Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Bez komputera mogę wytrzymać ile chcę (rekord 2 miechy). Jakoś tak specjalnie nie ciągnie mnie do komputera tak ,,aby komputer w dniu był zaliczony" . Wchodzę jak już nie mam obowiązków i mam wolny czas dla siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam PSP, dobrą grę i ładowarkę, bez komputera mogę wytrzymać dłużej niż tydzień. Nie wiem, czy miesiąc dałoby radę, bo nigdy nie próbowałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymać, to bym wytrzymał... z miecha, dwa... nieee... co ja gadam, pamiętam jak kiedyś miałem kompa w naprawie przez tydzień, to mi go ostro brakowało.

Ja tak kompa mam włączonego praktycznie co dziennie, przynajmniej wejść na GG, na neta, albo meczyk w PESa... ale zawsze staram się wygospodarować więcej czasu i pograć w coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś poszedłem do kumpla o 15 po obiedzie, a że nie było co robić, to włączyliśmy HoM&M III. Skończyło się na tym że musiałem iść do domu po piżamę (mieszka 2 piętra pode mną) bo przecież nie wypadało zapisać, trzeba było skończyć. Skończyliśmy ok. 5 nad ranem. A żeby nie było offtopa - przypomniało mi się że kiedyś wytrzymałem miesiąc, jak byłem mniejszy i wyjechałem do babci na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu nie umiem wytrzymać. Bez przerwy mnie korci, żeby siąść do biurka i nacisnąć guzik "POWER". Ale jak jestem po za domem to jakoś zapominam o komputerze i jest spoko. Nie mam również uczucia, że za nim "tęsknie". Spokojnie bez niego wytrzymuje.
Czasami mi się wydaje, że włączam komputer, tylko z nudów. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekord może.... 2 miechy :D Doceńcie siłę woli :P Chociaż, teraz na Wielkanoc wyjechałem bez kompa :/ Wziąłem Mafie na lapa xD Potem jeszcze CD-Action urodzinowe, Tac Ops, i Deus Ex. I jakoś tak mi zeszło, że jednak grałem :P Bardziej mi dokuczał brak neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:12, Citkovsky napisał:

ja moge wytrzymac chocby i rok jezeli miałbym cos lepszego do roboty. a taki mój rekord
to pół roku bez neta i gier :)



Ja bym nie wytrzymała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem poza domem, np na wakacjach to moge spokojnie wytrzymać nawet 2 tygodnie. Jednak gdy jestem w domu i z jakiegoś powodu kompa nie ma (np. coś padło) to już o wiele gorzej. Ostatnio nie miałem go 2 wolne dni i było mi naprawdę ciężko, zaczynałem wariować ale udało się naprawić. Uzależnienie totalne ale lepsze od kompa niż od papierosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:23, Manieklbl napisał:

Uzależnienie totalne ale lepsze od kompa niż od papierosów...


Święte słowa, bo to uzależnienie można twórczo wykorzystać. Poza tym nie rzutuje to tak na zdrowie, chociaż nie przeczę, że wpływ ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:21, 332 napisał:

> ja moge wytrzymac chocby i rok jezeli miałbym cos lepszego do roboty. a taki mój
rekord
> to pół roku bez neta i gier :)


Ja bym nie wytrzymała xD



dziewczyna i by nie wytrzymala? oO
Mojej dziewczynie to wystarczy godzina na internecie na tydzień:) A w gry nie gra.
Ja dzięki niej też coraz bardziej się odzwyczajam od komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:24, Skywalker560 napisał:

Święte słowa, bo to uzależnienie można twórczo wykorzystać. Poza tym nie rzutuje to
tak na zdrowie, chociaż nie przeczę, że wpływ ma.


No właśnie, bo ja w gry gram około 3-5 godzin tygodniowo mimo iż na kompie siedzę po około 30h-40h. Najwięcej oglądam seriali, troche surfuję oraz często robie porządki jak się komp zasyfi (mam swoje metody porządkowania :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować