Zaloguj się, aby obserwować  
marcinm01

Heroes of Might and Magic III

15 postów w tym temacie

W jaki sposob moge sprawdzic jaka mam wesje gry (mam Złotą Edycję) oraz dlaczego nie moge grac z kolega ktory ma taka sama gre (ale nie wiem czy ta sama wersje). MAm ip zewnetrzne (neostrada) a gry nie znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 14:52, marcinm01 napisał:

W jaki sposob moge sprawdzic jaka mam wesje gry (mam Złotą Edycję) oraz dlaczego nie moge grac
z kolega ktory ma taka sama gre (ale nie wiem czy ta sama wersje). MAm ip zewnetrzne (neostrada)
a gry nie znajduje

No jak masz złotą edycje no to Shadow of death, a czemu nie możecie grać to niewiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 14:52, marcinm01 napisał:

W jaki sposob moge sprawdzic jaka mam wesje gry (mam Złotą Edycję) oraz dlaczego nie moge grac
z kolega ktory ma taka sama gre (ale nie wiem czy ta sama wersje). MAm ip zewnetrzne (neostrada)
a gry nie znajduje


kliknij prawym przyciskiem na heroes3.exe
z menu podrecznego wybierz Wlasciwosci i tam bedzie napisane.
H3 ZE to wersja 3.2

jesli masz neostrade to OK, ale Twoj przeciwnik tez musi miec zew. adres IP

swoje IP sprawdz tutaj: http://nic-nac-project.de/~moonman/ip.php
podaj koledze, postaw gre
gra wieloosobowa -> tcp/ip -> host

Twoj kolega to samo tylko dolacza wpisujac Twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc. A jeszcze mam pytanie jakie musze miec sterowniki do karty graficznej NVIDIA GeForce2 MX 100/200 32 MB żeby mi sie nie makladal obraz w trakiecie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalce systemu nie miałem w co grac więc pomyślałem że zainstaluje Herosów III. I tu jest problem bo jak próbuję zainstalowac grę pod Win XP Pro, to instalator wyzruca błąd i instalacja się zamyka (oczywiście można wysłac raport o bledach itd. jak zwykle:P). Nie wiece czym może to byc spowodowane ? System jest na nowo zainstalowany więc syfu żadnego nie ma :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Postanowilem sie tutaj dopisac, zeby nikt nie skasowal mojego tematu :) Jak nikt nie odpowie, to dopiero wtedy zaloze nowy...

Mam takie pytanie: Czy ktos wie, jak sie oblicza ostatecznie punktacje za misje?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Posiadam homm Shadow of Death 3 NIE złotą edycję a zwykłą polską wersję.
Gra ma takiego buga, ze w kampanii herosi nie przechodzą do następnych misji tylko losuja się nowi.
Gra ma wersję 3.2. Probowalem sciagac patcha do gold edition ale wyskakuje ze jeden z plikow nie ma odpowiedniej wersji.

Co w takim wypadku moge zrobic, jak na sieci nie ma innego patcha w polskiej wersji niz do gold edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2006 o 20:47, Kortirion napisał:

Mam problem. Posiadam homm Shadow of Death 3 NIE złotą edycję a zwykłą polską wersję.
Gra ma takiego buga, ze w kampanii herosi nie przechodzą do następnych misji tylko losuja się
nowi.
Gra ma wersję 3.2. Probowalem sciagac patcha do gold edition ale wyskakuje ze jeden z plikow
nie ma odpowiedniej wersji.

Co w takim wypadku moge zrobic, jak na sieci nie ma innego patcha w polskiej wersji niz do
gold edition?


Napisac do mnie maila - zrobiłem sobie patcha na własny użytek, który poprawia ten bug - dzieje sie to w zwykłych kampaniach RoE, kampanie SoD są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 17:14, marcinm01 napisał:

Dzieki za pomoc. A jeszcze mam pytanie jakie musze miec sterowniki do karty graficznej NVIDIA
GeForce2 MX 100/200 32 MB żeby mi sie nie makladal obraz w trakiecie gry

proponuje te z windowsa, mi na nich wszystko luź działa, w tym h3 oczywiście, a jak nie to moga byc najnowsz lub trrochę starsz Omegi = mam taką kartę jak ty i to z nią dobrz działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 19:18, tymonjaco napisał:

siemanko.mam pytanie.Czy ktoś wie skąd można ściągnąć dodatek nieoficjalny do Heroes3. Wake
of the Gods.prosze odpiszcie szybko.

wystarczy,że wpiszesz w google Wake Of Gods i pojawi cie się milion:) stron o tej pięknej grze, a prawie na każdej jest możliwość jej zrzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować WoG-a na Złotej Kolekcji?. Zmieniłem język i klawiaturę na zalecane (angielska/USA) i po wyborze wersji instalacji instalacja jest przerywana. W scieżce nie mam polskich liter? Gdzie jest błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 08:31, poroza napisał:

Jak zainstalować WoG-a na Złotej Kolekcji?. Zmieniłem język i klawiaturę na zalecane (angielska/USA)
i po wyborze wersji instalacji instalacja jest przerywana. W scieżce nie mam polskich liter?
Gdzie jest błąd?


Pewnie w tym, że plik instalacyjny allinon1.zip został źle ściągnięty, bądx jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować