Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Tak jak w temacie ;]. Ile byście wytrzymali bez komputera? Bo ja powiem że długo bym nie wytrzymał bo jestem maniakiem ;>. A wy? Czekam na odpowiedzi. Jeśli taki tamat już był, to przepraszam i prosze o link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 10:52, DartiReviMaster napisał:

Tak jak w temacie ;]. Ile byście wytrzymali bez komputera? Bo ja powiem że długo bym nie wytrzymał
bo jestem maniakiem ;>. A wy? Czekam na odpowiedzi. Jeśli taki tamat już był, to przepraszam
i prosze o link ;)

Bardzo podobny temat znajdziesz tutaj tylko pytanie zadane jest inaczej
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12796#u_66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrafie wytczymac? hmmm ja moge rok.... jak nie mialem internetu, bo cos sie stalo.... nie gralem ;( ale teraz to nadrabiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:11, DartiReviMaster napisał:

Ja to najdłużej wytrzymałem 2 miesiące gdy mi sie windows rozwalił i nie miałem od kogo załatwić
;>

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś piratem! A tak, rzeczywiście podobny temat jest, link już był wcześniej. Swoją drogą wytrzymałem dwa miesiące, ale nie tęskniłem, także drugie tyle bym pewnie też wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:11, DartiReviMaster napisał:

Ja to najdłużej wytrzymałem 2 miesiące gdy mi sie windows rozwalił i nie miałem od kogo załatwić
;>

Emmm "załatwić"? A nie przypadkiem "kupić" ;> I nie "od kogo" tylko "gdzie"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:13, Ciachoo666 napisał:

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś piratem! A tak, rzeczywiście podobny temat jest, link
już był wcześniej. Swoją drogą wytrzymałem dwa miesiące, ale nie tęskniłem, także drugie tyle
bym pewnie też wytrzymał.


1. Wcale nie jestem piratem, w obecnej chwili mam oryginalnego Windowsa.
2. Temat na górze jest zupełnie inny. Tam jest ile grasz na komputerza a nie ile wytrzymasz bez komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:21, DartiReviMaster napisał:

1. Wcale nie jestem piratem, w obecnej chwili mam oryginalnego Windowsa.

A więc bardzo Cię przepraszam. Swoją drogą przez trochę byłem też na złej drodze. Ale to dawne czasy. Niech żyje legalność. A co do tematu, to poczekajmy na decyzję moderatorów. Ja już się wypowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś piratem, to dlaczego napisałeś- "mi sie windows rozwalił i nie miałem od kogo załatwić"? :> (BTW nie twierdze ze jednak piracisz, pytam sie z czystej ciekawości)
IMHO temat troche różny od tego z linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:24, Ciachoo666 napisał:

A więc bardzo Cię przepraszam. Swoją drogą przez trochę byłem też na złej drodze. Ale to dawne
czasy. Niech żyje legalność.


Dziękuje że mnie zrozumiałeś ;]. Nie rozmawiajmy o starych czasach ;) . Co od tematu to chce jeszcze dodać że kiedyś to 5 miechów nie grałem. Karta graficzna sie spaliła i trzeba było po prosić kogoś by nam ją kupił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:25, Rusell napisał:

Skoro nie jesteś piratem, to dlaczego napisałeś- "mi sie windows rozwalił i nie miałem od kogo
załatwić"? :> (BTW nie twierdze ze jednak piracisz, pytam sie z czystej ciekawości)

Przyznaje, kiedyś byłem piratem, i wiem że robiłem źle. Teraz już tak nie robie. Ale kiedyś byłem młody i głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu to mogłem nie mieć dostępu do komputera nawet z rok, to i tak bym za nim nie tęsknił. A dzisiaj....od dobrego roku muszę z przynajmniej 2 godziny używać komputera, bo inaczej jestem zły i nerwowy. Jakby się zepsuł to trudno...trzeba by było jakoś wytrzymać do naprawy, ale trzeba by było przyznać, że to byłby jeden z najgorszych okresów w moim życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować