Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Paraliż Internetu w 2010?

99 postów w tym temacie

Na pewno nie padnie, nie internet.Może ewoluuje w jakimś kierunku ale nie padnie. I zmiana ta nie będzie polegała na tymże np. youtube padnie śmiercią naturalną jak nie będzie inwestować w swoje łącza bo niby dlaczego miałby nie inwestować ?.
Może będzie się to nazywać HIPERNET ale w gruncie rzeczy będzie to to samo.
Prognozy te pewnie są na podstawie szybko rozwijającego się rynku i gdyby tak dalej szło ....... itd.
Ale nie za dwa lata ;) . Internet przyspieszy do pewnego pułapu i tyle; liczba abonentów też nie będzie rosła w nieskończoność w takim tempie jak teraz :)
(ja mam 4mb i w zupełności mi to wystarczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blablabla...Ciągle tylko"KOMPY UPADNĄ!!!NET UPADNIE!!!PRĄD UPADNIE!!LUDZKOŚĆ UPADNIE!!!"...W 200 miało już nas nie być...

Nie wierzę w to-kolejna data,która ma najpierw wprowadzić przerażenie(AAAA!!!!NE MÓJ INTERNET!!!),a potem śmiech(HAHAHA!!!!NET ŻYJE!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 11:19, Anim napisał:

Dopiero co mówiono o internecie 2 generacji. Czuję, że takie bicie na alarm to początek przygotowań
dla Int2 - kiedy za dwa lata panika osiągnie apogeum - pojawi się nagle rozwiązania, za które
wielu zapłaci wiele - i wszystko bedzie miało się dobrze.

- opinia prywatna ;P -

No I2 to dopiero będzie wprowadzny od 2012, ale coś mi się zdaje, że jak rzeczywiście będzie potrzeba, to będą musieli prawce przyspieszyć :).
Opinia prywatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna jakaś głupia data nie mają nic ciekawszego do roboty ci analitycy? lepiej niech się zajmą tym jak zapobiec końcu świata w 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Po prostu miejmy nadzieję, że to nie prawda, albo, że analitycy się pomylili. Nie chcę myśleć co by było gdyby to się jednak zdarzyło...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha popłakałem się ze śmiechu :) Technologia idzie na przód, prędkość idzie na przód, nowe serwery są coraz bardziej wytrzymałe i szybsze. Nie możemy stać na jednej i tej samej prędkości 512 kb/s, bo co to za rozrywka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe straszenie, ale jak chce się wprowadzić nową drogą technologię to najpierw trzeba odpowiednio nastawić opinię publiczną, tak było z monitorami jak chcieli pozbyć sie z magazynów zalegających LCD nagle zaczęły znikać z rynku o wiele lepsze i tańsze CRT. To jest zwykła kampania medialna mająca na celu wyciągnięcia tej kasy potrzebnej na rozwój sieci. Nie zdziwiłbym się gdyby w 01.01.2008 nagle zamilkły serwery i pojawił się ni z gruchy ni z pietruchy Internet 2 czy jak on tam miałby sie nazywać oczywiście odpowiednio droższy. To tylko taka osobista teoria spiskowa ale czy tak nie było już parę razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 13:43, eltofix napisał:

Zwykłe straszenie, ale jak chce się wprowadzić nową drogą technologię to najpierw trzeba odpowiednio
nastawić opinię publiczną, tak było z monitorami jak chcieli pozbyć sie z magazynów zalegających
LCD nagle zaczęły znikać z rynku o wiele lepsze i tańsze CRT. To jest zwykła kampania medialna
mająca na celu wyciągnięcia tej kasy potrzebnej na rozwój sieci. Nie zdziwiłbym się gdyby w
01.01.2008 nagle zamilkły serwery i pojawił się ni z gruchy ni z pietruchy Internet 2 czy jak
on tam miałby sie nazywać oczywiście odpowiednio droższy. To tylko taka osobista teoria spiskowa
ale czy tak nie było już parę razy?

Oczywiscie. Chociażby Wielki Kryzys. Ni z gruchy ni z pietruchy międzynarodowy kartel bankowy doprowadził do upadku kilku tysięcy banków w USA, po czym wszyscy zaczęli oddawaćdolary w celu wymiany na złoto. Po czym ten sam kartel mocą ustawy przepchniętej w kongresie zarekwirował całe złoto na rynku i wypuścił do obiegu nowe "lepsze" dolary będące bezwartościowym świstkiem papieru bez żadnego pokrycia, który samoczynnie powoduje zadłuzenie całego Świata u tych kilku potentatów bankowych (w tej chwili same USA mają dług 9 bilionów dolarów). Historia lubi powtórki i to nawet nie są teorie spisku tylko zwyczajne fakty.
Z historii ekonomii wynika, że naturalne występienie kryzysu jest niemożliwe. Wszystkie kryzysy były wywołane sztucznie w celu masowej grabieży majątku. Tak samo będzie z internetem :). Ale w sumie lepszy internet 2 niz internet :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahh...

Ludzie, proszę. Plotkarskie (do tego słabe) newsy sobie oszczędźcie. Internet miał też paść 11 listopada tego roku przez ataki al-kaidy, jakoś nadal to piszę. Przeciążenie? Bullshit, po prostu postęp idzie do przodu, serwery są coraz szybsze tak samo jak łącza. Gdyby zagrożenie było realne, to już teraz ograniczałoby się łącza, a nie wprowadzało 30Mb/s dla ludzi w krajach takich jak UK (nie powiem nic o cenie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2012 wprowadzenie internet 2 , 2012 koniec świata ,2010 koniec internetu ale kupa i bull shit a może nie kto to wie oj kto to wie XDDD ale jak coś to mnie się zdaje że faktycznie dają podwaliny by ciemna masa się nie czepieała że wydają szmal na internet 2 chociaż nie wiem w sumie jak by to miało wyglądać ale jak już było mówione stany zapłacą najwięcej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już o tym wczoraj, nawet troszkę dyskutowałem o tym z tatą.
Moim zdaniem internet nie upadnie - jest on po prostu zbyt popularny. Codziennie korzystają z niego miliardy użytkowników, jest wiele sklepów internetowych, niektóre firmy czy też banki też opierają się na internet, a więc internet byłby katastrofą globalną. Już nie raz mówiono, że internet w końcu może się zakończyć, ale ja w to wątpię. Na pewno część państw zainwestuje w rozwój sieci, ale też to musi zależeć od operatorów. Taka na przykład Netia - nie stworzy własnych "sznurków" z internetem, tylko wykorzystuje te od TP, ale jednak gdyby mieli mieć własną linie koszty utrzymania łącza znacznie by wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie praca analityków :) Oni tylko analizują i spekulują, bo za to się im płaci, co więcej nie mogą udawać, że pracują, muszą coś robić, wiec... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Nie no, ci poje....chani Amerykanie mają najlepsze łącza na świecie i wymagają jeszcze lepszych?!
Niech reszta świata przynajmniej nadąży, bo oni mają po prostu i tak najlepiej... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom , ja zamierzam za rok wziąść 6 mbps więc nie kłamia te wykresy ,] i tak z tego co wiem gram.pl chce wziąść 100 mbs więc sori :PPPP co oni tam ściągają to niewiem , i niewnikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować