Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

Ja właśnie boję się o to że może okazać się kompletną kapą ;] Tyle lat, a nie wiadomo, czy rzeczywiście wyjdzie wielka gra, czy po prostu cienki produkt, bez jakiejkolwiek pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:52, TTBoS napisał:

Na stronie 3D Realms jest taka owa notka do DNF:

Coming 2009 from Recoil Games & 3D Realms for the PC, Xbox 360, & Playstation 3.

To nie o Duke Nukem tylko o Earth No More... Czytaj dokładnie. :P
Nie wierzę w tego newsa (bo znowu się zawiodę :P), coraz mniej lubię Nukema. Chociaż ciągle została we mnie cząstka tego maniaka Duke Nukem, jakim byłem kilka (naście) lat temu, więc z wielką ciekawością czekam na wyniki tej wieloletniej (na pewno niezbyt ciężkiej) i żmudnej pracy panów z 3D Realms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie może się ukazać, to taka perełka. O czym będzie się gadać jak nie DNF? Kultowej grze, która nigdy przecież nie wyjdzie? :)
Zgodzić się muszę ze Stworem, never ending story. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie czy ktoś w ogóle jeszcze te zapowiedzi traktuje poważnie. Nawet jeśli kiedykolwiek wyjdzie produkt o takiej nazwie, to będzie to już zupełnie inna gra niż ta, która była zapowiadana kilka lat temu. W ogóle trudno cokolwiek sądzić na temat gry, o której od dawna nie były publikowane żadne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A za rok stwierdzą, że silnik znowu przestarzały i zaczną ją robić na nowym... A jak już w końcu, za te ileś lat uda im się go ukończyć, to wyjdzie na to że to zwykła przeciętna strzelanka nie warta nawet 20 zł ;) Widać, że ci ludzie mają marne doświadczenie w tworzeniu gier, skoro do dzisiaj nie potrafili niczego stworzyć, podczas gdy konkurencja pracuje ostro i wydaje co raz to więcej gier-legend. Jak dla mnie to ma być gra na ocenę 10/10, z długim singlem i świetnym multi oraz ze znaczkiem PEGI "18+", inaczej niech się schowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„…shooter zadebiutuje na rynku już w 2008 roku…” to rzeczywiście „JUŻ”
„narzucili o wiele szybsze tempo tworzenia gry na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy” – a nie lat? :>

Ta gra na pewno kiedyś powstanie ale „tak szybko” bym się jej nie spodziewał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który już raz dowiadujemy się o tym że ma wyjść wreszcie ta Gra??
Krótko mówiąc nie wierzę za bardzo w to aby byłyby jakiekolwiek prace nad Forever-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:31, Selv napisał:

Pray wyszedł? Wyszedł!
Stalker wyszedł? Wyszedł!
Czemu ma nie wyjść DN for(N)ever?


Bo ponieważ istnieje przesłanka, w którą czasem sam zaczynam wierzyć, iż DNF w ogóle nie istnieje - w żadnym stadium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ściema, jakoś nie chce mi się wierzyć by premiera DukeNukeForever miała nastąpić kiedykolwiek, a nawet jeśli się ukaże, będzie spektakularna klapą. To jest oczywiście moje zdanie i szczerze chciałbym by było inaczej, jednak życie uczy czegoś zupełnie innego:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować