Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowe święta pod dyktando Nintendo

18 postów w tym temacie

Hm. A może warto powrócić do czasów, kiedy wspaniałym prezentem była garść pomarańczy i mandarynek? :)
Sam chciałem sobie kupić na święta którąś z gier, ale wybór nie jest łatwy. H3, sieciowy shooter ze średnim singlme, Mass Effect - głośny tytuł, który wg plotek jest niewypałem, Assassin's Creed - gra, na którą czekam już sporo czasu, Call of Duty 4 - nieustanna akcja + świetny multiplayer, no i piekielnie drogi Guitar Hero 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na Wii wychodziły ciekawe gry , to nie miałbym nic przeciwko tej konsoli a tak tylko obróciła wszystko do góry nogami t tym swiecie a żadnego pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo, oceny nie zawsze swiadcza o jakosci gry! podobnie jest z filmami. przykladowo - pierwsze halo, ponoc rewelacyjny tytul, mnie nudzil przez caly czas jak w niego gralem, a wytrzymalem jakies 2 godziny. podobnie bioshock - niby fajny, spoko grafa, fizyka, te cale fluidy czy co to tam bylo, ale nie podobal mi sie klimat no i bach - grywalnosc dla mnie tak ok. 4/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na święta, to chyba tylko karp będzie... bo wszystkie premiery, na które czekam zostały przesunięte lub prace nad lokalizacją wleką się od pół roku...
:* CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo, oceny nie zawsze swiadcza o jakosci gry! podobnie jest z filmami. przykladowo - pierwsze halo, ponoc rewelacyjny tytul, mnie nudzil przez caly czas jak w niego gralem, a wytrzymalem jakies 2 godziny. podobnie bioshock - niby fajny, spoko grafa, fizyka, te cale fluidy czy co to tam bylo, ale nie podobal mi sie klimat no i bach - grywalnosc dla mnie tak ok. 4/10...

Hahaha, no to sie uśmiałem. Właśnie sytuacja gier i filmów diametralnie się różni, bo jesli chodzi o to drugie to ludzie idą na jakieś crapy które się krytykom nie podobają, bo przecież takie bezmózgowe kino akcji nie jest ambitne, ale co z tego skoro ludzie chodzą? Np. taki SpiderMan 3...

A co innego swiadczy o jakości gry niz ocena recenzentów? Oświec mnie proszę.

Z grami to jest kompletnie inaczej, hity sprzedają się bardzo dobrze i jedyny wyjątek to takie Simsy. Ba, nawet niedawno czytałem artykuł o tym, że klienci kupujący gry zgadzają się z recenzentami...

No i powaliła mnie twoja argumentacja, że jak TOBIE SIĘ NIE PODOBA, to znaczy ze recenzenci się mylą... brawo.

Pogadaj z ludźmi, którzy w to grali - wtedy będziesz wiedział :)

A skąd więsz ze nie gadałem? Człowieku ja pisze na kilku forach i jakoś nie spotkałem się z opinią, że Mass Effect to niewypał, więc o czym ty człowieku piszesz? Gadałem, i wiem, że gra jest rewelacyjna, bardzo ciekawa i wciągająca fabuła, dobry system walki. Zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo, a czy ty sadzisz, ze powinienem kupic gre, ktora ma swietne oceny (vide bioshock), mimo ze mi sie nie podoba? szanuje zdanie innych, ze im tam wszystko pasuje, te wszystkie 10 w recenzjach itp... ale dla mnie ta gra to zwykly crap. tak wiec nie zamierzam jej kupowac.a co do tego:

"Hahaha, no to sie uśmiałem. Właśnie sytuacja gier i filmów diametralnie się różni, bo jesli chodzi o to drugie to ludzie idą na jakieś crapy które się krytykom nie podobają, bo przecież takie bezmózgowe kino akcji nie jest ambitne, ale co z tego skoro ludzie chodzą? Np. taki SpiderMan 3..."
i tego:
"Z grami to jest kompletnie inaczej, hity sprzedają się bardzo dobrze i jedyny wyjątek to takie Simsy. Ba, nawet niedawno czytałem artykuł o tym, że klienci kupujący gry zgadzają się z recenzentami..."

to po prostu sam sobie zaprzeczasz.

co do spidermana... nie widzialem 2 czesci a co dopiero 3. poza tym filmy swoje wersje "demo" maja pod postacia trailerow, wiec ciezko jest ocenic czy bedzie to film dobry, bo sam chyba wiesz juz, ze trailery nie pokazuja NIC z filmu.

wiec sorry, ale mimo ze gra moze byc wielkim hitem wydawniczym, to nie znaczy to, ze ja kupie. to jest taki owczy ped, ktoremu staram sie oprzec. wiec nie obrazaj mnie. a swoimi wypowiedziami po prostu trollujesz, wiecej sie w tym temacie nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:43, MaZZeo napisał:

(paplanina)


Ty nie rozumiesz o co chodzi. Mass Effect miało być "mass erect" ale nie jest - gra ma świetny tryb fabularny i dialogi, natomiast strona techniczna zawodzi - potężne dropy animacji, widoczne doczytywania się tekstur, struktura światów zbudowana na zasadzie "ctrl+c" i "ctrl+v" (masa powtórzeń lokacji, tekstur, itd.) nie mogą być w grze "wybitnej", nie sądzisz?
Owszem, jest to b. dobra gra, broniąca się świetnym klimatem s-f ale od strony technicznej leży... i proszę nie mów mi o fachowości recenzentów, bo od bardzo dawna w branży jest "układ & smarowanie", nie mówiąc już o subiektywności ocen, bo przecież żadna recenzja nie jest obiektywna. Jakimś dziwnym trafem PES 2008 od IGN dostał wysokie oceny (bannery reklamowe IGN pewnikiem przypadkiem się w tej grze znalazły).Hmmm.
(...) gadanie to nie to samo co własnoręczne granie - i lepiej zgodzić się z skrajnymi opiniami ludzi, którzy w to grali a nie "fachowcami z koziej d*py", którzy naoglądali się trailerów i zajawek i nałykali się niezdrowego hype''u. Mi osobiście nie widzi się wydanie ~200zł za tytuł, który po prosu mnie rozczaruje i będę klnął pod nosem nad zmarnowaną i straconą (bo trzeba będzie sprzedać taniej) kasą - póki co zarabiam wręcz śmiesznie mało i zmuszony jestem ograniczyć ulubione hobby. Póki cię sponsorują rodzice to nie masz takiego problemu, więc zrozum innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, już teraz tyle się gada o świętach i prezentach, a co będzie w połowie grudnia? ;)

No cóż, nie ma się co dziwić że tyle osób kupuje sprzęt. W dzisiejszych czasach to raczej podstawa ;) Aż dziwi mnie popyt na takie Wii - przecież ono kosztuje bardzo dużo (1000 zł) i na dodatek jeszcze tyle osób to kupuje? Paranoja :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować