Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii tylko dla wybrańców

45 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 13:02, Ryan Kam napisał:

Co jest w tej konsoli ze ludzie ją kupuja . Dal mnie nie jest to nic szczegolnego . Wziąłbym
ps3 lyb xbxa 360 zamiast niej .



Co widzą? Świetne gry chociażby, nie ma nic lepszego niż Wii i kilku kumpli w pokoju:D Z PS3 czy wielkim X sie tak nie pobawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D 140 sztuk na minutę? Widać, że Wii rządzi (:P) .
A tak nawiasem, nikt jeszcze nie wpadł na to, żeby konsole sprowadzać z Polski? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, Wii to taka fajna konsolka, na której można zagrywać się z kumplami. Znacznie fajniej niźli na konsolach od Sony czy M$. ;P

Co do tego, że Wii jest prawdziwym next-genem - mają rację, Wii jest rewolucją(w sumie, to gdyby jeszcze tak dołożyć znacznie lepszą grafę, to byłaby konsola marzeń niemalże)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:29, napster6 napisał:

W życiu bym nie przypuszczał że wii będzie takie sławne i tak będą je kupowali.


Bo, co logiczne, jesteś Polakiem, a u nas większość osób Wii traktuje jako popierdółkę, na którą nie warto zwracać uwagi, bo przecież "toto ma słabszą grafikę od innych kosnol i w ogóle sux!!11oneone" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:11, eltofix napisał:

> Co jest w tej konsoli ze ludzie ją kupuja . Dal mnie nie jest to nic szczegolnego . Wziąłbym

> ps3 lyb xbxa 360 zamiast niej .


Co widzą? Świetne gry chociażby, nie ma nic lepszego niż Wii i kilku kumpli w pokoju:D Z PS3
czy wielkim X sie tak nie pobawisz



Ja bym nie był tego taki pewien. PES 2008, 4 kumpli.. nie ma nic lepszego. Sama wyśmienita zabawa:)

Na Wii np. w CoD 4 nie pograsz z innymi. Nie ma tej grafiki. ( wiem, wiem, grafa to nie wszystko ) ale ten kto chce mieć super grafe to wiadomo, wybierze PS3 lub X360.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:02, Ryan Kam napisał:

Co jest w tej konsoli ze ludzie ją kupuja . Dal mnie nie jest to nic szczegolnego . Wziąłbym
ps3 lyb xbxa 360 zamiast niej .


Wii jest świetną konsolką do zabawy z całą rodziną, nic dziwnego że tak szybko schodzi z półek sklepowych. Sam chciałbym ją jako prezent pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKIL ten kto chce miec super grafe wybierze wypasnego pc , bo ps3 i x360 jej nie zaoferuja :P . Owszem ci co ida na kompromic wezma ps3 i x0 ,a tym ktorym nie zalezy na shaderach i lubia inaczej posterowac szpilami wezma wii ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować