Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCSoft odchodzi od gier

34 postów w tym temacie

No tego Lineage 3 to czas najwyzszy byloby zapowiedziec chociaz. Pracowac to nad nim pracuja, ostatnio bylo glosno ,ze ktos ukradl jakies dane wlasnie z L3 . Dziwia sie ze ludzie od L2 odchodza ,nic dziwnego ile mozna grac w jeden tytul, gra wyszla w bodajze 2004 roku a mamy 2008 prawie, Lineage 1 jeszcze im kase bije nadal za gre trza placic a ludzie graja ale czas najwyzszy robic cos nowego bo placi coraz mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana wydawcy dla GW2 może nawet spowodować, że gra stanie się płatna... :|

A inne gry też nawet fajne, ale u graczy ku dziwu się nie przyjmują, eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze nie porzuca projektu MMO dla PS3, ewentualnie mogli by go przekazac innemu developerowi. Na konsolach brakuje takich gier, w necie gra sie glownie w FPS-y, a ja bym chetnie zagral w jakies MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz... firmyu przychodza i odchodza, taka kolej rzeczy...
ale po NCsoft tego sie nie spodziewalem :D
W sumie z grami za bardzo nie trafili, najbardziej serce mnie boli za auto assault ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nieco ryzykowany krok ze strony NCSoftu.

Dzięki hitom takich jak Lineage czy Guild Wars zarobili sporo pieniędzy i zyskali opinię dobrej firmy wśród graczy i nie tylko :) Mam nadzieję, że ostatecznie jednak NCsoft zostanie przy branży gier i stworzy kolejne świetne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa chyba nie wystarczajaco uwaznie przeczytal materialy zrodlowe. Formulka "NCsoft odchodzi od gier?" jest opatrzona znakiem zapytania i pochodzi od komentatora cytujacego artykul, a nie ze zrodla.

Cytat z artykulu zrodlowego:

"NCsoft''s main business has been games, and will be games," said Kim Joo-young, chief of the PR team. "Our sales are 100 percent from game business."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ja co prawda nie grałem w żadną z ich gier, ale słyszałem dużo pozytywnych opinii o firmie.
Wchodząc na rynek Web 2.0 również dużo ryzykują bo ten rynek jest opanowany przez google, ostatnio ms i wielu innych gigantów. Poza tym Web 2.0 to za mało trzeba wyjść ponad to stworzyć coś nowego, a nie powielać schematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 23:23, Faret napisał:

Fifa to taki klasyk, w który trzeba zagrać :)


Po raz kolejny odgrzebujesz temat sprzed prawie 8 lat i w dodatku postujesz zupełnie nie na temat. To ma być jakiś zabawny trolling? Degrad -1 za kontynuowanie tego procederu, a byłeś już ostrzegany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować