Zaloguj się, aby obserwować  
Luk_Der_Ritter

Hellsing - anime, manga - temt ogólny.

38 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 13:13, Virus 500 napisał:

Będzie może 4 część kinówki ?

Chodzi ci o Hellsing Ultimate ?? Ale to już przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:07, Alamut napisał:

W życiu bym nie pomyślał, że Filharmonia Warszawska może odgrywać muzykę do anime! ^^

Hej skoro w Ah! My Goddess pojawił się Polski Spirytus to czemu nie muzyka ^^ Swoją drogą jeśli się nie mylę to chyba Earthshaker wspominał że nasi muzycy nagrywali też coś dla Macross Frontier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą jeśli się nie mylę to chyba Earthshaker wspominał że nasi muzycy nagrywali też coś dla

Dnia 02.07.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

Macross Frontier.


Nic mi o tym nie wiadomo, nawet tytułu nie kojarzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:24, Alamut napisał:

Nic mi o tym nie wiadomo, nawet tytułu nie kojarzę ^^

No właśnie (dopisuje się do L33T. A Macross Frontier to nowa seria o mechach, myśliwcach zamieniających się w mechy konkretnie, poszperaj, naprawdę fajna seria i jaką cudowną muzykę tam mają T_T Normalnie za gardło ściska i ślepia wyciska. Okej, ale my może skończmy ten offtop XD Mimo że Budo wyleciał (niestety) nadal nas mogą Moderatorzy dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:31, Hubi Koshi napisał:

No właśnie (dopisuje się do L33T. A Macross Frontier to nowa seria o mechach, myśliwcach
zamieniających się w mechy konkretnie, poszperaj, naprawdę fajna seria i jaką cudowną
muzykę tam mają T_T Normalnie za gardło ściska i ślepia wyciska.


Ty to zawsze musisz być melomanem :P Najważniejsza muza w animce XD

Dnia 02.07.2008 o 15:31, Hubi Koshi napisał:

Okej, ale my może skończmy
ten offtop XD Mimo że Budo wyleciał (niestety) nadal nas mogą Moderatorzy dorwać.


Tak, ale w końcu na każdym temacie offtopujemy, a to przynajmniej ten trochę ożywi XD
Tak btw skoro o Hellsingu mowa: wydaja jeszcze w Polsce mangę? Bo jakoś od bardzo dawna nic nowego nie zauważyłem :/ Czyżbyśmy musieli polegać jedynie na nielegalnych skanlacjach? T-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:54, Alamut napisał:

Ty to zawsze musisz być melomanem :P Najważniejsza muza w animce XD

Przesadzasz XD Po prostu w tym anime muza gra naprawdę sporą rolę ^^

Dnia 02.07.2008 o 22:54, Alamut napisał:

Tak, ale w końcu na każdym temacie offtopujemy, a to przynajmniej ten trochę ożywi XD
Tak btw skoro o Hellsingu mowa: wydaja jeszcze w Polsce mangę? Bo jakoś od bardzo dawna
nic nowego nie zauważyłem :/ Czyżbyśmy musieli polegać jedynie na nielegalnych skanlacjach?

Cóż, wyszedł u nas 8 tomik, 9 jeszcze nie ma, ale to w sumie zrozumiałe Kohta Hirano dość powoli tworzy nowe chaptery, więc niestety musimy troszkę poczekać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach JPF''u 9. tom Hellsinga ma już być w sierpniu :)

Co do ogólnego tematu. Przeczytałam i obejrzałam wszystko, co z Hellsingiem jest związane; mangę, serię TV i OVA. Wg mnie manga wraz z OVA miażdżą, nie to co średnie ATS, gdzie GONZO niemal wszytko skopało, no może oprócz muzyki, bo ta jest zajebiaszcza :) Wg mnie historia opowiedziana w mandze i OVA jest o wiele ciekawsza od tej przedstawionej w serii TV. Przede wszystkim, motyw walki z popłuczynami nazistów jest o wiele ciekawszy niż bezpłciowy Intognito. Grafika również jest lepsza w OVA i mandze niż w ATS (chociaż w tej drugiej, też są fajne momenty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam sobie jakiś czas temu 1 tom Hellsinga. Po przeczytaniu go musze powiedzieć, że narazie średnio. Lubię mangi, filmy i książki o wampirach, ale ten komiks narazie mnie nie przekonał. Może to tylko pierwsze wrażenie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:41, Ferg15 napisał:

Zamówiłam sobie jakiś czas temu 1 tom Hellsinga. Po przeczytaniu go musze powiedzieć,
że narazie średnio. Lubię mangi, filmy i książki o wampirach, ale ten komiks narazie
mnie nie przekonał. Może to tylko pierwsze wrażenie...??


Pierwsze chaptery niestety takie są :/ Mnie osobiście Hellsing przekonał dopiero od 2-3 tomu, a potem to się akcja już rozkręciła na całego. Wystarczy powiedzieć, ze pojawia się Das Letzte SS Waffenbatalion "Vampir" znane też jako organizacja Millenium ^^ Radziłbym czytać dalej, ale jeśli Cię nie przekona, to z drugiej strony będzie to dla Ciebie strata pieniędzy, a więc... Twój wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:59, Alamut napisał:

> Zamówiłam sobie jakiś czas temu 1 tom Hellsinga. Po przeczytaniu go musze powiedzieć,
> że narazie średnio. Lubię mangi, filmy i książki o wampirach, ale ten komiks narazie
> mnie nie przekonał. Może to tylko pierwsze wrażenie...??
Pierwsze chaptery niestety takie są :/ Mnie osobiście Hellsing przekonał dopiero od 2-3
tomu, a potem to się akcja już rozkręciła na całego. Wystarczy powiedzieć, ze pojawia
się Das Letzte SS Waffenbatalion "Vampir" znane też jako organizacja Millenium ^^ Radziłbym
czytać dalej, ale jeśli Cię nie przekona, to z drugiej strony będzie to dla Ciebie strata
pieniędzy, a więc... Twój wybór :D


No właśnie. Gdybym miała ogrom forsy, to bym sobie kupiła tą mangą i bym w ogóle nie myślała o stracie pieniędzy. Niestety takie życie, że dużo osób na wszystko nie stać. Jeszcze pomyślę. ;) Narazie i tak brak mi gotówki. He,he xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:56, Ferg15 napisał:

No właśnie. Gdybym miała ogrom forsy, to bym sobie kupiła tą mangą i bym w ogóle nie
myślała o stracie pieniędzy. Niestety takie życie, że dużo osób na wszystko nie stać.
Jeszcze pomyślę. ;) Narazie i tak brak mi gotówki. He,he xD


Zawsze możesz sobie zrobić na necie previev po angielsku na stronkach ze skanlacjami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie powiedzcie mi co się dzieje z alucardem w mandze chodzi mi o to czy on żyje czy on nie żyje bo jak przeczytałem part 94 to mialem dziwne uczucie jakby nie żył i nie kumam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować