Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mizerny Hitman

153 postów w tym temacie

Poprstu Hitman grą jest, i tyle. Nie da się jego klimatu przenieść na srebrny ekran. Poza tym, nikt nie może tak świetnie odwzorować mroczności agenta 47 jak on sam :)
A gry jestem fanem wielkim i mam wszystkie części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kocham, zobaczymy jak jest z filmem. Ale sądziłem, ża za przedstawienie tak barwnej postaci jak Hitman, weźmie sie trochę poważniejsza korporacja... No nic... Obejrzymy, ocenimy, nie ma co mówić jak się nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele filmów, które krytycy zjechali, a mi sie podobaly... Równiez tym razem nie bede sie kierowal ich zdaniem i wybiore sie do kina na Hitmana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby w tym filmie wystąpił w roli głównej Jason Statham znany z filmu TRANSPORTER 1 i 2 to bym powiedział że warto obejrzeć bo tylko on według mnie pasował idealnie do tej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo slusznie.No spójrzcie na tego aktora czy on wygląda jak hitman. Jedyne co ma wspólnego z hitmanem to łysa głowa i garniak z czerwonym krawatem. Film może i fajny ale dobór aktora to totalna porażka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, racja Statham pasowałby idealnie :]

przemas15

Dnia 22.11.2007 o 13:36, RONGAR napisał:

Mi się tam Hitman podoba gra jest super a film pewnie też niezły !!!!!!!!


Nie wszystkie ekranizacje gier wypadają nieźle, lepiej---> na razie żadna nie prezentowała chociażby dobrego poziomu... (z drobnymi wyjatkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszystkie filmy na podstawie gier były porażkami w moim przynajmniej odczuciu, podejrzewam że Hitman jest taki sam, a wybór aktora to faktycznie pomyłka i to po całości, ten gość wygląda jak wyciągnięty z poprawczaka a nie jak doświadczony morderca:D czy chociażby dorosły facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no to jest tak, jak myślałem. Nauczyłem się już, że nie należy spodziewać się wielkiego hitu, kiedy mowa o przeniesieniu gry na wielki ekran. Przynajmniej się nie zawiodłem :) Poczekam, aż pojawi się na dvd za 20zł i może wtedy obejrzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować