie

No chyba rzeczywiście oszaleli :P Ja jakoś nie przepadam za tą konsolą mimo że jest taka innowacyjna. Chociaż może dlatego że nie grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:21, dawid-1992 napisał:

Jednak Wii jest dla Dzieci:D


Może być nawet ufoli:D nie obraziłbym się gdybym go znalazł pod choinka a mam 20 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nawet Anglicy bawią się w Wii. Ja osobiście wielkim zwolennikiem tej konsoli nie jestem, ale taka rodzinna maszynka to jednak coś co może się podobać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii? od tej konsoli można się nabawić zakwasów i bólów mięśni. nieee, ja wolę PeCeta, a nie jakieś udziwnienia. Jak już mówiłem: "Nie" konsolom stacjonarnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:45, Madoc napisał:

Wii? od tej konsoli można się nabawić zakwasów i bólów mięśni. nieee, ja wolę PeCeta, a nie
jakieś udziwnienia. Jak już mówiłem: "Nie" konsolom stacjonarnym!

Pewnie grubcio z czteropakiem jesteś xD
Chciałbym Wii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, że niby te Wii na święta? Jakoś dla mnie nie wydaje się to być prawdziwe. Przecież Wii kosztuje 100 zł, a to jest bardzo duża suma, więc dziwie się że konsola o takiej wartości ma być prezentem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:21, dawid-1992 napisał:

Jednak Wii jest dla Dzieci:D

http://*


Po pierwsze: Skończ z tymi debilnymi komentarzami

Po drugie: Skończ z tym bloodwarsem

Po trzecie: Sam jesteś dziecko

Po czwarte: Sam chiałbym Wii, miły bajer, nic dziwnego że tak szybko schodzi z półek sklepowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 22:16, master matrox napisał:

Eee, że niby te Wii na święta? Jakoś dla mnie nie wydaje się to być prawdziwe. Przecież Wii
kosztuje 100 zł, a to jest bardzo duża suma, więc dziwie się że konsola o takiej wartości ma
być prezentem :O


Sorry za dwa komenty ale to mnie zainteresowało. Wii za 100 zł? To niezwykle zawrotna suma. Zważ na to że konkurencyjne konsole kosztują dużo więcej, tak więc Wii wydaje się byc idealne na prezent szczególnie że przy tej cenie dostarcza mnóstwo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak za taką cenę to czemu by nie?? ( 100 zł ), ale osobiście Wii nie lubię, wole Xboksa, czy PS.
Zaitsev kolejna fajna fotka, masz wenę ostatnio. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować