Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mizerny Hitman

153 postów w tym temacie

Uniwersum growe i egranizacje -> jedno i drugie będzie lapsiarskie jeszcze przez jakis czas. Filmy to gnioty straszne, jeden przesciga druiego głupotą (chociaż dużo amerykańskich filmów ma tendencje do tego)... Więc dziwie się, że tak bardzo przeżywacie to, że wyszedł kolejny ostatni sort. Póki za gierke nie weźmie sie reżyser i scenarzysta z prawdziwego zdarzenia to niestety będziemy raczeni ścierwem na miare chłopka Uwe... Chyba jednynie Silent Hill potrafil sie wybic leciutko na poziom przeciętnej produkcji. A oglądając "produckje" pokroju pani Lara, albo Mortale czułem sie tak zażenowany i zniesmaczony jak mając kiedyś 10 lat i przypadkiem oglądając sceny erotyczne ze starymi w filmikach pokroju "Specjalista"... ;) Pozdrawiam małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 06:35, Orthae napisał:

Mialem (nie)szczescie obejrzec ten film... Ogladalem spogladajac blagalnie co chwile na zegarek,
gdyz czekalem az sie nareszcie skonczy. Bardzo nudna, hollywoodzka rozwalka. Do tego hitman
z twarza dziecka.... Film na miare Uwe Bolla.

Właśnie , kompletne dno. Najpierw gł. bohatera miał grać Vin Diesel - wtedy film byłby pewnie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 06:24, Bingolo napisał:

czyli na doomie też byłeś?xD
ja tam wieże krytykom i na film nie idę

Każdy ma prawo wierzyć krytykom albo nie ja tam wolę iść i sam ocenić bo wiele filmów które krytycy nisko oceniali mi się podobało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:14, Sebat1 napisał:

Zły dobór aktora grającego Hitmana i niezbyt dobre opinie troche mnie zniechęcają ale mimo
to mam zamiar wybrać się do kina.


Polecam jednak obejrzec Hitmana. Na filmie w kinie juz bylem i tak jak sie spodziewalem - film nie jest tak zly jak go maluja go krytycy. Mi film sie podobal, znalazlem w nim wiele smaczkow i nawiazan do gry. Nie zalowalem wydanych pieniedzy na bilet do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jestem drugą osobą(po Wojmanie), która wypowiada się na temat filmu po jego zobaczeniu. Chciałem,żeby twórcy zrobili coś nowego.Nie chciałem adaptacji żadnej z części gry, bo wg mnie nie da się opowiedzieć o żadnej z nich w ciągu 100 minut(strasznie narzekałbym na uproszczenia, głupie zmiany itd.). Nie zawiodłem się na twórcach. Wprawdzie Hitman ma twarz dziecka ale przynajmniej się nie uśmiecha! "Nie chcesz mnie przelecieć, nie chcesz mnie zabić-jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką obojętnością" opinia "przybocznej":P mówi wszystko o tej postaci.POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie zrobiony film na podstawie gry, na prawdę duże gratulacje twórcą filmu. Nie wiem dlaczego się tak uczepili tego filmu, moim zdaniem jak sie go samemu nie zobaczy to niech lepiej słowa o tym filmie nie mówi. Motywy z gry zostały bardzo dobrze odwzorowane w filmie, wiec to tego filmu największy plus, do tego dochodzi piękna walka, piękna kobieta i błyszcząca czacha 47. : ) super, polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:12, caramondl napisał:

Jeżeli recenzje są obiektywne, to znaczy, że jak zwykle z wielkiego hitu(gra) wyszedł przeciętny
film...


Dlatego bardzo sie ciesze, ze nie ma czegos takiego jak obiektywna recenzja. Sam napisalem recenzje filmu dla jednego z portali internetowych i tam film chwalilem, bo mi sie podobal i przypadl do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować