Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed: ProStreet - dzień szósty

22 postów w tym temacie

Hakken

Od Undergrounda tuning stał się jednym z najważniejszych elementów Need for Speed. Niestety w ostatnich częściach przeżywał on raczej regres. W ProStreet postanowiono go jednak odświeżyć i nieco zmodyfikować. Jak udały się te zabiegi? Czy tuning znów daje tyle radości co kiedyś? Przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Need for Speed: ProStreet - dzień szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge ta gre skomentowac tak fizyka jazdy smieszna 5 minut i jedziesz wozkiem jak po szynach zniszczenia to jedynie bajer i dodatkowe utrudnienie, co do grafiki to nowy silnik przeraza mam athlona 64 3200+ 1giga ramu i geforce 8600gt i musze grac na najnizszych detalach zeby 30 klate wyciagnac :| porazka ogolnie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z opinia M_Power''a, według mnie nowy nfs ma dość normalne wymagania jak na nasze czasy i jest dobrze zoptymalizowany, widziałem nowego nfs''a w akcji na słabszych konfiguracjach, ze średnimi detalami i chodził bez zastrzeżeń, wina usera nie gry :/, co do opcji tuningu to grzebanie w ustawieniach naszej bruki to świetna sprawa, a gdy wreszcie uda nam się ustawić bryczkę jak należy, człowiek czuje się dumny! :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:31, keymaker7 napisał:

nie zgadzam się z opinia M_Power''a, według mnie nowy nfs ma dość normalne wymagania jak na
nasze czasy i jest dobrze zoptymalizowany, widziałem nowego nfs''a w akcji na słabszych konfiguracjach,
ze średnimi detalami i chodził bez zastrzeżeń, wina usera nie gry :/, co do opcji tuningu to
grzebanie w ustawieniach naszej bruki to świetna sprawa, a gdy wreszcie uda nam się ustawić
bryczkę jak należy, człowiek czuje się dumny! :) polecam



Ty faktycznie gra przezemnie wolniej chodzi nie wpadlem na to... ciekawe czemu... a tak poza tym wytlumacz mi jak w tym moja wina :> jakos inne gry mi nie mula oswiec mnie jaka w tym moja wina madralo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba nowy NFS. Wkrótce porównamy do Juiced, bo grałem w demo, i muszę przyznać że 1 część bije na głowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:17, M_Power napisał:

ja moge ta gre skomentowac tak fizyka jazdy smieszna 5 minut i jedziesz wozkiem jak po szynach
zniszczenia to jedynie bajer i dodatkowe utrudnienie, co do grafiki to nowy silnik przeraza
mam athlona 64 3200+ 1giga ramu i geforce 8600gt i musze grac na najnizszych detalach zeby
30 klate wyciagnac :| porazka ogolnie nie polecam!


8600gt to karta ze średniej półki a ten twój AMD to już zabytek więc sie nie dziw że jak grasz w wysokiej rozdziałce (tak sądzę) to ci gierka słabo działa. Ja mam C2D@2.8Ghz i mi na 85% oba rdzenie chodzą podczas grania. Ja se pykam w 800x600 all na max i mam solidne 30-35 fps na 7600GT. Co do fizyki jazdy to przecież nikt nie mówił że będzie super realistyczna. W porównaniu z tymi z poprzednich części jest o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qmpel ma i już podobno ukończył :) Idę dzisiaj do niego, pożyczę sobie - zobaczę czy lepsze od - nieudanego moim zdaniem Carbona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować