Zaloguj się, aby obserwować  
Rastic

W co lepiej wam się grało? Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon czy Need For Speed ProStreet?

109 postów w tym temacie

Ja tak serdecznie powiem że wole Carbona z tej fantastycznej trójki ponieważ dużo jest tam zabawy z tuningiem ale niestety jest za krótka i to dla mnie jest minus :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted jest najlepszy z tej trójki, bo ma duszę, sens i świeżość! A tak na marginesie, to czemu nic nie ma o poprzenich NfS-ach? Porsche 2000 rules!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych tytułów grałem tylko w Most Wanted i Carbon, ale styl Pro Street raczej by mnie odrzucił. Według mnie z tej trójki najlepszy jest Most Wanted za emocjonujące wyścigi i pościgi :) W Carbonie niby jest policja, ale ostatnio jak grałem, to nigdy nie miałem wyższego wskaźnika zainteresowania policji niż 2. A w MW... tam to była jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w Need for Speed Most Wanted nie ma lepszego NFS nawet Undercover.Dla tego ze to ta sama wersja tylko ze lepsza grafa i troche inne samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że NFS: MW było najlepszą częścią ze wszystkich . Carbon kopiował większość patentów z MW, a Pro Street nie miał już wolności, miasta i policji (mimo to gra jest bardzo dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:10, Ćpunek01 napisał:

Z tych tytułów grałem tylko w Most Wanted i Carbon, ale styl Pro Street raczej by mnie
odrzucił. Według mnie z tej trójki najlepszy jest Most Wanted za emocjonujące wyścigi
i pościgi :) W Carbonie niby jest policja, ale ostatnio jak grałem, to nigdy nie miałem
wyższego wskaźnika zainteresowania policji niż 2. A w MW... tam to była jazda :D

W ogóle jak ja grałem w NFS Carbon to raz mnie policja ścigała prze kilka minut a przelazłem prawie całą grę.. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich wymienionych tytułów serii Need For Speed, najlepiej grało się mnie w Most Wanted, dla mnie osobiście po tej odsłonie Nfsa, seria ta się skończyła i już prawdopodobnie nigdy nie powróci do blasku z tamtych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jak na razie bardzo podoba się Carbon, ale mam mały problem nie mogę przejść ostatniego wyścigu, punktów mi brakuje. Mógłby mi ktoś to przejść? Bardzo bym prosił. Save wyślę na mejla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie było, jest i bedzie najlepsze NFS Underground 2. To byla moim zdaniem najlepsza czesc, co tam MW czy Carbon dla mnie to U2 bylo najlepsze ale nawet mi sie jeszcze spodobal ProStreet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy... z tych co są do wybrania to MW, aczkolwiek panowie z EA mogliby się opamiętac i zrobic wkońcu samochodówkę, a nie jakieś arcade :P tak jak tutaj wcześąniej się pojawiało - Porsche to było coś - 911 turbo ''95, 935 ''Moby Dick'', 911 GT1 lub ewentualnie 911 turbo ''00 + Autobahn czy Auvergne i jaaaazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:21, Piotrekgościu napisał:

Hyhy... z tych co są do wybrania to MW, aczkolwiek panowie z EA mogliby się opamiętac
i zrobic wkońcu samochodówkę, a nie jakieś arcade :P tak jak tutaj wcześąniej się pojawiało
- Porsche to było coś - 911 turbo ''95, 935 ''Moby Dick'', 911 GT1 lub ewentualnie 911
turbo ''00 + Autobahn czy Auvergne i jaaaazda :D

Niestety, stary, koniec dobrych czasów. Teraz samochodówki będą robione dla dzieciaków, którzy piszą na tym temacie i sadzą, że pierwszy NFS to Underground (a na pewno chodziło w nim o nielegalne wyścigi). Serce się kraja jak patrzę co wy tu wypisujecie. Wasz problem skoro macie podnietę z taranowania 2,5 tonowych, "orurowanych" SUV-ów swoimi upstrzonymi w kolorowe felgi i spojlery porsche''akami. Bardzo mi przykro. Ale nie wypisujcie przynajmniej, że "w NFS chodzi parzcież o nielegalne wyścigi!!!!!!" Lepiej wpiszcie na Wikipedii hasło "Need for Speed", może was spotkać szok... Poziom niektórych zahacza o...


......DNO......


.....i 2 metry mułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od gier podanych w temacie, to najlepiej mi się grało Need for Speed 2: Hot Pursuit - chyba tak to się nazywało. :)
Pierwsza część N4S, z którą miałem do czynienia i zrobiła na mnie niesamowite wrażenie.

Jeżeli chodzi o wymienione, to najlepiej mi się grało w Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mi się w undergrunda 2 grało, którego tutaj nie ma.

pawel 0701 - ale miałeś bynajmniej 100%, to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 13:56, Draco X napisał:

no i wcieło....

Ano dobrze mówisz... ja pamiętam jak jeszcze jak mały brzdąc grałem w NFS2 to były czasy...:D
co do dalszych części to jeszcze tylko właśnie U mnie przyciągną później to...grało się ale to nie było to co kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować