Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsi programiści przy COD4 na PS3

24 postów w tym temacie

I osiągnięcie słabszych rezultatów w drodze konwesji na jedną z platform różni się jakoś od osiągnięcia słabszych rezultatów przez jeden z niezależnych zespołów (X360)? Panu się chyba pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:16, MajorZero napisał:

Nie dziwię się. Wiadomo, że PS3 jest lepsze od Xboxa. Po prostu trzeba nauczyć sie programować.


Dziwię się. Wiadomo, że Xbox jest lepszy od PS3. Po prostu nie można się nauczyć na PS3 programować.

Powyższy post jest przykładem ironii. Nie kretyńskiego fanboizmu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MajorZero- Ale tu nie chodzi o to która platforma jest lepsza, tylko o to który zespół został wysłany do portowania gry - bo w zasadzie ta gra została zportowana - z kompa na konsole. No i różnca jest tylko w tym, że o 6 graczy więcej może się zmierzyć w multiplayerze, za dużo to nie jest. Przecież wiadomo, że Xbox by to pociągnął, ale nie było by pewnie tylu chętnych do gry. Dlaczego? Bo Xkloc ma płatny MultiPlayer! To najgorsze co mogli zrobić mi i innym użytkownikom konsoli MS. Ale wiadomo, kupujesz konsole Microsoftu, musisz liczyć się z tym, że Bill Gates to strasznie pazerny facet i będziesz musiał płacić jakiś abonament itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:47, SKIL napisał:

Od tego momentu widać wyższość PS3 nad X360. Teraz (w niedalekiej przyszłości też tak będzie)

od tego momentu widać, że do programowania na ps3 potrzebne są grupy specjalnie selekcjonowanych specjalistów bo inaczej nikt sobie z nią nie radzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:49, howereq napisał:

MajorZero- Ale tu nie chodzi o to która platforma jest lepsza, tylko o to który zespół
został wysłany do portowania gry - bo w zasadzie ta gra została zportowana - z kompa na konsole.
No i różnca jest tylko w tym, że o 6 graczy więcej może się zmierzyć w multiplayerze, za dużo
to nie jest. Przecież wiadomo, że Xbox by to pociągnął, ale nie było by pewnie tylu chętnych
do gry. Dlaczego? Bo Xkloc ma płatny MultiPlayer! To najgorsze co mogli zrobić mi i innym użytkownikom
konsoli MS. Ale wiadomo, kupujesz konsole Microsoftu, musisz liczyć się z tym, że Bill Gates
to strasznie pazerny facet i będziesz musiał płacić jakiś abonament itd...

True, true.......
A PS3 akurat nie ma takowych abonamentów......

No i wygląda na to, że PS3 się rozpędza, tak jak to mniej więcej było z PS2 - pierwszy rok wypadał fatalnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:49, howereq napisał:

No i różnca jest tylko w tym, że o 6 graczy więcej może się zmierzyć w multiplayerze, za dużo
to nie jest. Przecież wiadomo, że Xbox by to pociągnął, ale nie było by pewnie tylu chętnych
do gry. Dlaczego? Bo Xkloc ma płatny MultiPlayer!


Faktycznie. Powiem tak - znajdowałem i 32 chętnych do gry bez większego problemu. Wiem, na siłę chcesz się do czegoś przysrać, więc wybrałeś XBL, ale trochę nie masz pojecia o czym piszesz.

Dnia 22.11.2007 o 19:49, howereq napisał:

To najgorsze co mogli zrobić mi i innym użytkownikom
konsoli MS. Ale wiadomo, kupujesz konsole Microsoftu, musisz liczyć się z tym, że Bill Gates
to strasznie pazerny facet i będziesz musiał płacić jakiś abonament itd...


No... Faktycznie. To jak z grami, też trzeba płacić. Mało tego, nawet za konsolę karzą sobie płacić. Chamstwo, pazery jedne. Straszna rzecz się dzieje, że trzeba płacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:39, Dincooo napisał:

> Nie dziwię się. Wiadomo, że PS3 jest lepsze od Xboxa. Po prostu trzeba nauczyć sie programować.


Dziwię się. Wiadomo, że Xbox jest lepszy od PS3. Po prostu nie można się nauczyć na PS3 programować.

Powyższy post jest przykładem ironii. Nie kretyńskiego fanboizmu. Pozdrawiam.


Śmieszne naprawdę. PS3 ma większy potencjał. Programiści potrzebują czasu by się o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 13:02, MajorZero napisał:

> > Nie dziwię się. Wiadomo, że PS3 jest lepsze od Xboxa. Po prostu trzeba nauczyć sie
programować.
Śmieszne naprawdę. PS3 ma większy potencjał. Programiści potrzebują czasu by się o tym dowiedzieć.


hmm, a skąd to wiadomo? że niby lepsza albo ma większy potencjał? bo że sony tak twierdzi to oczywiste. że fanboje w to wierzą to też nic dziwnego. ale, popraw mnie jeśli się mylę, nie ma na to żadnego konkretnego dowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 13:27, penny napisał:

hmm, a skąd to wiadomo? że niby lepsza albo ma większy potencjał? bo że sony tak twierdzi to
oczywiste. że fanboje w to wierzą to też nic dziwnego. ale, popraw mnie jeśli się mylę, nie
ma na to żadnego konkretnego dowodu.


Dowody będą. Wiem, że może dla kogoś jest to głupie, ale będą. Ja na 360 jeszcze nie widziałem naprawdę dobrego ekskluziwa (ogólnie gier oprócz Enternal Sonata, za niedługo na PS3, oraz Bioshocka). Więc dowodów, że X jest dobry też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować