Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Draenei po stronie przymierza w dodatku do World of Warcraft?

125 postów w tym temacie

Domek

Jak zapewne pamiętacie, na kilka dni przed oficjalnym zapowiedzeniem dodatku do World of Warcraft w sieci pojawiły się skany artykułu z pewnego włoskiego magazynu o grach, na których wyczytać można było większość później potwierdzonych informacji. Teraz sytuacja może się powtarzać...

Przeczytaj cały tekst "Draenei po stronie Przymierza w dodatku do World of Warcraft?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plotki o Draenai krążą już od dość dawna, zobaczymy, ja chetnie bym sobie pograł takim czyms ;) :P
abonament WoWa wznowie i tak dopiero nie wczesniej niz na wakacjach, czyli zapewne przed wyjsciem dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak murlocki, a zwłaszcza pandareni to była przesada! No przecież widział ktoś dużą iklość pandarenów? To tylko jedna panda w Warcrafcie III a już wymyślili że taka rasa będzie! Niby skąd miała by się pojawić! A to całkiem mi pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:12, Rogacz napisał:

nie zebym sie czepial ale to co przedstawia screen to nie skan a zdjecie :P


Tak, jeżeli się nad tym długo i dogłębnie zastawnowić to faktycznie masz rację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby napewno horda to ci brzydcy? Spójrzcie na tych smutnych, tragicznych Forsaken, kochających naturę Taurenów, wychudzonych Trolli czy mających tragiczną przeszłość Orków...:) A te zimne, okrutne elfy, chciwi Ludzie, samolubne Gnomy czy ordynarne Krasnoludy:) A na serio Draenei to dla mnie dość prawdopodobne... napewno bardziej od Panderan i Murloków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i lepsi niż Pandareni, ale równie bezsensowni. Oni przecież sprzymierzyli się z Iliidanem i jego Nagami oraz Krwawymi Elfami Kaela( a ci wszyscy z kolei służyli Płonącemu Legionowi). Trochę nielogiczne byłoby ich przejście do Przymierza. No, ale Blizzard po WoW chyba przyzwyczaił nas do nielogicznych sojuszy (Forsaken i Krwawe Elfy po stronie Hordy) ;/ Chyba przestali dbać o realia świata, który wykreowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj gralem na BG u kumpla przez 2h i normalnie, w przymierzu sami idioci - centralnie...
w hordzie chodzą grupkami i zajmuja po kolei, a taki tepak z przymierza stoi jak idiota... 2 z przodu sie bije, a ten stoi i normalnie szkoda ze emotkami sie nie bawi :/ zero wspolpracy, chyba ze trafilem na takich kolkow, bo ostatni raz jak u sibie gralem w WoW''a to jeszcze BG nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy teraz gracze są podzieleni po równo - w sensie przymierze/horda. Bo coś mi się wydaje że nie bardzo i teraz Blizz chce to zmienić, dodając fajowską rasę hordzie i dziadwoską rasę przymierzu.

Jeśli to prawda to gracze podzielą się tak zaczynając nową grę w dodatku:
Krwawe Elfy 70% :D
Draenai 10% :/
Standardowe rasy 20% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:49, J.a.k napisał:

Jeśli to prawda to gracze podzielą się tak zaczynając nową grę w dodatku:
Krwawe Elfy 70% :D
Draenai 10% :/
Standardowe rasy 20% :P


czemu tak uwazasz? IMO z moich obserwacji wsrod kumpli horda jest popularniejsza ;) zreszta mi sie Draenai podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zreszta mi sie Draenai podobają :)

Tacy warcraft''owi Dark Templars, co, w moich oczach, liczy się im oczywiście na plus:) Wg mnie Daenei będzie miłym uzupełnieniem przymierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować