Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers: Narodziny Imperium - okiem Masterminda

56 postów w tym temacie

Hm czytając wasze komentarze,musiałem się poprostu zalogować i napisać ... Już widze że wychwalacie Cenege, ale z tego co wiem, premiera gry miała byc 16 Listopada, i już została 2x przełożona :-) Więc miejmy nadzieje że doczekamy się jej do świąt. Ja niewiem, czytam komentarze,recenzje,oglądam programy w telewizji i nic mnie nie może do tej gry przekonać, grałem dużo w Settlers II i IV, i jakoś ta część poprostu mi "nie wchodzi", w demo grałem może jakies 15 sekund, polegało to na włączeniu i wyłączeniu gry,po czym szybkiego szukanie deinstalatora... Ta seria już naprawde coraz bardziej przypomina klasyczne RTS (gdzie w settlers I-IV byli bohaterowie? ),i ta ucieczka od miedzyinnymi tartaków czy młynów i piekarni...Moim zdaniem, w tym momencie, seria traci tego ducha którego zawsze miała i którym zawsze mogła się pochwalić...

P0zdr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:01, bartix86 napisał:

Dlaczego nie wydajecie Tej świetnej gry???? Dlaczego robi to cenega???


hehe dobre pytanie :) Warto sobie poczytać http://www.thesettlers.com.pl/news.php?rowstart=6
Poza tym fajnie, że wydaje tą grę Cenega - nareszcie gra The Settlers wyszła w Edycji Kolekcjonerskiej :) Tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>z Osadnikami zaczęło dziać się coś niedobrego. Być może decydowało o tym większe skomplikowanie łańcuchów produkcyjno-rozwojowych (trzecia część miała już ponad 110 różnych budynków do wzniesienia i 30 zawodów
>W sumie interfejs jest dość klasyczny pod względem rozplanowania, a z drugiej strony bardzo intuicyjny i banalnie prosty w zastosowaniu. Jego opanowanie nie nastręcza najmniejszych trudności, a poziom klikania potrzebny do wykonania określonych czynności jest minimalny. W sumie - za interfejs należą się autorom najwyższe noty, ale to dopiero początek.


Nie lubicie trochę bardziej skomplikowanych gier??
Miejmy nadzieje że chociaż Narodziny Imperium będzą powrotem do korzeni serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to wszystko zaczeło sie psuć od 5 części bo z gry strztegiczno ekonomicznej chciano zrobić RTSa nie żebym miał coś do RTSow ale settlers był bezkonkurencyjnym liderem w swojej dziedzinie a jako rts przegrywa ze wszystkim uproszczenie ciągu produkcyjnego ma tylko jeden plus bo necie będzie się dało normalnie grać bez konieczności siedzenia przed kompem paru godzin ;] to tyle mam nadzieje ze 6 bedzie bardziej ekonomiczna niz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem osadników ponad tydzień temu, jak wiadomo premiera dziś 30, ale był to 1 i ostatni zakup bezpośrednio na stronie sklepu cenegi,są tam bardzo nie poważni ludzie,poprosiłem o podanie listu przewozowego skoro przesyłkę wysłali 28 (tak twierdził pracownik sklepu) oni odpowiadają że numer listu będzie dopiero popołudniu a do tego zaczął się okres przedświąteczny i przesyłka (kurier) będzie jechała nawet 72h, oczywiście zadzwoniłem do firmy kurierskiej i tam nie odnaleziono mojej przesyłki oraz otrzymałem informację że jeśli w firmie cenega nie mają jeszcze listów przewozowych to znaczy że przesyłka wyjdzie od nich dopiero dziś. Cenega - oszuści i nic więcej, mogli by się przynajmniej przyznać że przesunęli ponownie wysyłkę. NIE POLECAM! zakupów w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:16, Fergas napisał:

mam kompa RADEON9250 1GB RAM 128GRAFIKA czy ten biedak to pociagnie prosze o odpowiedz


Ja gram na laptopie z Geforce 7400GO, to coś w klimacie Radena 9550/9600, na ustawieniach LOW mam średnio 20 FPS-ów a na ustawieniach ultra mam 4 klatki. Najlepiej jakbys sobie ściągnał DEMO przed zakupem gry i zobaczył jak ci działa. Aha mi demo bardziej zamulało niż pełna wersja, pewnie poprawili coś w silniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest udana choć nie jest tym czym miała być. Czyli kolejny raz krótki żywot i słaby multyplayer. A samotna gra z kompem jest wręcz niewykonalna tylko jako misje można grac:( Nie ma takiego czegoś jak w np. 3 czy 4 oraz nawet w 2 gdzie komputer zaczyna jak TY od zera i walka o terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować