Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Draenei po stronie przymierza w dodatku do World of Warcraft?

125 postów w tym temacie

Przymierze wygrywa baardźo żadko na bg. Tylko wtedy gdy mają przygotowaną grupe choć nie zawsze. Skoro potrafie samemu magiem obronić Tartak (LM) gdy atakuje mnie 3 ally to zlituj się boże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:55, WoWmen napisał:

Przymierze wygrywa baardźo żadko na bg. Tylko wtedy gdy mają przygotowaną grupe choć nie zawsze.
Skoro potrafie samemu magiem obronić Tartak (LM) gdy atakuje mnie 3 ally to zlituj się boże
:P

no dlatego mwoie, ze to kretyni, nie wiem czy horda sie potrafi zorganizowac czy co, czy po prostu ludki co graja przymierem "grają" zamiast grać
dunno ;)
wiem, ze wymieklem, gdy mialem nascie kili z 36 lvl, a losie z 37-39 mieli ich polowe mniej... no offence
pozatym fajne xywki pl graczy z hordy mozna zobaczyc - Rosnijduzy, Jogurt, Serek etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak, ze ci zli sa zawsze bardziej popularni :D pozatym to nie bylo by tak latwo, jak by ci dobrzy byli przepakowani... trzeba umiec grac...

a draenai fakt to by bylo ciekawe :D pozatym blizzard usprawiedliwil decyzje "wpakowania" krwawych elfow do Hordy, jak by ciebie tak wyrolowali to tez bys poszedl do tych zlych. Imo, nie ma juz za bardzo ras do wladowania do tych dobrych, bo kogo masz w kampanii u dobrych?? ludzie, gnomy, krasnoludy, night elfy, pandarmeni (sztuk 1, pozatym to neutral), Draenai (ich tez ciezko przypisac do strony, oni po prostu nielubia orkow), krwawe elfy (do momentu podczepienia sie pod Ilidana, potem tez bardziej neutral), do dobrych moze jeszcze Nagi - tak, potem pomagaly Night Elfom, ale wczesniej sie z nimi laly. Ciezko powiedziec, Blizzard ma ciezki orzech do zgryzienia, a Draenai chociazby sama egzotyka bedzie przyciagac Imho (no i brakiem wiedzy o rasie bedzie odpychac :P)

(z reszta co ja, laik sie wypowiadam, wracam do swojego konkurencyjnego produktu) ^_~" no offence :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie to draenei mogą być i tak jestem w hordzie tylko zastanawia mnie jedno gdzie chcą zrobić miejsce startowe dla tej rasy. W Outlandzie nie może być gdyż tam będą wysoko poziomowi przeciwnicy 60-70. Więc gdzie? Za mrocznym portalem też nie bo w żadnym Warcrafcie poza portalem ich nie było. Ja osobiście stawiam na pandianów =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwość wcielenie się w Draenei po stronie Przymierza bardzo mi się podoba.

Gram od lutego po stronie przymierza. Po stronie hordy nie widzi mi się niestety żadna rasa - zmieni ten fakt pojawienie się krwawych elfów. Mówię oczywiście o własnych odczuciach i próbach wcielania się w postacie po stronie hordy. Żeby było sprawiedliwie, napiszę, że po stronie przymierza gram wyłącznie mrocznymi elfami (druid, hunter, priest, rogue) - ale brakuje mi klas magicznych... a więc po pojawieniu się dodatku rozpocznę na 99% grę elfami (tyle, że krwawymi i po stronie hordy). Sytuację tę może zmienić nowa rasa przymierza - dreanei.

Draenei - rasa pochodząca z krainy Draenor, znajdującej się za Mrocznym Portalem - zachowali jednak swoje szczególne zdolności, czyniące z nich doskonałych szpiegów i zabójców, potrafiących pozostawać w cieniu nawet podczas ruchu. Ich ciągle żywa nienawiść do Orków sprawia, że wpadają w niepohamowany szał bojowy, kiedy tylko zobaczą przedstawiciela tej rasy.

I tu największe pytanie - jakie to będą zdolności i jakie klasy będą dostępne dla tej rasy?
Od tego najwięcej zależy. Wydaje się, że będzie to warrior, rogue... a inne klasy, co tu pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest kompletna bzdura..
przeciez skoro dranei sprzymierzyli sie z illidanem, i nagami to jak zaakceptują ich nocne elfy?
o wiele bliżej jest do przymierza dla blood elfow moim zdaniem..
chyba ze blizzard zrobi tak ze wplącze jakis wątek zdrady, co popsuje "dobrą reputację" dla przymierza..
pozatym dark portal jako obiekt jest chyba na blasted lands..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:25, Patryk R napisał:

Blizzard już całkowicie samemu sobie zaprzecza, Dranei w Przymierzu ? już bardziej by pasowali
do Hordy.


Blizzard? Blizzard nie podał jeszcze oficjalnej informacji... to tylko przypuszczenia i plotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować