Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Rising być może na PC

17 postów w tym temacie

Gra sprzedawała się świetnie. Na PeCetach jest mało gier tego typu, więc pozycja ta ma szansę się dobrze sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna u kumpla na 360 zaliczona.. wręcz obowiązkowy tytuł na 360. Chyba jedyny z pierwszych tytułów które ogromny sukces odniosły na 360 i jeden z pierwszych startowych (lub lada dzień wypuszczonych po premierze) coś z tego pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla tego nie kupiłem X360 bo gram też na poważnie na PC, poczekam cierpliwie i tez zagram mając PS3 w domu...może i "smakuje" troszkę gorzej ale to nadal doskonałe potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupić grę 1,5 roku po jej premierze na innej platformie za cenę wyższą niż cena premierowa (a takie właśnie są ceny gier na PS3. Co do samej gry to jest tam skopany system sejwów, który wielu ludzi odrzucił od tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 13:14, Gregys napisał:

Nie ma to jak kupić grę 1,5 roku po jej premierze na innej platformie za cenę wyższą niż cena
premierowa (a takie właśnie są ceny gier na PS3. Co do samej gry to jest tam skopany system
sejwów, który wielu ludzi odrzucił od tego tytułu.


Skopany to ostre słowo. Jest, hmm, "wymagający". ;) Ale oj tak, ile razy omal nie cisnąłem kontrolera o ziemię to nawet trudno policzyć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, zobaczymy co z tego wyniknie, gierka zapowiada się całkiem sympatycznie (jak na jeden scrren). No nic, poczekamy i zobaczymy jak gra się będzie prezentowała na pcetach i jakie wymagania będzie miała, miejmy nadzieję że dość małe, a nie takie powalające jak np. Gothic 3. Nie będę nic krakał :D . Zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peeople, don''t get too excited :D To narazie tylko plotka, jeszcze nic nie jest pewne. Chociaż, ja osobiście mam nadzieję, że jednak się ukaże, bo narobiły mi smaka recenzje tej gry na xbox''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trailer i powiem tyle łał :P Podoba mi się w tej grze że można używać różnej maści rzeczy które możnemy znaleźć w sklepie od pluszowego wielkiego misia po kosiarkę do trawy :P Nie wiem czy bym kupił tą grę na PC , ale demko z chęcią bym zagrał :P Jeszcze ciekawie wyglądają smackdowny w wykonaniu bohatera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować