Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

Czytanie kolejnych newsów o planowanej dacie premiery i pracach dotyczących tej gry stało sie już po prostu nudne. Tym tytułem nie warto sobie już chyba zawracać głowy. Wyjdzie to wyjdzie, nie to nie. Nic takiego się nie stanie, bo gra wydana z takim poślizgiem i tak nie spełni oczekiwań graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli ta gra kiedykolwiek wyjdzie to okaze sie nie wypalem - nie da sie spelnic oczekiwan graczy ktorzy czekaja na nia od 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG......
W sumie, to jest zdeka dowodów na to - np. kiedy to 3D Realms zatrudniało pracowników, ten niby concept art...
Możliwe, że to prawda i robią tę grę ..... :/ (i teraz skąd będziemy brać porównania jeśli coś nie wyszło spod deweloperskich łapek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje to prędzej nasz kochany pan prezydent zrezygnuje ze stołka niż DNF pojawi się na półkach sklepowych bądź na isohuncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pewny, że wyjdzie. Wcześniej czy później. Musi wyjść. Jest zbyt duże zainteresowanie tą marką. Czy wyobrażacie sobie jaki by był szał na Duke''a gdyby gra się w końcu ukazała? A co wogóle by się działo, gdyby okazała się dobra bądź świetna. Hicior gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do treści tego newsa.
Podobna sytuacja była z Prey - gra miała wyjść wiele razy, a zaskoczyła dopiero niedawno.
Miejmy nadzieję, że tym razem DNF pojawi się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój konstruktywny komentarz:
BŁAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA(...)HA (Wycięto 7 linijek obłąkanego śmiechu)
Dobry dowcip, ale dzisiaj nie jest 1 kwietnia, więc co to za news?? A ten screen widziałem... jakieś 5 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy DKF mówili już kilkakrotnie, że te wszystkie animacje i screeny z gry są nieaktualne. Prace nad grą zostały rozpoczęte od nowa jakiś czas temu. Powiedzmy sobie też szczerze - coś tam muszą przecież robić w pracy, a wynagrodzenie chyba dostają... :) Po prostu nie dzielą się wynikami pracy z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że pojawienie się nowego silnika z wodotryskami powoduje rozpoczęcie prac od nowa :D
Ciekawe jak to w końcu będzie??? UT/Cry/UT3??? A może coś własnego???
A ile to już lat czekamy na DNF, to nie pamiętam :D

A może przy tej okazji Twórcy DNF wymyślą przełomowy program do konwertowania gier na inne silniki?

Ładujesz dane jednej gry do Okienka 1
Ładujesz silnik do Okienka 2

Klikasz Convert

I masz Wolfenstein I na CryEngine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to wszystko brzmi jak jakiś kiepski dowcip :?. Proponowałbym na przyszłość nie zamieszczać newsów dotyczących DNF, nawet, jeśli miały być oparte na oficjalnych, 300% pewnych informacjach (taki bojkot :)).
Gdyby nawet ta gra się kiedyś ukazała, to hitem (w sensie sprzedaży) byłaby tylko w przypadku, gdyby "pojechała" na popularności poprzedniczek (DN3D głównie), a tu przecież czas jest istotny, ludzie o Duke’u powoli zapominają. DN3D bazował na autorskim engine (jego twórca miał wtedy bodajże 16 lat!), oferował sporą interaktywność otoczenia i ocean humoru (dość często czarnego), a za design poziomów odpowiadali sami mistrzowie (mówi coś komuś Levelord?) - jeśli DNF będzie miał to wszystko to i tak będzie zaledwie przeciętnym fpsem.

PS Nie można było chociaż newsa udekorować jakimś screenem z innej gry z księciem? Te 5 obrazków na krzyż już się chyba każdemu opatrzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować