Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Wytrzymac idzie o ile mamy co do roboty, ale gorzej jak siedzi sie w domu, a komp (nie daj Boże) byłby zepsuty - masakra :P (Notabene zawsze zostaje konsola, ale nie ma to jak popływac po internecie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wytrzymać dość długo, lecz bez wątpienia nie jest to miły okres.... :] W Lutym zepsuł mi się dysk komputerra i musiałem miesiąc czasu wytrzymać bez niego. Ale opłaciło się, bo dostałem nowy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w roku wytrzymuje bez grania 10 dni pod rząd :) (ale to dlatego, ze jestem na wakacjach :P)
A tak to muszę mieć dziennie przynajmniej godzinną dawkę bo bym się dziwnie czuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił nazwe tematu na "Jak długo wytrzymacie bez nowego kompa" hehe... ale wracajac do tematu to powiem ze "jeśli" juz gdzies wyjezdzam to max tydzien badz 2 (jesli sie swietnie bawie) a na codzien jak jestem w domu to musze chociaz 1 dziennie 7h posiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakbym sie tak strasznie uparł to może jeden dzień w co wątpie ale może by sie udało :P A już nie mówiąc o np.tygodniu to bym nie wytrzymał :P. Chociaż kiedyś jakies 2 lata temu nie byłem przy kompie ze 2 miesiące i jakoś mi sie nic nie stało ale teraz bym nie przeżył :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:18, Dekerinho6 napisał:

No jakbym sie tak strasznie uparł to może jeden dzień w co wątpie ale może by sie udało
:P A już nie mówiąc o np.tygodniu to bym nie wytrzymał :P. Chociaż kiedyś jakies 2 lata
temu nie byłem przy kompie ze 2 miesiące i jakoś mi sie nic nie stało ale teraz bym nie
przeżył :P pozdrawiam

A co się stało , że aż tak długo cię przy kompie? Ja to jestem prawie codziennie, a co roku wyjeżdżam na ferie w góry i tydzień mnie nie ma, ciężko z tym jest, ale próbuję zadowalać się wtedy pm4, lub telewizją satelitarną, bo ciągle jestem co roku w tym samym miejscu, a tam jest telewizja satelitarna, a ja w domu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo mogę wytrzymać. Jestem związany z dwoma forami, i lubię często na nie zaglądać, dużo jest rzeczy przez które codziennie siadam do komputera. Ale niewątpliwie da się bez nich żyć, nie jestem uzależniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 18:30, Dominik000 napisał:

A co się stało , że aż tak długo cię przy kompie? Ja to jestem prawie codziennie, a co
roku wyjeżdżam na ferie w góry i tydzień mnie nie ma, ciężko z tym jest, ale próbuję
zadowalać się wtedy pm4, lub telewizją satelitarną, bo ciągle jestem co roku w tym samym
miejscu, a tam jest telewizja satelitarna, a ja w domu nie mam.

Pytasz czego mnie tak długo nie było ?? Już ci mówię ponieważ wtedy mnie do kompa nie ciągło włączałem kompa sporadycznie raz na tydzień na dwa i później zaczołem siedzieć coraz dłużej i dłużej i jest. :P Teraz siedzie przynajmniej 4 godziny dziennie a we weekendy nawet prawiem cały dzień :). Ale jakby mi sie przyszło rozstać z kompem to bym, tego nie przeżyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo. A jeśli dostanę w zamian coś lepszego (np. nowy komputer) to jeszcze dłużej xD Ale po co się zmuszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować