Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mizerny Hitman

153 postów w tym temacie

Tak czułem, że ten Film to będzie jakiś nie wypał od razu mi się aktor nie spodobał. Ten koleś jest za młody na Agenta 47 no i za mało przypakowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję sobie przypomnieć czy była jakaś dobra ekranizacja gry komputerowej. Odnośnie Hitmana to już sama postać Olyphanta mi nie pasuje. Raczej sobie daruję tą pozycję. Recenzje mają w sobie ziarno prawdy, szczególnie takie, które są w miarę dokładną analizą tego co się dzieje na ekranie.

Czytałem też kilka negatywnych recenzji Katynia a słyszałem też, że jest to film męczący. Nie oglądałem ale idealistyczna, postromantyczna wizja polskich żołnierzyków idealnie pasuje mi do scen Wajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brońcie tego filmu, bo prawdziwi fani 47 już od dawna wiedzieli że to będzie kiła. W filmie Hitmana wychowała jakaś Tajna Organizacja Kościoła (nazwa bardzo podobna...) i głównym celem naszego zabójcy jest oczyszczenie świata ze zła. No beeez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym był zaskoczony takim obrotem sprawy.

Hitman znany nam z gier nie ma za dużo wspólnego z aktorem którego wybrali do tej rolii. W każdym razie, nie lubie oceniać filmów, przez pryzmat krytyków bo Ci zwyczajnie sami nic nie potrafią zrobić, a ich wytykanie błedów jest czasem aż do bólu śmieszzne. Pojawi się w kinach zobaczymy, jak będzie wyjątkowo mierny najwyżej wyjdziemy ;)

Silent Hill to jedyny film na podstawie gry który jak narazie mi się podobał, reszta to dzieła Uwe - który już we krwi ma tandete i kicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, o prosu wiedziałem. Wielkim fanem Hitmana jestem, na film na 100% pójdę (a nawet kupię sobie go na DVD gdy tylko będzie- bycie fanem zobowiązuje). Z recenzji wynika, że film to gniot, myślę że ja też tak będe uważać, ale sam muszę się przekonać i wyrobić sobie zdanie o tym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechać po filmie ile się da, bo to czysta profanacja gry!
Hitman który walczy ze złem (oż w mordę...reżyser zagrał chociaż w jedną część gry?) i do tego jakaś kobitka, niby przyszła kochanka,czy co? Przecież ten killer był pozbawiony uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej obejrzę ale nie jestem co do niego pozytywnie nastawiony. Może to i lepiej bo się nie rozczaruję. Główny aktor jakoś mi nie podchodzi do tej roli :-/ Zamiast mordercy o kamiennej twarzy widzimy jedynie wygolonego na "kolano" faceta w średnim wieku, który być może wolałby jeszcze z kumplami zagrać w piłkę i pójść na piwo zamiast zajmować się "sprzątaniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nihil Novi.

Niech teraz tylko gracze się nie wściekają, że twórcy przekroczyli Rubikon i wszystko spartolili, bo efekt był pewny od samego początku. Hitman jest po prostu zbyt trudny do z ekranizowania. Można by książkę napisać, ale nie nakręcić film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:03, RONGAR napisał:

Mortal Kombat to również porażka


Tak się akurat składa, że Mortal Kombat i Silent Hill, to jak na razie najlepsze ekranizacje gier. ;) I są bardzo dobre, a stary i poczciwy MK trzyma poziom. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Hitman''a (czyt. osoba, która przeszła wszystkie części Hitman''a na najcięższym poziomie z rangą Silient Assasin) muszę powiedzieć, że nie czekałem nawet na ten film. Dlaczego? Jak zobaczyłem trailer to zebrało mi się na wymioty. Osoba, która powinna po cichu eliminować swój cel, na trailerze po prostu za*****ala z SMG i rozwala wszystko co się rusza.

A do tego aktor - już gorszej postaci (czyt. bardziej niepodobnej do Hitman'a) chyba się nie dało znaleźć =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować