Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia gier Ubisoftu

21 postów w tym temacie

Hah. Nieubłaganie leci czas... A na gry nam nie starcza ;P

Przesunięcie premiery pochwalam :) Dopracują? Dopracują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Ubisoft poinformował, że dał twórcom gier Haze i Splinter Cell: Conviction więcej czasu na dopracowanie ich produktów. Pierwszy z tych potencjalnych hitów ukaże się w terminie do końca marca przyszłego roku, drugi - najwcześniej w kwietniu.

Przeczytaj cały tekst "Opóźnienia gier Ubisoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och... Przynajmniej nowy Splinter Cell będzie bardziej dopracowany (ilu forumowiczów w komentarzach przede mną już o tym wspominało?).
Ubisoft to jeden z najlepszych na rynku gier. Ich gry, jeśli nie zawsze, to często są bardzo dobre i zbierają wysokie noty od recenzentów i uznanie wśród graczy. Wygląda na to, że i Haze, i Splinter Cell: Conviction nie będą odbiegać od tej reguły. Nad obiema pracują dostatecznie długo by za te kilka miesięcy były dopracowane do najmniejszego szczegółu (a te ponoć mają mieć bardzo duże znaczenie w nowym SC).

PS. Nie mogę się doczekać... I ciekawi mnie czy Haze kiedykolwiek wyjdzie na PC.
PS2. Niedawno ogłoszono, że KoRn nagrywają piosenkę ''Haze'', mającą służyć reklamie gry... Czy to znaczy, że nie posłucham jej sobie w tym roku? Szkoda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tytule, przestraszyłem się, że premierę Assassin''s Creed przełożona na inny termin.
Mogę spać spokojnie :).
Widać, że Ubi chce jak najbardziej dopracować swoje gry, a nie wydawać bubla, pod znaną nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że splinter się opóźni. coś mi się jednak wydaje że to był zamierzony ruch, żeby rozcieńczyć nieco zagęszczenie hitów w okresie przedświątecznym. po co ubi ma wydawać kolejne świetne tytuły jak na razie Assassins Creed sprzedaje się rekordowo. Pewnie wolą nie odwracać uwagi konsumentów od tego tytułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować