Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

Prey - rodził się w bólach ale wyszedł (jak dla mnie nieco za szybko potaniał, czyżby mała sprzedaż?).
STALKER - wyszedł w jeszcze większych bólach i wyszedł, strach pomyśleć w jakich bólach musi się rodzić Duke For(n)ever?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwię wielu... JA! Ciągle czekałem na tę grę. Zawsze byłem fanem Duke Nukem (przeszedłem wszystkie części DN na konsolki i PCty - wiem, to jest gorzej niż dziwne, ale co ja poradzę... :P), od czasu pierwszej zapowiedzi DNF czekam i czekam... Może już nie z takimi wypiekami na twarzy jak 10 lat temu, ale wciąż podniecam się pierwszym (i jedynym) trailerem tej gry.
A tak przy okazji... Ciekawi mnie czy melodia Megadeth wciąż będzie motywem przewodnim w soundtracku Duke Nukema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever sam w sobie jest sławny :P Czyli na małą ilość sprzedanych egzemplarzy nie powinni narzekać :P Tylko czy ta legendarna gra wyjdzie na pewno w 2008 , w to mi się nie chce wierzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to jest długoletnia kampania marketingowa. Wypromujmy tytuł kosztem popularności poprzedniczek, przez 10 lat obiecujmy, że wyjdzie, a potem wydajmy i się sprzeda w milionach sztuk bez większej reklamy. Genialny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam kciuki za 3d realms :p kiedyśbędąc małym berbeciem właśnie zaczynałem m.in. od duke nukem 3d :p
bardzo chciałbym tę grę zobaczyć !!!
duke nukem forever - see you in 2012 !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 3D Realms jest taka owa notka do DNF:

Coming 2009 from Recoil Games & 3D Realms for the PC, Xbox 360, & Playstation 3.

Wiec... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What? Przecież dziś nie jest pierwszy kwietnia!
W DNFa nie uwierzę dopóki nie zobaczę na półce w sklepie, przecież już tyle razy był "prawie gotowy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam na tą grę bo raczej życia nie starczy mi ;)
Już prawie gotowa...już...już...prawie...a jednak poczekamy sobie dalej hahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalkera też parę ładnych lat robili, ale w końcu zrobili (taki mały rym) :P Może i kiedyś zrobią w końcu tego Duke Nukem Forever... heh, śmiałbym się gdyby okazał się totalną klapą i dostał co najwyżej 5 w CD Action ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w 2008 bo teraz takie słowa to są puszczone w wiatr... poza tym gre na pewno kupie jak bedzie nawet po to by usłyszeć legendarna muzyke... w dobrej akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować