Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

tjaaa boski temat. Komputer tak jak gry komputerowe to nie powietrze czy żywność, da się bez nich żyć. Współczuje wszystkim nałogowcom bo nie wiedzą ile tracą prze to "pudło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już po jednym dniu (poza domem) odczuwam już głód. 2 dni to męczarnia x/

Myślę o kupnie laptopa, ale one są kiepskie do gier. A moze mi ktoś poleci jakiegoś notebooka do max 3-4 tyś, ( a lepiej mniej) , na którym pójdą mniej więcej nowe gry? njajlepiej z niezintegrowaną kartą graficzną. A może niezintegrowana karta nie jest absolutnie konieczna? Jakie są wasze doświadczenia z lapami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy czy jest coś ciekawszego do roboty czy nie, wolę np. iść z kumplami gdzieś pograć w nogę, czy coś innego ;) a tak jak niema nic do roboty to ciężko bez kompa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mi sie karta zwaliła to 2 miechy wytrzymałem ale przez pierwszy było ze mną niedobrze a tak generalnie to raczej większość wolnego czasu albo siedze przed kąpem albo czytam książki(oczywiście ze znaczną przewagą tego pierwszego:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... jak byłem młodszy, to dnia nie wytrzymywałem :) Teraz trochę zapał się zmniejszył, ale nadał dużo gram. Dzisiaj wiem, że są ważniejsze rzeczy, niż Baldur''s Gate czy ET :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli komputer to jedyne źródło rozrywki w domu, to raczej trudno o to żeby wytrzymać przynajmniej jeden dzień, szczególnie jeśli się troszkę przyzwyczaiło do codziennego przeglądania różnych stron internetowych :) Ja miałem dwa przypadki bez kompa - raz jak mi się stary komp popsuł na dobre (czekałem prawie 3 tygodnie na nowy, najgorsze było to że miałem razem z rodzeństwem wolną chatę wtedy, więc można by było grać do woli i w spokoju :/), drugi raz jak oddałem kartę graficzną do serwisu (odczekałem znowu prawie 3 tygodnie, tylko po to żeby otrzymać ciut lepszy model, ponieważ tamten nie nadawał się do naprawy - nie ma to jak szybka decyzja!).

Najgorzej to będzie jak w końcu pójdę do wojska ;) Prawie jak odwyk po narkotykach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:06, Sth`Devilish napisał:

Cóż, jeśli komputer to jedyne źródło rozrywki w domu, to raczej trudno o to żeby wytrzymać
przynajmniej jeden dzień, szczególnie jeśli się troszkę przyzwyczaiło do codziennego przeglądania
różnych stron internetowych :) Ja miałem dwa przypadki bez kompa - raz jak mi się stary komp
popsuł na dobre (czekałem prawie 3 tygodnie na nowy, najgorsze było to że miałem razem z rodzeństwem
wolną chatę wtedy, więc można by było grać do woli i w spokoju :/), drugi raz jak oddałem kartę
graficzną do serwisu (odczekałem znowu prawie 3 tygodnie, tylko po to żeby otrzymać ciut lepszy
model, ponieważ tamten nie nadawał się do naprawy - nie ma to jak szybka decyzja!).

Najgorzej to będzie jak w końcu pójdę do wojska ;) Prawie jak odwyk po narkotykach :D



Oj chłopie zacznij się przezwyczajać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej codziennie z niego korzystam i jest to bardziej moim przyzwyczajeniem niż psychicznym przymusem choć, przyznaję, czasami ciężko wytrzymać... co do korzystania z kompa: jak jest wazniejszy mecz (mniej wazne oglądam na małym telewizorku xD) albo Prison Break w niedziele o 20 (właśnie sie skończyła III seria...) to na kompie nie siedzę. Ile bym wytrzymała? W wakacje wytrzymałam niemal miesiąc. Ale nie było łatwo :P Z własnej woli odpuścić kompa? Od tak z własnej inicjatywy? Daję sobie tydzień - nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba to wytrzymam (to znaczy jak jestem na wyjeździe, chociaż wtedy też najczęściej biorę laptopa ze sobą). Ale tak to nie jest dobrze. Muszę chociaż trochę posiedzieć nad kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jestem w domu to usiądę ale inaczej nie ma mowy
kara = brak kompa
wyjazd (a jest komp) = brak kompa
czy jest kafejka czy nie i tak nie usiądę
samowolnie to hm... około 2 tygodni max. potem na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widze ze komp stoi i moge go wlaczyc to po prostu mnie kusi:) Ale jak jestem daleko na wakacjach albo jest w naprawie i nie mam mozliwosci go uruchomic to nawet nie jest tak zle. Na wakacjach to nawet nie tesknie, bo jest duzo innych rzeczy do roboty, koledzy, kolezanki (^^) itp. Ale jak byl w naprawie to PlayStation jedynke i GT2 zapuscilem, bo juz mi sie nudzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas jest włączony, choć nie siedzę przy nim cały czas. Po prostu cały czas chodzi, nawet kiedy robię coś innego, nawet kiedy wychodzę z domu, chyba ,ze wychodzę na długo, ale tego się nigdy nie wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uznacie mnie za maniaka komputerowego ale ja bez komputera umiem wytrzymąć tylko wtedy kiedy jestem w szkole albo na treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:06, Sth`Devilish napisał:

Najgorzej to będzie jak w końcu pójdę do wojska ;) Prawie jak odwyk po narkotykach :D

w wojsku nie wolno mieć laptopa?
A komórkę wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować