Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Draenei po stronie przymierza w dodatku do World of Warcraft?

125 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 21:28, pres1990 napisał:

Ah, chodzilo Ci o strefe startowa Dranei. Otoz bedzie ona na nowym kontynencie Outlands.
Podejzewam ze zamiast przechodzic przez Burning Steepes blizz wymysli jakis srodek transportu
typu Deeprun Tram.


Mówiłem już. Blizzard mówił że w outlandzie będą potwory 60-70 levelu a pewnie bram nie będą
pilnować jakieś słabe stworki. Będą to wyskoko poziomowe potwory


Ale to nie znaczy, ze Blizzard nie stworzy odrebnych stref startowych dla Dranei.
Bo gdzie indziej mogly by one byc? W Azeroth?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 21:35, Czedwik napisał:

> No to czy ideą przymierza jest łączenie się z Ildanem?? Czyli prawie jak łączenie się
z demonami??
No dokładnie o tym pisałem kilkanaście postów wstecz. Dranei pomagali Demonom i co? Nagle im
się odwidziało? Zresztą nawet Horda jest wrogiem Demonów, ale oni z Krwawymi Elfami sprzymierzyli
się z konieczności, a Przymierze nie ma żadnych dobrych motywów do sojuszu z innymi sojusznikami
Legionu, jakimi są Dranei.


Sojusznikami Legionu?
NIe wydaje mmi sie ze po upadku Illidana pod The Frozen Throne''m Kil''jedan dal druga szanse wojskom nag elfow i dranei. Owszem, bylo tam troche demonow ale ten sojusz musial sie rozpasc...
Inaczej oznaczalo by to dalszy sojusz BE z Draneoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz logicznie jeśli w World of Warcraft będesz szedł zgodnie z fabułą to wtedy nie opuszczasz swojego kontynentu. Fabuła tak cię prowadzi byś nie opuszczał kontynentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Kil''jedan nie zabił Ildana, a jak się zastanowić to można dojść do wniosku że Ildan miał przygotować Outland jako taką baze Płonącego legionu i zktórej poprowadzony będ kolejny atak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, wprowadzić Draenei do przymierza.:) Jeśli dobrze pamiętam było kilka plansz, w Warcrafcie III FT, w których miało się te jednostki do dyspozycji, prócz tych, które można było kupić w tawernie. Pamiętam jedna, w której walczyło się z orkami, a gracz grał podajże nagami. (w moim odczuci Nagi były neutralna rasa. W końcu Ilidan chciał uciec\pokonac "mrocznego pana" dokładnie nie wiem jak się nazywał:)). Jednak odnosząc się do Krwawych Elfów to nie jestem za tym, aby weszły w przymierze z orkami. Ja osobiście nie pamiętam choćby 1 planszy, w której grają one ramie w ramie z orkami, za to w sojuszu z przymierzem jest kilka plansz, a pomaganie Nagom nie uważam za skłonienie się w stronę Hordy, gdyż nagi również nie były w sojuszu z orkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fajnie jako rasa dla przymierza by wyglądali Pandaren.
poprostu pasują do przymierza (bo nie są brzydcy :P jak np. draenei)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:33, HAGJ napisał:

moim zdaniem fajnie jako rasa dla przymierza by wyglądali Pandaren.
poprostu pasują do przymierza (bo nie są brzydcy :P jak np. draenei)


Panderani zostali wprowadzeni po duzym czasie, a bylo ich tylko jeden lub dwu.
Wedlug mnie byli czyms w rodzaju Easter Eggs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:51, JaMES` napisał:

> Jeśli to prawda to gracze podzielą się tak zaczynając nową grę w dodatku:
> Krwawe Elfy 70% :D
> Draenai 10% :/
> Standardowe rasy 20% :P

czemu tak uwazasz? IMO z moich obserwacji wsrod kumpli horda jest popularniejsza ;) zreszta
mi sie Draenai podobają :)


No tak ale w dodatek każdy, albo co najmniej większość, będzie chciała zagrać nową rasą. I jak myślisz co wybiorą: złe, piękne i ciągle pragnące wiekszej mocy krwawe elfy, czy zgarbionego karalucha z dwoma nogami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreanei? Hmr... ciekawy pomysł. Choć mam trochę wątpliwości: było, nie było, ale Dreanei przysięgli - tak jak Krwawe Elfy - wierność Illidanowi. Warto też zauważyć, że do Hordy dołączyły te Krwawe Elfy, które nie ruszyły do Outlandu za Kael`em, tylko te, które chcą się tam dopiero dostać. Dziwne byłoby więc gdyby rasa "typowo outlandowa" przeniosła się do Azerothu i tam osiedliła.
pres1990: "Zobacz Kil''jedan nie zabił Ildana, a jak się zastanowić to można dojść do wniosku że Ildan miał przygotować Outland jako taką baze Płonącego legionu i zktórej poprowadzony będ kolejny atak".
Niestety (a może i stety), ale po ostatniej porażce Kil`jedan odwrócił się od Illidana. Na oficialnej stronie the Burning Crusade można przeczytać, że choć Illidan niepodzielnie włada Outlandem, to trzęsie się ze strachu, że zostanie odkryty przez swych potężnych wrogów (Króla Lisza - Arthasa, oraz Płonący Legion).
Starzyk: " Jednak odnosząc się do Krwawych Elfów to nie jestem za tym, aby weszły w przymierze z orkami. Ja osobiście nie pamiętam choćby 1 planszy, w której grają one ramie w ramie z orkami, za to w sojuszu z przymierzem jest kilka plansz, a pomaganie Nagom nie uważam za skłonienie się w stronę Hordy, gdyż nagi również nie były w sojuszu z orkami."
Nie pamiętasz ani jednej planszy z sojuszem Krwawych Elfów z Orkami? I słusznie, bo takiej nie było. Ale przypomnij sobie proszę przebieg tych misji w której Krwawe Elfy były "w sojuszu" z Przymieżem. Lord jak-mu-tam (Darnitros?) skazał wszystkie elfy na śmierć. I wątpie by to miało nakłonić pozostałe w Azeroth`cie Krwawe Elfy do pozotaniu w takim "sojuszu". Logiczne więc, że będą szukać przyjaciół wśród wrogów swych wrogów - a więc w Hordzie (gdzie notebane znajdują się też Opuszczeni - z Ledy Sylvanas na czele, która "w głębi serca ciągle pozostała elfem").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... jeszcze jedna sprawa.
Co się tyczy klas dla nowych ras ( ;] ): blizz pisał, że nowych klas prawie napewno nie będzie. Za dużo problemu stanowiłoby zbalansowanie całości. Więc Spell Breaker raczej odpada (pozostaje najwyżej możliwość, że Krwawe Elfy dostaną jakąś namiastkę mocy tej klasy razem ze zdolnościami rasowymi).
A z tych klas co są? Krwawe Elfy dostaną na 100% wszystkie klasy typowo magiczne - tak więc: warlocka, priesta i maga. Napewno też przypadnie im wojownik, gdyż to standard dla każdej rasy. Możliwe, że również hunter (patrząc po WarCraft`cie 3 można zobaczyć, że mimo separacji od swych "braci" - Nocnych Elfów, Krwawe Elfy pozostały przy władaniu łukami). Może jeszcze rogue, ale to bardzo wątpliwe.
A w Przymieżu? Trudno coś powiedzieć. Jeśli to faktycznie będą Dreanei to z całą pewnością dostaną do dyspozycji rogue`a i warriora. Pewnie też hutera, może jakąś klasę czarującą (w tym zakresie najpewniejszy wydaje się być priest). A jeśli coś innego? Np. Panderanie (którzy mi ciągle wydają się być najprawdopodobniejsi)? Wojownik (może z jakimiś zdolnościami rasowymi upodabniającymi ich do Miodowarów znanych nam z W3?), łowca pewnie... i tyle co mogę powiedzieć. Za mało o tej rasie jednak wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:50, J.a.k napisał:

...większość, będzie chciała zagrać nową rasą. I jak myślisz co wybiorą:
złe, piękne i ciągle pragnące wiekszej mocy krwawe elfy, czy zgarbionego karalucha z dwoma nogami!?


Ze śmiechu spadłem z krzesła :-)))
I jak tu nie przyznać Tobie racji za tak przekonującą i trafną argumentację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co oni mogą dodać oprócz tych Pandarenów i Dranei ? przecież tak dużo ras to nie wymyślili, pomijam już takie pomniejsze jak gobliny, ogry i murloki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jare:P
Przeceirz outland mógłbyby być dużo większyu niz 5 lokacji wiec dranei mialy by gdize sie podziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 10:13, M1k3 napisał:

Ale jare:P
Przeceirz outland mógłbyby być dużo większyu niz 5 lokacji wiec dranei mialy by gdize sie podziac.


Tak, tylko co mieliby tworzyć nowe lokacje 1-60 tylko dlatego, że wcześniej nie poradzą sobie z otwarciem Dark Portalu, z przejściem koło Doomguardów? No chociaż z drugiej strony zaczynać w Outlands to też kusząca propozycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w playu napisali, że jeden koleś w jakimś adresie strony wpisywał po kolei wszystkie rasy zamieszkujące swiat warcrafta i coś mu wyskoczyło przy wilkołakach ;] Mi pasuje chciałem graac BE ale wilkołaki to kusząca propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O chwili kiedy pojawily sie info o dodatku mowiłem o Dranei. I byłaby to jak najbardziej logicznie wybrana rasa. Skoro mowimy o outlandzie to tylko BloodElfy i Dranei. A orki kiedy zostaly skazone krwia demonów pierwsze co zrobiły to wyrżneły wiekszość ich populacji, wiec nie ma mowy żeby Dranei przyłączyły sie do Hordy.

Peterek jesli chodzi o wilkołaki to i owszem występują one w Azerotch. Zostały ściagniete z otchłani przez maga Arugala burmistrza Dalaranu. Miały mu służyć do straszenia mieszkańców by ten mógł sie dłużej na stołku utrzymać. jadnak jak to bywa expermyent wymknał sie spod kontroli i dziś Arugal (nie do końca żywy) siedzi w ruinach twierdzy Shadowfang a wilkołaki nazywane są jego synami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować