Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever wraca na tapetę

141 postów w tym temacie

Tak jak ktoś napisał powyższej ta gra to tylko wymysł wogóle ona nie istnieje.
Forever - wiecznie, na zawsze. Sama nazwa mówi za siebie nigdy, ale nigdy to nie wyjdzie to taki kecz twórców.
Chyba, że jak dorosnę i wykupie prawa autorskie i sam ją zrobię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to ktos powiedzial ze prace trwaja a na gram.pl 7 stron komentarzy :D
dadza screena bedzie 70 stron ...
trailer 700
demo 7000
po premierze padnie nam forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 22:17, Carl92 napisał:

Tak jak ktoś napisał powyższej ta gra to tylko wymysł wogóle ona nie istnieje.
Forever - wiecznie, na zawsze. Sama nazwa mówi za siebie nigdy, ale nigdy to nie wyjdzie to
taki kecz twórców.
Chyba, że jak dorosnę i wykupie prawa autorskie i sam ją zrobię xD

O Właśnie o to mi chodziło, w poprzednich postach, DNF to taki żart-legenda naszej branży (gier oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku DNF bardzo fajnie sie czyta w newsach informacje typu "Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień, 3D Realms poczyniło znaczne postępy w tworzeniu gry" albo "programiści 3D Realms poczynili znaczące postępy i narzucili o wiele szybsze tempo tworzenia gry". Coz ile lat ta gra powstaje? Duzo. Ale zalozmy, ze prace ruszyly do przodu nawet o 100% to nie oznacza to jednak, ze gra wyjdzie juz w 2008 roku. Za kolejne 10 lat przeczytamy, ze prace jeszcze bardziej poszly do przosu i zrezygnowano z tego przestarzalego enginu z gry Crysis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak w telewizji, na którymś kanale leciała zajefajna reklama DNF, z takim kolesiem co z niego macki wychodzą i jakimiś policjantami, i pomyślałem sobie: Ale realistyczna kurde grafa!!!!... Byłem młody głupi a teraz jak patrzę na screeny...

P.S
Jeżeli to był jakiś kawał, albo próba stworzenia legendy, to nieźle się na nią wykosztowali, to chyba była pierwsza gra reklamowana w telewizji w Polsce... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czuje że 3D Realms jest kompletnie bez grosza przy duszy, przecież ostatnia gra z jakiej mieli zyski to Prey, a wcześniej Max Payne jedynka.
Podsycają tylko od czasu do czasu opinie publiczną coby nie zapomniała o DNF a sami czekają na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:53, wojtek095 napisał:

Mi DNForever już się spodobał. Jako gra która wiecznie czeka na swoją premierę. To jest naprawdę
fajne:-) Takie wieczne czekanie na Księcia. Bo nawet jak wyjdzie, to co dalej? Nie będzie już
na co czekać.. skończą się żarty o wiecznej premierze. A tak to jest taki jeden wielki znak
zapytania.
...


Taa, z Duke''a zrobił się taki branżowy Godot :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:02, Polish napisał:

Jeżeli to był jakiś kawał, albo próba stworzenia legendy, to nieźle się na nią wykosztowali,
to chyba była pierwsza gra reklamowana w telewizji w Polsce... xD

Jesli to była reklama, to raczej polski wanna-be wydawca się wykosztował... czyli dał się wkręcić 3D Realms :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:37, kolektor napisał:

LoL. Wie ktoś może kiedy były pierwsze wieści o tej grze ? Bo chyba nawet najstarsi górale
tego nie pamiętają ;)


To było zaraz po premierze Duke Nukem 3D w roku....1996....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:53, Luk Zombi napisał:

To było zaraz po premierze Duke Nukem 3D w roku....1996....

To chyba rekord - czasu od pierwszych wieści do premiery - 12 lat xD Ale ja jeszcze nic nie mówię - w końcu gra jeszcze nie ujrzała światła dziennego - może jeszcze dłużej poczekamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DNF to już tylko ponury dowcip i klasyczny przykład vaporware. Wolę nie czytać kolejnych "zapowiedzi" na temat tej bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie możliwości albo gra się okaże strasznie słaba albo wogóle się nie ukarze, chociaż Prey po latach oczekiwania dał rade to może i DNF zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować