Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mizerny Hitman

153 postów w tym temacie

A tak mnie już kusił ten Hitman... nie jestem jeszcze pewien czy pójdę tym bardziej że tydzień temu byłem na Resident Evil (ale film był super) i na razie bym sobie od kina odpoczął. Co do Johna Statham''a - ten temat był już poruszony w CD-Action, ale nic z tego nie wyszło, więc dajcie już sobie spokój bo takie gdybanie teraz już nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:00, Meykan napisał:

A ja na film czekałem i tak pójdę.


Ja również :)

Dnia 22.11.2007 o 14:00, Meykan napisał:

Krytycy zawsze się do czegoś przyczepią.


Jakbym miał sie patrzeć tylko na opinię krytyków, to nie poszedłbym na Resident Evil: Zagłada.
Liczę po prostu na poprawnie zrobione kino akcji. Przecież tylko na takie opłaca się chodzić do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:25, Probos napisał:

"Katyń", był oceniany przez większość recenzentów jako wspaniały film, a dla mnie to gniot, więc szczerze, to mam gdzieś opinię recenzentów ;)


Wszystko zależy od tego pod jakim kątem recenzent rozpatruje film...
Większość niestety podchodzi do takich filmów oczekując bergmanowskiej analizy więzi międzyludzkich w izolowanych mniejszościach intelektualnych na tle rewolucji kulturalnej w Chinach przy uwzględnieniu relacji podaży i popytu na węgiel u wspólnot plemiennych z Polinezji...
To i nic dziwnego, że filmy dostają do nich baty...

Niemniej Hitman już na etapie zajawek wzbudził mój niepokój... Obawiam się, że twórcy jak zwykle potraktowali społeczność graczy jako dziatwę łykającą wszystko byle było głośno, goło i szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie wróżyłem dobrego przeniesienia jednej z moich ulubionych gier na ekran kinowy. I jak myślałem, tak się stało. Zresztą żadna z poprzednich prób przeniesienia gry na scenariusz film mi się nie podobała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zresztą żadna z poprzednich "egranizacji" mi się nie podobała

Dnia 22.11.2007 o 14:52, ko?nik napisał:

;]

Może się mylę, ale eGranizacja chyba oznacza przeniesienie filmu/książki w realia gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:55, Szperacz Robson napisał:

Może się mylę, ale eGranizacja chyba oznacza przeniesienie filmu/książki w realia gry :)

Upss. Rzeczywiście mój błąd ;) Już poprawiłem ;] Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było się tego spodziewać.
Tak to już niestety bywa, adaptacje filmów w postaci gier z reguły są słabe, ale jak widać nawet i na odwrót jest tak samo ;P
Poczekam aż Hitman będzie w telewizji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:59, master matrox napisał:

Można było się tego spodziewać.
Tak to już niestety bywa, adaptacje filmów w postaci gier z reguły są słabe, ale jak widać
nawet i na odwrót jest tak samo ;P

No nie zawsze, Slient Hill był świetny :) Jedyna udana próba przeniesienia gry na duży ekran. Ale to tylko moje zdanie, także proszę się nie czepiać, jak komuś się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geeez, przecież do tej roli sto razy lepiej nadawałby się Jason Slatham. Albo chociaż Vin Diesel.. Ale ten chłopaczek? Za kija on nie wygląda na płatnego zabójcę, już raczej na miłego kolegę z sąsiedztwa. Po pierwsze jest za młody, po drugie ma zbyt łagodne rysy twarzy. Twórcy tego filmu kompletnie skopali swoje dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam producenci zdaje się odsunęli reżysera pod koniec produkcji gdyż mieli rozbieżne wizje odnośnie ostatecznej wersji filmu (podobno ci pierwsi chcieli/chcą zmniejszyć próg wiekowy, a co za tym idzie ugrzecznić film). Jak wyszło ostatecznie i czy tak się stało... trzeba będzie poszperać w necie i wybrać się na seans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować